Debagoieneko korrikalarien sailkapena

ITURRIA: C.D. FORTUNA

ANTZUOLA

ASIER ARANGUREN EZKURRA ANTZUOLA 1:38:31
PATXI KORTABARRIA OLABARRIA ANTZUOLA 1:39:32
XABIER  IPARRAGIRRE  JAUREGI ANTZUOLA 1:42:47
DEIANE ZUBIKARAI HORRILLO ANTZUOLA 1:49:20
MIKEL SANTOS ZELAIETA ANTZUOLA 1:49:29
AINHOA BERECIBAR GOMEZ ANTZUOLA 1:57:54

 

ARAMAIO

AITOR ARANA AREXOLALEIBA ARAMAIO 1:19:35
JON ABARRATEGUI LEZA ARAMAIO 1:22:55
JONATHAN UNZALU RINCON ARAMAIO 1:23:44
PATXI IMANOL GODOY HIDALGO ARAMAIO 1:28:05
CESAR AZKARATE BEITIA ARAMAIO 1:28:40
EDURNE CLEMENTE BENGOA ARAMAIO 1:42:22
NAIARA  GUTIERREZ LASAGA ARAMAIO 1:44:40

 

ARETXABALETA

GARIKOITZ  GARCIA ARRIETA ARETXABALETA 1:11:53
IKER IDIGORAS OTADUI ARETXABALETA 1:18:32
ISMAEL VÁZQUEZ  AGUILAR ARETXABALETA 1:20:18
MARKEL FAMILIAR BAENA ARETXABALETA 1:22:21
GORKA GONZALEZ VICENTE ARETXABALETA 1:23:14
KEPA  IDIGORAS  AQUIZU ARETXABALETA 1:25:06
JAVIER  URTUBI  FRAILE ARETXABALETA 1:25:57
IÑIGO ARKAUZ MAIZKIARAN ARETXABALETA 1:26:21
IVAN SANCHEZ ESTRELLA ARETXABALETA 1:26:50
JULEN GALIANO AGUIRRE ARETXABALETA 1:27:42
ENDIKA MARTIN OROBENGOA ARETXABALETA 1:29:04
XABIER SARASUA  MARITXALAR  ARETXABALETA 1:29:17
MIKEL ZUBIZARRETA ERAÑA ARETXABALETA 1:33:12
ZUHAITZ  ERRASTI  GOITI ARETXABALETA 1:33:41
GAIZKA  DE MIGUEL BOLIBAR ARETXABALETA 1:35:03
MIKEL MARTIN YUSTE ARETXABALETA 1:35:08
ALAZNE LETURIAGA ELKOROBARRUTIA ARETXABALETA 1:36:36
JON  ZUBILLAGA URCELAY ARETXABALETA 1:36:42
JON ANDER LARRINAGA HIDALGO ARETXABALETA 1:36:42
ANDER HERNANDEZ AKIZU ARETXABALETA 1:36:43
OIHANA ARAGONES REBOLLO ARETXABALETA 1:36:45
JON TORRES NUÑEZ ARETXABALETA 1:37:11
ZORIONE HERRASTI  SAINZ ARETXABALETA 1:37:13
IBON ERAÑA ELKORO ARETXABALETA 1:37:20
ROBERTO EGIA OKARIZ ARETXABALETA 1:38:08
MIGUEL ANGEL ANTELO BUJAN ARETXABALETA 1:40:02
RUBÉN  CASQUETE JIMÉNEZ  ARETXABALETA 1:40:03
MARIO LÓPEZ SOLA ARETXABALETA 1:40:04
AMAIA KORTABARRIA AROZENA ARETXABALETA 1:40:23
ANE GARCIA GAVIRIA ARETXABALETA 1:40:23
ION URTAZA AGIRREZABAL ARETXABALETA 1:41:25
ROBERTO AZKARATE ZABALO ARETXABALETA 1:42:19
FERNANDO URIBESALGO IÑURRATEGUI ARETXABALETA 1:42:21
UNAI MENDIKUTE OTXOA ARETXABALETA 1:42:28
JON ALTUBE LASAGABASTER ARETXABALETA 1:43:10
JOSU AYASTUY ATXA ARETXABALETA 1:43:40
MIREIA OLAVE IRIZAR ARETXABALETA 1:46:18
PABLO IRIZAR ASKASIBAR ARETXABALETA 1:47:44
JAVIER VALLINA FUENTES ARETXABALETA 1:47:57
ANE GOIKOETXEA SARASOLA ARETXABALETA 1:48:46
LAURA PEREZ GAMBRA ARETXABALETA 1:49:05
JULEN ZUAZABEITIA OLABE ARETXABALETA 1:49:59
ALEX AZKARGORTA GARAI ARETXABALETA 1:50:12
JABI GARCIA SAN MARTIN ARETXABALETA 1:50:14
ANABEL ARANZADI MARTIN ARETXABALETA 1:50:15
JOSE MARIA ETXEBARRIETA LOPEZ ARETXABALETA 1:51:40
ANDONI ARKAUZ LAZKANO ARETXABALETA 1:51:42
AINHIZE BARRAINKUA AGUIRRE  ARETXABALETA 1:56:29
ARANTZA  VALGAÑON UNAMUNO ARETXABALETA 1:57:55
AMAIA BEREZIBAR GOMEZ ARETXABALETA 1:57:55
EÑAUT KORTABARRIA AROZENA ARETXABALETA 1:59:02
MAIDER URCELAY UGALDE ARETXABALETA 2:00:33
MAIDER ELKORO   ITURBE ARETXABALETA 2:00:36
XABIER  PAGOAGA OTERO ARETXABALETA 2:03:43
ARANTZA ATIENZA BALDEZATE ARETXABALETA 2:05:08
EBA MADINABEITIA PEREZ ARETXABALETA 2:09:01
ASIER  BARRAINKUA SAGASTASOLOA ARETXABALETA 12:47:26

