Eskoriatzako hautagai-zerrendak

Udal hauteskundeetarako hautagaiak.

Partido Popular (PP)

  1.    Mª de las Mercedes Delgado De Robles Sanguino and.

  2.    Jorge Federico Knopf  Saenz De Viteri jn.

  3.    Domingo Rueda Fernandez jn.

  4.    Angel Santos Bombin jn.

  5.    Pilar Zapata Chico and.

  6.    Ana Mª Sainz Torres and.

  7.    Nazario Redondo Pozo jn.

  8.    Ana Mª De Juana Pérez and.

  9.    Santiago Aguirre Aguirre jn.

10.    Mª Concepción Ansaldo Navasques and.

11.    Maria Tavira Montes Jovellar and.

Ordezkoak:

  1.    D. Jose Fernando Pérez Durán jn.

Eskoriatzako Abertzale Sozialistak

  1.    Edorta Zubizarreta Alegria jn.

  2.    Dorleta Kortazar Alkoz and.

  3.    Lorea Díaz De Guereñu and.

  4.    Jose Joaquin Enecotegui Ruiz De Azua jn.

  5.    Victor Gurruchaga Iñurritegui jn.

  6.    Iñaki Uribe-Echeverria Beloqui jn.

  7.    Oihana Aramburuzabala Juldain and.

  8.    David Arrieta Armendáriz jn.

  9.    Liher Armendáriz Barco and.

10.    Asier Urcelay Letona jn.

11.    Aritz Oyanguren Sala jn.

Ordezkoak:

  1.    Gotzon Díaz De Guereñu Sala jn.

  2.    Jon Leturiaga Letona jn.

  3.    Iraitz Zuazabeitia Alkorta and.

Eskoriatzako Elizateak

  1.    Leire Ocaranza Ibabe and.

  2.    Unai Salaberria Mugica jn.

  3.    Juan Carlos Beloqui Ochoa- Aizpurua jn.

  4.    Javier Villar Otaduy jn.

  5.    Mª Arantzazu Loidi Garitazo and.

  6.    Ugutz Muñoa Arando jn.

  7.    Ana Rosa Iregui Urrutia and.

  8.    Mª Arantzazu Hernández Mateos jn.

  9.    Igor Elcorobarrutia Bengoa jn.

10.    Asier Heriz Uribe jn.

11.    Francisco Javier Zabala Biain jn.

Ordezkoak:

  1.    Juan Mª Receta Abasolo jn.

  2.    Mª Rosario Arcarazo Arcarazo and.

  3.    Eva Mª Pérez De Eulate Errarte and.

Partido Socialista de Euskadi-
Euskadiko Ezkerra (PSOE)

  1.    José Ignacio Pierrugues Barberán jn.

  2.    Coral Mª Rodríguez Fouz and.

  3.    José Perales Pascual jn.

  4.    Catalina Núñez Parada and.

  5.    Edgar Humberto Astudillo Alarcón jn.

  6.    Mª Carmen Llorente Ulecia and.

  7.    Agapito Eulalio Gil Domingo jn.

  8.    Roberto Erraste Ramón jn.

  9.    Mª Begoña Larrauri Arriaga and.

10.    Donato Gasco Aldonza jn.

11.    Josefa Lozano Cotera and.

Eusko Abertzale Ekintza/
Acción Nacionalista Vasca (EAE-ANV)

  1.    Pedro Mª Lasagabaster Armendáriz jn.

  2.    Mª Dorleta Leceta Uribeecheverria and.

  3.    Edorta Barandiaran Garcia jn.

  4.    Ander Agiriano Erraste jn.

  5.    Estitxu Azpitarte Rejado and.

  6.    Jesús Mª Erraste Iriarte jn.

  7.    Mª Milagros Goñi Eyerbe and.

  8.    Naroa Esnal Calero and.

  9.    Fernando Echevarria Egurrola jn.

10.    Gotzone Duñabeitia Quintana and.

11.    Agustin Zugasti Alzola jn.

Ordezkoak:

  1.    Mª Esperanza Isasmendi Romaratezabala and.

  2.    Miguel De Garikoitz Cortazar  Alcoz jn.

  3.    Mª Josefa Sala Elizondo and.

Ezker Batua-Berdeak y Aralar

  1.    Juan Luis Merino Sanabria jn.

  2.    Imanol Zubizarreta Alegria jn.

  3.    Luis Varo Garcia jn.

  4.    Blanca Mercha Ropero and.

  5.    Enrique Marcos Sánchez jn.

  6.    Monserrat Pérez Rubiales and.

  7.    Antonio Caballero jn.

  8.    Manuel Mata Blanco jn.

  9.    Teresa Manzanal Rey and.

10.    Mª Mercedes Horrillo Ignacio and.

11.    Unai Agirrezabalaga Ugarte jn.

Euzko Alderdi Jeltzalea/
Partido Nacionalista Vasco (EAJ-PNV)

  1.    Aitor Urrutia Oyanguren jn.

  2.    Mª Begoña Eraña Lazcano and.

  3.    Mª Carmen Iglesias Eraña and.

  4.    Eddith Altuna Arriola and.

  5.    Carmelo Azcoitia Galdós jn.

  6.    Josu Mª Ezkurdia Saltamaria jn.

  7.    Mª Aranzazu Enekotegi Agirre and.

  8.    Emeterio Gallastegi Goikolea jn.

  9.    Jose Ignacio Hériz Beitia jn.

10.    Mª Isabel Alberdi Erquiaga and.

11.    Florentino Galindo Cañibano jn.

Ordezkoak:

  1.    Ion Gambra Ibarzabal jn.

  2.    Joseba Andoni Antxustegi Maneiro jn.

  3.    Roberto Mendiguren Lekanda jn.

Eusko Alkartasuna (EA)

  1.    Juan Carlos Bengoa Munduate jn.

  2.    Carmelo Lezeta Abasolo (Independiente) jn.

  3.    Xavier Otamendi Zabala jn.

  4.    Txomin Azpitarte Izaguirre jn.

  5.    Juan Ignacio Leturiaga Echave (Independiente) jn.

  6.    Mª Ángeles Agiriano Barandiran and.

  7.    Unai Iñurrategi Uribarri jn.

  8.    Koldo Oyanguren Aramburuzabala jn.

  9.    Manu Villar Careaga jn.

10.    Maider Otamendi Tolosa and.

11.    Eduardo Okina Garay jn.


Iturria: Gipuzkoako Aldizkari Ofiziala.

ALBISTEAK MUGIKORREAN

Debagoieneko albiste nabarmenenak eta azken ordukoak Whatsapp edo Telegram bidez jaso gura dituzu? Harpidetu zaitez doan!

WHATSAPP: Bidali ALTA 688 69 00 07 telefono zenbakira –Whatsapp bidez–.

TELEGRAM: Batu zaitez @GoienaAlbisteak kanalera.