21. Korrika Debagoienean

21. Korrikak Debagoienean egin duen ibilbidea herririk herri, lekukoa eskuz esku pasatuaz.

Lekukoa eraman dutenak herriz herri

OÑATI

PETO ZBK. ERAMALEAK
2259
TATARRAZ TALDEA
TXANDA
2260
EAJ
JOXELY
2261
BIZIPOZ
GOIENA
2262
ATXINTXIKETAN-ABIXARAN
BILDU
2263
MU
MUSIKA ESKOLA
2264
OÑATZ
URGAIN
2265
TXANTXITXIKU IKASTOLA (LANGILEAK)
ELTZIA
2266
GAZTETXEA
ELKAR HEZI (EREITEN FUNDAZIOA)
2267
TXANTXITXIKU IKASTOLA (IKASLEAK)
EUSKARALDIA BATZORDEA
2268
LAGUN LEKU
BIDEOKLIKA IRABAZLEAK
CHINCHURRETA S.A.
2269
LANA S.COOP
FAGOR
2270
ULMA FUNDAZIOA
ARTZAIN TXAKURRAK
2271
MAKALENA
ERAKUNDE SANITARIO INTEGRATUA
2272
UDALA
ULMAKO LANGILEAK I ETA II
2273 GOMA2

BERGARA

PETO ZBK ERAMALEAK
2274
LAGUN ARO S.COOP.
ATXINTXIKETAN TRIATLOI TALDEA
2275
EZKER ABERTZALEA
ELAY
XAXAU
2276
EH BILDU
GAZTETXEA
ANGIOZAR
2277
LABEGARAIETAKO KUADRILLA
ESKUBALOI TALDEA
MUSIKARIAK
MARIAREN LAGUNDIA I
2278
MARIAREN LAGUNDIA II
ERRALDOI TALDEA
BERGARAKO UDALA
JARDUN
2279
ARANZADI IKASTOLA
UDAL LANGILEAK
SAN MARTIN - IPINTZA
IPINTZAKO LANGILEAK
2280
ECENARRO KOOP.
ARANZADIKO LANGILEAK
MIGUEL ALTUNA - CEPA
2281
EUSKAL GORREN ELKARTEA
EDERLAN
2282 ELGETAKO UDALA
2283
TXURINGO ELKARTEA
MATZ-ERREKA

ARAMAIO

PETO ZBK. ERAMALEAK
2416 OLETA
2417 BEHI ALDE
2418 ARAMAIOKO EMAKUME KORRIKALARIAK
2419 ARAMAIOKO EMAKUME KORRIKALARIAK
2420 BERTSO ESKOLA
2421 PILOTA ELKARTEA-MARIXEKA ELKARTEA
2422 TRIKITIXA TALDEA-PAPARGORRI ELKARTEA
2423 DANTZA TALDEA
2424 URIBARRIKO AUZOA
2425 TXIRRITOLA EUSKARA ELKARTEA
2426 ARAMAIOKO ESKOLA GURASO ELKARTEA
2427 ARAMAIOKO UDALA-GAZTE ASANBLADA
2428 EKI-ARBEL-PASKA-DUKIENA
2429 ARAMAIOKO KIROLARIAK

ARRASATE

PETO ZBK. ERAMALEAK
2430
MONDRAGON FUTBOL ELKARTEA
MONDRAGON KOOP.
IKERLAN
2431
ALEJANDRO ALTUNA (JMA)
KOBATE HARROBIA S.L.
MUSAKOLA JAI BATZORDEA
GURE ESKU DAGO
2432
SUDC
CALDERERÍA EPELE
POLMETASA
AUZOLAGUN
2433
GOI ESKOLA POLITEKNIKOA
ABANTAIL
ARRASATEKO TRIKITIXA ESKOLA
MARITXU KOMISIÑUA
2434
INSTITUTUA + HERRI ESKOLA + EPA
ARRASATEKO EHE
ARROSTAITZ + LORE-GAZTEAK
ARIZMENDI IKASTOLA
2435
AEK + LAB
ETXERAT
AED+TXATXILI+EKIN
BILDU
2436
SANTAMAS KOMISIÑUA
UDALEKO LANGILEAK
UDALA
AED+TXATXILI+EKIN
2437
IBAIARTE
FAGOR
BASTIDA AKADEMIA
TERNUA GROUP

ARETXABALETA

PETO ZBK. ERAMALEAK
2438
EH BILDU
EAJ
ARETXARTE
UDALA
EMAKUMEAK I
EMAKUMEAK II
LORAMENDI
2439
KURTZEBARRI
ARIZMENDI
PAUSOKA
UDA
ARETXABALETA LANBIDE ESKOLA
ARTEMAN
COPRECI
ASSEMBLY

ESKORIATZA

PETO ZBK. ERAMALEAK
2440
UDALA
INGEIKE
2441
ARIZMENDI
BILDU
2442
LUIS EZEIZA
ATXORROTX
2443 HUHEZI I eta II
2444 EAJ
2445 EDERLAN

LEINTZ GATZAGA

PETO ZBK. ERAMALEAK
2446
MARULANDA TABERNAKOAK
DORLETAKO AMA TXIRRINDULARI ELKARTEA
JAKION ETA ARBETARRAK
2447
UDALA
GUREL GURASOEN ELKARTEA
LEINTZ LOTZEN ELKARTEA
SORMEN DESING.
2448
TOKI-EDER ELKARTEA + LABIDEA
SORGINAK EMAKUMEEN ELKARTEA
2449
GURE AMETSA JATETXEA + ARRATE JATETXEA
EHIZTARIEN ELKARTEA
2450
GAZITZEN ELKARTEA
JUBILATUEN ELKARTEA

Debagoieneko albiste garrantzitsuak edo azken ordukoak telefonoan jaso gura dituzu?

  • Bidali ALTA 688 69 00 07 zenbakira Whatsapp bidez.
  • Batu zaitez Telegrameko @GoienaAlbisteak kanalera.