Eskoriatzako Udal hauteskundeetarako zerrendak

Eskoriatzan bost zerrenda aurkeztu dira maiatzaren 26ko Udal hauteskundeetarako: EAJ, EH Bildu, Eskoriatzako Elizateen Elkartea, PSE-EE eta Elkarrekin Podemos. 

Hemen, zerrendak:

EAJ

  1. José Ramón Zubizarreta Alegría.
  2. Maite Uribe Beristain.
  3. Antonio Regaños Sajeras.
  4. María Purificación Regidor Varela.
  5. Josu Miren Ezkurdia Santamaría.
  6. Ana Belén de Castro Ramos.
  7. Maite Zubia Atxaba.
  8. Sorkunde Pagalday Aguiriano.
  9. Emeterio Gallastegi Goikoela.
  10. Catalina Perez Aranda.
  11. Jesús María Izaguirre Viteri.
Ordezkoak:
  1. Pedro María Armendariz Zubizarreta.
  2. Edith Altuna Arriola.
  3. Carmelo Azkoitia Galdos.

EH BILDU

  1. Eluska Irazu Hernández.
  2. Nestor Arana Arexolaleiba.
  3. Dorleta Sologaistoa Aguiriano.
  4. Ander Errarte Del Pozo.
  5. Iñaki Lizundia Alvarez.
  6. Naroa Esnal Calero.
  7. Cristina Cardenal Garcia.
  8. Xabier Uriarte Iñurrategui.
  9. Maria Pilar Leceta Arcauz.
  10. Aitor Zubizarreta Alegria.
  11. Beñat Illarramendi Diaz De Guereñu.
Ordezkoak:
  1. Maria Soledad Andrade Martins.
  2. Maria Josefa Sala Elizondo.
  3. Victor Carballares Pérez.

ESKORIATZAKO ELIZATEEN ELKARTEA

  1. Joseba Iñaki Kerejeta Gorostiza.
  2. Iñaki Zurutuza Villar.
  3. Edurne Uribesalgo Pagalday.
  4. Itziar Benavent Arteche.
  5. Irantzu Azkona Arcarazo.
  6. Nerea Quevedo DuranIon Zubizarreta Bengoetxea.
  7. Irma Olabarria Ariznabarreta.
  8. Iñaki Astiasaran Villar.
  9. María Jesus Fernández de Arroyabe Urcelay.
  10. Oier Eskibel Arkauz.
Ordezkoak:
  1. Aintzane Izurrategui Ferrer
  2. Joseba Arrese Unamuno
  3. José Antonio Achaga Gorrochategui.
  4. José Ramón Ocaranza Otaudy
  5. Aitor Telleria Rodriguez

ELKARREKIN PODEMOS

  1. Salvador Gonzalez Santiago.
  2. Blanca Merchan Ropero.
  3. Jose Carlos Garcia Campos.
  4. Maria Manuela Merino Sanabria.
  5. Manuel Mata Blanco.
  6. Maria Amparo Jimenez Fuentes.
  7. Jokin Merino Merchan.
  8. Vicenta Deobarro Ramos.
  9. Eulogio Diez Sanchez.
  10. Rosario Rabano Garcia.
  11. Fernando Javier Zugasti Azcarraga.

PSE-EE

  1. Anabel Legaz Canflanca.
  2. Rosalia Garrido Vazquez.
  3. Miguel Angel Fuerte Ballesteros.
  4. Juan Jose García Herrera.
  5. Agustin Gomez Garcia.
  6. Susana Pariente De Prada.
  7. Antonio Herrero Sebastian.
  8. Soraya Gomez Ruiz.
  9. Jose Ramon Hoyos Saiz.
  10. Natividad Hijar Sanchez.
  11. Faustino Hernandez Sequera.

Debagoieneko albiste garrantzitsuak edo azken ordukoak telefonoan jaso gura dituzu?

  • Bidali ALTA 688 69 00 07 zenbakira Whatsapp bidez.
  • Batu zaitez Telegrameko @GoienaAlbisteak kanalera.