Behobia-Donostia: debagoiendarren sailkapena

Hanka Labankako bi kide, helmugara heltzen.

Guztira, bailarako 236 korrikalarik eta zazpi patinatzailek bukatu dute 56. Behobia-Donostia. Fortuna elkarteak emandako datuen arabera, honela geratzen dira gure ordezkarien sailkapenak. Albiste barruan dituzue denborak.

Korrikalariak

Debagoieneko korrikalarien sailkapena herririk herri.

ANTZUOLA

POSTUA IZEN-ABIZENAK DENBORA
101 IKER LARREA  1:11:33
585 UNAI KORTABARRIA  1:18:45
1345 TXOMIN ARZALLUS  1:23:42
1733 DANEL KORTABARRIA  1:25:37
3583 GURUTZ ZABALO  1:31:36
3655 JULIAN RAMIREZ DE OKARIZ  1:31:49
3823 BITTOR ARBULU OLABARRIA 1:32:18
4567 BEÑAT KORTABARRIA  1:34:11
7447 ION ARREGI  1:40:21
10501 IÑIGO IPARRAGIRRE  1:46:27
10504 XABIER SAN SEBASTIAN  1:46:27
10508 ANDONI IPARRAGIRRE  1:46:28
10510 GOTZON IPARRAGIRRE 1:46:28
14103 IÑAKI LINZOAIN  1:54:09
14105 CARMEN MARTÍNEZ P 1:54:09

ARAMAIO 

POSTUA IZEN-ABIZENAK DENBORA
900 JONATHAN UNZALU  1:20:59
2748 BEÑAT PEÑA  1:29:07
3492 MIKEL SERRATO  1:31:20

ARRASATE

POSTUA IZEN-ABIZENAK DENBORA
14   BEÑAT ARNAIZ  1:06:24
75   JOSU URIBARREN  1:10:49
115   ANDONI AZKARATE  1:12:11
240   MIKEL VELASCO  1:14:29
314   ANDONI ELDUAIEN  1:15:46
315   JON ARANBURU  1:15:46
963   ANDONI URIBESALGO  1:21:21
998   DANEL GARCIA  1:21:36
1054   ENEKO URRIZALKI  1:22:00
1230   ODEI MARCOS  1:23:09
1543   JAVIER SANTOS 1:24:41
1580   LUIS USATORRE  1:24:53
1933    ANDONI OZAETA  1:26:19
2120    ANDER ANSOATEGI  1:26:31
2457    MARTXEL GARAI BENGOA 1:27:19
2547   JONE AGIRREGABIRIA 1:28:21
2665   IÑIGO URIBARREN  1:28:33
2819   MIKEL ATXA  1:28:52
3069   JOKIN PAVO 1:29:19
3774   JON ETXABE  1:29:57
3852   DANEL ETXAGIBEL   1:32:08
3930   ANE ORMAETXEA   1:32:22
4253   NEREA ARREGUI  1:32:35
4319   KOLDO BALANTZATEGI  1:33:27
5028   AINHOA ARANBURU 1:33:38
5033   UNAI ZUBIZARRETA   1:35:17
5040   JULEN ARRIARAN   1:35:17
5457   EGOITZ ERRAZKIN  1:35:17
5571   IMANOL SANCHEZ  1:36:16
5857   ANDER UGARTE  1:36:32
6213   JOSE LUIS BORBOLLA  1:37:10
6708   MIKEL ARENAZA  1:38:57
7002   NEKA GALAN  1:38:57
7131   MIKEL GARAY  1:39:30
7341   NAIARA ZABARTE  1:39:42
7643   JAVIER ANSOATEGI  1:40:07
8516   TXOMIN GALLASTEGI  1:40:46
8770   AITOR IGARZA  1:42:31
8898   ENEKO OSINAGA  1:43:00
8908   GORKA GAZTAÑAGA  1:43:17
9598   NEREA OTXOA  1:43:18
9880   LAUREANO GALLARDO  1:44:35
9881   MAIALEN LEZETA  1:45:10
10041   IÑAKI BARRUTI  1:45:10
11086   ASIER IBARRONDO  1:45:31
11103   ASIER PEREZ  1:47:44
11540   JOKIN PEREZ  1:47:46
11787   MIKEL GOÑI  1:48:39
11795   ASIER DELGADO  1:49:08
12273   ASIER LASAGA  1:49:09
12941   VICTOR ALTUBE  1:50:04
13189   MIREN BENGOA  1:51:33
13191   ARANTZAZU LAGUNILLA  1:52:04
13293   TXOMIN ARRIARAN  1:52:04
13344   KEPA ARANBARRI  1:52:20
13348   NEREA GOÑI  1:52:27
13378   RAMÓN GOÑI 1:52:27
13759   PAKO ALVAREZ  1:52:30
13947   MIKEL DIAZ DE CERIO  1:53:22
13949   ALAITZ MENDIZABAL  1:53:48
13976   JOKIN MENDIZABAL  1:53:48
15448   IRATXE MASKARIANO  1:53:52
15703   MARIA JESUS VELASCO  1:57:26
16162   ANE MIREN ERRAZKIN  1:58:11
17841   XABIER MENDIALDUA  1:59:31
17843   JONE AXPE  2:07:09
18028   MARIA IÑARRA  2:07:10
18032   MAIALEN CALDERON  2:08:27
18860   MARTA CALDERON  2:08:28
18869   LUIS SANABRIA  2:15:45

