Foru hauteskundeetarako Deba-Urolako zerrendak

2019eko maiatzaren 26ko Gipuzkoako Batzar Nagusietarako Hauteskundeetarako EAJ, PSE-EE, EH Bildu, PP, Elkarrekin Podemos alderdien hautagaien zerrenda ofizialak, Gipuzkoako Aldizkari Ofizialen argitaratu diren moduan.

Bergarako eskualdeko hauteskunde batzordea

EAJ
1. Maria Eugenia Arrizabalaga Olaizola.
2. Imanol Lasa Ceberio.
3. Aintzane Oiarbide Iruretagoiena.
4. Jabier Altuna Larrañaga.
5. Andrea Arriola Ferrer.
6. Maria Aranzazu Zubizarreta Artetxe.
7. Xabier Ochoa Muñoz.
8. Ana Maria Azkoita Urteaga.
9. Jon Ander Azpiroz Otegui.
10. Nerea Alday Garate.
11. Ivan Iriondo Axpe.
12. Maialen Gurrutxaga Uranga.
13. Aitor Urresti Martinez.
14. Jose Ramon Zubizarreta Alegria.

Ordezkoak
1. Miren Elixabete Huegun Arruabarrena.
2. Jesus Arana Gomez.
3. Miren Nekane Iribar Iriondo.

PSE-EE
1. Maria Jose Telleria Etxe berria.
2. Alberto Albistegui Zamacola.
3. Ana Priede Merchan.
4. Oscar Garcia Horrillo.
5. Gloria Vazquez Herranz.
6. Patxi Elola Azpeitia.
7. Ainhoa De Castro Del Bosque.
8. Juan Maria Aldalur Arocena.
9. Janire Igoa Merino.
10. Jon Iraola Iriondo.
11. Maria Carmen Barrenechea Mariño.
12. Daniel Santos Aragon.
13. Miren Edurne Domingorena Zapirain.
14. Miguel De Los Toyos Nazabal.

EH BILDU
1. Mikel Biain Berraondo.
2. Estitxu Elduaien Uranga.
3. Esther Agirre Ruiz.
4. Aitor Arantzabal Altuna.
5. Igone Lamarain Cobo.
6. Iker Inza Ortiz De Zarate.
7. Jon Peli Uriguen Ansola.
8. Begoña Vesga Allende.
9. Iraitz Otaño Mugica.
10. Oihana Aranburu Iriarte.
11. Ibon Gereka Balentziaga.
12. Lore Martinez Axpe.
13. Maider Zubikarai Beristain.
14. Jose Luis «Piter» Encinas Jose.

Ordezkoak
1. Ainara Udaondo Alberdi.
2. Jose Antonio Segundo Armero.
3. Arritxu Iribar Egaña

PP
1. Francisco Javier Nuñez Alvarez.
2. Maria Pilar Elias Zabala.
3. Carmen Larrañaga Maiztegui.
4. Victor Asun Lerma.
5. Milagros Urizar Aranceta.
6. Salvador Santa Cruz Cuadra.
7. Pilar Segura Sanz.
8. Alfonso Ussia Moya.
9. Jose De Las Heras Notario.
10. Rita Fernandez Bravo.
11. Jose Maria Perez Gonzalez.
12. Isabel Nieto Muñiz.
13. Begoña Pereira Anduaga.
14. Gervasio Juaristi Ostolaza.

Ordezkoak
1. M.ª Angeles Bastos Fernandez.
2. Jesus Semper Sampayo.

ELKARREKIN PODEMOS (PODEMOS-AHAL DUGU / EZKER ANITZA / EQUO BERDEAK)
1. M.ª Victoria Eizaguirre Ballesteros.
2. Monica Monteagudo Casas.
3. Juan Luis Merino Sanabria.
4. Ione Cisneros Aguirre.
5. Mario Romero Carames.
6. Jose Guillermo Manson Muniozguren.
7. Oihane Delgado Pita.
8. Ana M.ª De Benito Sanz.
9. Blanca Merchan Ropero.
10. Jose M.ª Sasieta Korta.
11. Jose Antonio Caamaño Rodeiro.
12. Javier Ezkerecocha Pajares.
13. Ines M.ª Benítez Lozano.
14. Basilia Corta Villamar.

ALBISTEAK MUGIKORREAN

Debagoieneko albiste nabarmenenak eta azken ordukoak Whatsapp edo Telegram bidez jaso gura dituzu? Harpidetu zaitez doan!

WHATSAPP: Bidali ALTA 688 69 00 07 telefono zenbakira –Whatsapp bidez–.

TELEGRAM: Batu zaitez @GoienaAlbisteak kanalera.