Kirola


Apirilak 19, ostirala


09:00
21:00

Frontenis txapelketako finalak

Elgetako udal pilotalekua, Elgeta | Kirola

Frontenis txapelketako finalak Elgetako udal pilotalekua

Apirilak 20, larunbata


18:00

Binakako txapelketa nagusiko finala

Antzuola, Antzuola | Kirola

Ados Pilota elkarteak antolatuta, binakako txapelketa nagusiko finala izango da, Antzuolan.

Binakako txapelketa nagusiko finala Antzuolako Udal Pilotalekua

Ados Pilota elkarteak antolatuta, binakako txapelketa nagusiko finala izango da, Antzuolan.


Apirilak 21, igandea


10:00

San Isidro Pilota Txapelketa

Antzuola, Antzuola | Kirola

San Isidro Pilota Txapelketako final laurdenak jokatuko dira, benjamin eta alebin mailan, eta infantil eta kadeteetan.

San Isidro Pilota Txapelketa Antzuolako Udal Pilotalekua

San Isidro Pilota Txapelketako final laurdenak jokatuko dira, benjamin eta alebin mailan, eta infantil eta kadeteetan.


Apirilak 27, larunbata


17:00

Gipuzkoako bola-txapelketako jaurtialdia

Bolatokia, Leintz Gatzaga | Kirola

Gipuzkoako 53. hiru txirlo bola joko txapelketari dagokion jaurtialdia. Izen-ematea: 5 euro.

Gipuzkoako bola-txapelketako jaurtialdia Bolatokia

Gipuzkoako 53. hiru txirlo bola joko txapelketari dagokion jaurtialdia.

Izen-ematea: 5 euro.


Apirilak 28, igandea


09:30
15:00

Aloñako igoera

Oñati | Kirola

XIX. Aloñako igoera. Aurten, Salomon markak antolatzen duen Golden Trail National Series zirkuituaren barruan.

Aloñako igoera

XIX. Aloñako igoera. Aurten, Salomon markak antolatzen duen Golden Trail National Series zirkuituaren barruan.


10:00

San Isidro Pilota Txapelketa

Antzuola, Antzuola | Kirola

San Isidro Pilota Txapelketako final laurdenak jokatuko dira, benjamin eta alebin mailan, eta infantil eta kadeteetan.

San Isidro Pilota Txapelketa Antzuolako Udal Pilotalekua

San Isidro Pilota Txapelketako final laurdenak jokatuko dira, benjamin eta alebin mailan, eta infantil eta kadeteetan.


Maiatzak 4, larunbata


16:00

Arantzazura igoera

Oñati, Oñati | Kirola

Gazte mailako txirrindularien lasterketa, Arantzazuko igoera, Aloña Mendiko txirrindularitza sailak antolatuta.

Arantzazura igoera Oñati

Gazte mailako txirrindularien lasterketa, Arantzazuko igoera, Aloña Mendiko txirrindularitza sailak antolatuta.


Maiatzak 12, igandea


10:00

San Isidro Pilota Txapelketa

Antzuola, Antzuola | Kirola

San Isidro Pilota Txapelketako final erdiak jokatuko dira, benjamin eta alebin mailan, eta infantil eta kadeteetan.

San Isidro Pilota Txapelketa Antzuolako Udal Pilotalekua

San Isidro Pilota Txapelketako final erdiak jokatuko dira, benjamin eta alebin mailan, eta infantil eta kadeteetan.


Maiatzak 18, larunbata


18:30

San Isidro Pilota Txapelketako finala

Antzuola, Antzuola | Kirola

San Isidro Pilota Txapelketako finala jokatuko da, benjamin eta alebin mailan, eta infantil eta kadeteetan. Ondoren, pilota erakustaldia izango da: Nagore eta Leire Galeano, Olatz Insausti eta Irati Betegiren aurka.

San Isidro Pilota Txapelketako finala Antzuolako Udal Pilotalekua

San Isidro Pilota Txapelketako finala jokatuko da, benjamin eta alebin mailan, eta infantil eta kadeteetan. Ondoren, pilota erakustaldia izango da: Nagore eta Leire Galeano, Olatz Insausti eta Irati Betegiren aurka.


Maiatzak 25, larunbata


17:00

Gipuzkoako bola-txapelketako jaurtialdia

Bolatokia, Bergara | Kirola

Gipuzkoako 53. hiru txirlo bola joko txapelketari dagokion jaurtialdia.

Gipuzkoako bola-txapelketako jaurtialdia Bolatokia

Gipuzkoako 53. hiru txirlo bola joko txapelketari dagokion jaurtialdia.


Maiatzak 26, igandea


09:00

Zegama Aizkorri mendi maratoia

Aizkorri, Oñati | Kirola

XXIII.en Zegama-Aizkorri Maiatzaren 26an ospatuko da eta aurre izen emateak urtarrilaren 15ean irekiko dira Maratoirako eta 29an KB eta Junior Trail-erako.

Zegama Aizkorri mendi maratoia Aizkorri

XXIII.en Zegama-Aizkorri Maiatzaren 26an ospatuko da eta aurre izen emateak urtarrilaren 15ean irekiko dira Maratoirako eta 29an KB eta Junior Trail-erako.


Ekainak 23, igandea


11:00

Ulma Challenge - Oñati saria

Oñati, Oñati | Kirola

Txirrindularitzan, kadete kategoriako nesken Ulma Challenge - Oñati saria lasterketa, Aloña Mendiko txirrindularitza sailak antolatuta.

Ulma Challenge - Oñati saria Oñati

Txirrindularitzan, kadete kategoriako nesken Ulma Challenge - Oñati saria lasterketa, Aloña Mendiko txirrindularitza sailak antolatuta.


Irailak 7, larunbata


10:00

Gari Bañosen omenezkoa

Oñati, Oñati | Kirola

Gazte mailako txirrindularien lasterketa, Gari Bañosen omenezkoa, Aloña Mendiko txirrindularitza sailak antolatuta.

Gari Bañosen omenezkoa Oñati

Gazte mailako txirrindularien lasterketa, Gari Bañosen omenezkoa, Aloña Mendiko txirrindularitza sailak antolatuta.


Irailak 14, larunbata


08:00

Oñatiko mendi martxa

Oñati, Oñati | Kirola

Aurtengo Oñatiko mendi martxa.

Oñatiko mendi martxa Oñati

Aurtengo Oñatiko mendi martxa.


10:00

Oñati proba

Oñati | Kirola

Afizionatu mailako txirrindularien lasterketa, Oñati proba, Aloña Mendiko txirrindularitza sailak antolatuta.

Oñati proba

Afizionatu mailako txirrindularien lasterketa, Oñati proba, Aloña Mendiko txirrindularitza sailak antolatuta.

Herriak

Egutegia

Apirila
al ar az og ol lr ig
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Maiatza
al ar az og ol lr ig
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Urte osoko agenda ikusi »»