ARETXABALETA

POSTUA IZEN-ABIZENAK DENBORA
90 GARIKOITZ GARCIA  1:11:21
284 IKER AGUIRREGABIRIA  1:15:17
306 MIKEL ARRIOLA 1:15:39
539 TOMAS QUINTANA  1:18:17
714 JON LOMBIDE  1:19:36
1003 JAVIER URTUBI 1:21:39
1160 AITZOL OQUINA  1:22:41
1225 JULEN GARAI  1:23:07
1313 JULEN GALIANO  1:23:33
1317 BEÑAT ETXABE  1:23:34
2489 IBON ERAÑA  1:28:26
2738 JULEN PALET  1:29:06
3607 MIKEL ZUMALDE 1:31:40
3794 HARITZ ARRESE  1:32:12
4605 AITOR OROBENGOA  1:34:17
5003 ASIER BARRAINKUA  1:35:13
5006 AINHIZE BARRAINKUA 1:35:14
5177 JULEN AZKARATE  1:35:37
6209 JOKIN URTEAGA  1:37:59
6476 MIGUEL ANGEL ANTELO  1:38:28
6845 UNAI URZELAI  1:39:12
7648 ANE MARTÍN  1:40:47
8411 AITOR BENGOA  1:42:18
13869 NEREA CATANIA  1:53:35
14485 FERNANDO URIBESALGO  1:55:02
15321 ANABEL ARANZADI  1:57:07
15326 IRATI GARCIA  1:57:07
15775 YONATHAN JIMBERT  1:58:21
16324 JOSE MARIA ETXEBARRIETA  2:00:04
16326 IRATI ETXEBARRIETA  2:00:04
16637 ANE AZKARATE  2:01:07
16644 ROBERTO AZKARATE  2:01:08
16682 DONE LARREA  2:01:17
16683 OLATZ PAGALDAY  2:01:17
16684 IZARO LARREA 2:01:17

BERGARA

POSTUA IZEN-ABIZENAK DENBORA
35 ANDONI GOMEZ  1:08:21
482 RICARDO DE GOÑI  1:17:44
533 IÑAKI MUJIKA  1:18:15
835 XABIER URRUTIA  1:20:25
1277 IÑAKI MANUEL  1:23:20
1303 DAVID LOPEZ DE ABETXUKO  1:23:30
1459 PATXI IMANOL GODOY  1:24:13
1674 ARITZ SABALZA 1:25:20
1718 GAIZKA MARZAN 1:25:33
1814 JABI IBARRA  1:25:58
1958 ANDER TELLERIA  1:26:38
2211 MARTIN EGAÑA  1:27:38
2422 JON ARRILLAGA  1:28:16
2689 IBAI GONZALEZ  1:28:55
2967 MARKEL CASTELLS  1:29:42
3061 ANDER PLAZAOLA  1:29:56
3062 JOSE MARI ANDUAGA  1:29:56
3559 IÑIGO AZKARATE  1:31:31
4082 ITZIAR ALDEKOA  1:32:58
4132 IKER BEISTEGI  1:33:05
4690 MANU CURADO  1:34:28
4756 NEREA OSA  1:34:36
5992 PATXI PINEDA  1:37:30
6762 XABIER LAZKANO  1:39:02
6763 ENEKO LAZKANO  1:39:02
6933 MARIA ROSA AGUIRRE  1:39:22
7454 UNAI AGUIRRE  1:40:21
8009 OLATZ URRUTIA  1:41:32
8608 AINHOA GARITANO  1:42:41
8663 JAIONE CARPINTERO  1:42:47
9505 JUANTXO ARANES  1:44:23
9511 ION ANDER GARITANO  1:44:24
9672 MIKEL ELKOROBEREZIBAR 1:44:42
9766 JOLBERT CHACON 1:44:54
10230 IKER IBARRA  1:45:55
10457 JOSEAN LARRION  1:46:23
10571 ANTONIO VERGUIZAS 1:46:37
11317 ION ALBERDI  1:48:13
13085 JOSE IGNACIO RUIZ  1:51:51
13433 JESUS MARI VALGAÑON  1:52:39
13434 MIKEL ETXANIZ  1:52:39
14178 MAIDER URIBE  1:54:19
14294 PABLO ALVAREZ  1:54:37
14303 PABLO LASKURAIN  1:54:38
14548 MARIÑE DIAZ  1:55:12
14555 ITZAL GALLASTEGUI  1:55:13
16118 MARIAN ALDAMA  1:59:23
16485 MªJESUS LOPEZ  2:00:39
16837 MARÍA JOSÉ ZAFRA  2:02:01
16840 AINARA ALBERDI  2:02:02
16855 AINARA ECHEVERRIA  2:02:04
16862 YUNE NOGUEIRAS  2:02:06
16867 IKER NOGUEIRAS  2:02:07
17063 JUAN LUIS GALLASTEGI  2:03:06
17181 PILAR PAMPIN  2:03:38
17359 CARMEN ZAFRA  2:04:35
17996 JORGE GARIN  2:08:15
18897 SABINO AZCARATE  2:16:18
18898 MIREN AZKARATE  2:16:19

ESKORIATZA

POSTUA IZEN-ABIZENAK DENBORA
451 JAVIER ARCONADA  1:17:28
606 IÑAKI SALABERRIA  1:18:54
3812 DAVID BAÑARES  1:32:16
3952 ADEI OLIVENZA  1:32:38
4809 MIGUEL ABRIL  1:34:43
4819 EMILIO RODRIGUEZ 1:34:45
5513 EGOITZ BEAMURGIA  1:36:23
6173 JUAN ALBERTO HERRERO  1:37:53
7841 AITOR BAÑARES  1:41:13
9572 IZASKUN BESADA  1:44:31
15320 ARITZ ZUBIA  1:57:06
15378 AINHOA LETE  1:57:17
16321 JAVIER ETXEBARRIETA  2:00:04
16954 SERGIO IÑURRIETA  2:02:32
17236 MARTA HURTADO  2:03:54

ELGETA

POSTUA IZEN-ABIZENAK DENBORA
4086 ARGIDER TXURRUKA  1:32:58
10448 ANDONI ELORZA  1:46:22
10997 LEIRE BERISTAIN  1:47:33
12576 IRATI KORTABITARTE  1:50:44
18274 NEREA BOLLAR  2:09:59
18276 MIREIA LARRAÑAGA  2:10:00

LEINTZ GATZAGA

POSTUA IZEN-ABIZENAK DENBORA
430 ASIER URIZAR  1:17:16

OÑATI

POSTUA IZEN-ABIZENAK DENBORA
57 MIKEL RUIZ  1:10:11
69 XABI LETE  1:10:37
169 IMANOL MOLINERO  1:13:24
384 BEÑAT MADARIAGA  1:16:40
520 IÑIGO ZABALETA  1:18:05
543 ANDONI CORREAS  1:18:19
694 SAIOA ARKONADA  1:19:30
1557 JOSEBA ALTUBE  1:24:45
2504 ARKAITZ SASIAIN  1:28:28
2525 IGOR ARRESE  1:28:30
2808 ANDER ZABARTE  1:29:18
2889 IÑAKI BIKUÑA  1:29:31
3057 BITTOR DE MARCOS  1:29:54
3367 IÑAKI DORADO  1:30:55
3393 ANARTZ AZKARATEASKASUA  1:31:01
3394 IKER ARKAUZ  1:31:01
3395 ANDER VARELA  1:31:01
4547 JON LOPEZ  1:34:08
4905 IZARO ELORZA  1:34:58
5339 ISMAEL ZUBIA  1:36:00
5340 IKER JIMENEZ  1:36:00
6119 JOSE Mª GÓMEZ  1:37:46
6183 IGOR CORCOSTEGUI  1:37:55
6444 XABI AGIRRE  1:38:26
6454 INTZA OSA  1:38:26
6461 LUIS URIGOEN  1:38:27
8506 ROBERTO ANDUAGA  1:42:30
8910 IÑIGO ANDUAGA  1:43:19
8914 MIKEL AGUIRRE  1:43:19
8967 MIREN ARREGI  1:43:24
9297 IOKIN ASTIGARRAGA 1:44:02
10020 JOAQUIN ARROYO 1:45:28
10580 AMAIA OSA  1:46:40
10832 JON ANDER URRETAVIZCAYA  1:47:11
11120 GORKA LÓPEZ DE OCÁRIZ  1:47:48
11425 IKER JIMENEZ OSTOLAZA 1:48:25
11974 JON SAMANIEGO  1:49:29
12683 GORKA ABERASTURI 1:50:58
13529 JORGE IRIZAR   1:52:51
14062 MIGUEL Mª CORCOSTEGUI  1:54:04
14331 LEIRE MURILLO  1:54:42
16490 MIREN JASONE ELORZA  2:00:41
17685 PABLO AREJOLALEIBA 2:06:14
17688 MIRIAM CAÑO  2:06:15
18227 GARBIÑE ARREGUI 2:09:47
18753 GERMAN AGINAGALDE 2:14:16
18755 IMANOL LUKAS  2:14:16

 

Patinatzaileak

Debagoieneko patinatzaileen sailkapena herririk herri.

ARETXABALETA

POSTUA IZEN-ABIZENAK DENBORA
57  IGOR GOROSARRI  59:23

BERGARA

POSTUA IZEN-ABIZENAK DENBORA
13 JOXU ARANA  44:37
29 ANDER GARITANO  50:01
33 MADDI MUGIKA  51:17
51 OIHANA UNAMUNO  56:00
102 JOSE LUIS GALLASTEGI 1:09:29

ESKORIATZA

POSTUA IZEN-ABIZENAK DENBORA
63 JOSU VITERI 1:00:36

ALBISTEAK MUGIKORREAN

Debagoieneko albiste nabarmenenak eta azken ordukoak Whatsapp edo Telegram bidez jaso gura dituzu? Harpidetu zaitez doan!

WHATSAPP: Bidali ALTA 688 69 00 07 telefono zenbakira –Whatsapp bidez–.

TELEGRAM: Batu zaitez @GoienaAlbisteak kanalera.