ARRASATE

ENDIKA DONNAY OTEGUI ARRASATE 1:07:58
IÑAKI VAZQUEZ JAUSORO ARRASATE 1:14:10
ARATZ GOMEZ LARRAÑAGA ARRASATE 1:16:14
ANDER ZURBANO ROMERO ARRASATE 1:17:13
ANDER NAFARRATE USANDIZAGA ARRASATE 1:17:19
ENEKO URRIZALKI JAUREGI ARRASATE 1:17:22
IÑIGO URTUBI EGUIDAZU ARRASATE 1:18:28
IKER SARABIA UGARTE ARRASATE 1:19:05
JAVIER ARCONADA MARTINEZ ARRASATE 1:19:30
ANGEL DELGADO IGLESIAS ARRASATE 1:20:14
ANDER ANSOATEGI ORUNA ARRASATE 1:21:43
AITOR ALEGRE LAGE ARRASATE 1:21:55
JOXE MIGEL GAZTELU OTXANDORENA ARRASATE 1:22:01
DANEL REMIREZ JAUREGI ARRASATE 1:22:38
ION TENA BAENA ARRASATE 1:23:13
MARIO IGLESIAS LOBATO ARRASATE 1:24:07
JAVI VIGUERA VAZQUEZ ARRASATE 1:25:32
IKER LASPIUR LÓPEZ ARRASATE 1:25:35
ANDONI OZAETA MENDIARATX ARRASATE 1:26:11
ELENA DOMINGUEZ BENITEZ ARRASATE 1:26:27
MIKEL SAN ARGIMIRO ISASA ARRASATE 1:27:05
ANDONI SANCHEZ BARRIONUEVO ARRASATE 1:27:18
IBAN ROA PEREZ ARRASATE 1:28:31
ISIDOR CABALLERO  BRAVO ARRASATE 1:28:48
ANDONI MURGA ZENARRUZABEITIA ARRASATE 1:29:38
MARKEL  SAN MIGUEL MERINO ARRASATE 1:30:12
EDORTA AIASTUI ATXA ARRASATE 1:31:02
IBAN  ESPINOSA DAVILA ARRASATE 1:31:48
RAFAEL      ROMERO CALDERON ARRASATE 1:32:13
GORKA JAUREGUI BUSTEROS ARRASATE 1:32:18
OSCAR ALONSO MANSO ARRASATE 1:32:19
ANDER ZUBIZARRETA GARCIA ARRASATE 1:32:21
ANGEL MORALEJA ALCOCER ARRASATE 1:32:50
MIKEL ZUBILLAGA ATXA ARRASATE 1:33:02
MIKEL ARRASATE  SASIGAIN ARRASATE 1:33:20
OSKAR ORUE IRASUEGUI ARRASATE 1:33:23
JORGE DA COSTA FRUTOS ARRASATE 1:33:25
JULEN MENDIZABAL ELEZKANO ARRASATE 1:33:42
TXUS GOIKOETXEA GARRALDE ARRASATE 1:33:51
AMALIO GALAN GOMEZ ARRASATE 1:33:58
AMETZ ELUSTONDO ASTIGARRAGA ARRASATE 1:34:00
KEPA ARKAUZ ZUBILLAGA ARRASATE 1:34:05
BIDANE BARRUTIA CABRERO ARRASATE 1:34:10
MIKEL ARENAZA OCARANZA ARRASATE 1:34:12
GARIKOITZ BARRUTIA MENDIZABAL ARRASATE 1:34:14
ZURIÑE EZPELETA URIBARREN ARRASATE 1:34:15
LAUREANO GALLARDO BOLAÑOS ARRASATE 1:34:35
JUANMA MARTINEZ REMEDIOS ARRASATE 1:34:41
NESTOR  ZABALOA GALBETE ARRASATE 1:34:56
ANDONI FERNANDEZ GARFIAS ARRASATE 1:35:13
JOXEMARI GALLASTEGI ETXEBARRIA ARRASATE 1:35:46
JON ORMAETXEA MUGERTZA ARRASATE 1:36:14
JOSE LUIS  BORBOLLA JIMENEZ ARRASATE 1:36:30
ARAN DEL FRESNO EGAÑA ARRASATE 1:37:06
NESTOR KORTABARRIA OSINAGA ARRASATE 1:37:33
URTZI URIBETXEBARRIA ANDRES ARRASATE 1:37:37
TXOMIN GALLASTEGI ETXEBARRIA ARRASATE 1:38:04
MANUEL ABEL DEL CANTO SEGURADO ARRASATE 1:38:05
JON RACIONERO ZABALO ARRASATE 1:38:07
AITOR  IGARZA GARRO ARRASATE 1:38:16
ASIER DELGADO GARCIA ARRASATE 1:38:38
IRAITZ AZKARGORTA VIGUERA ARRASATE 1:38:50
MIREN SAGASTA OLALDE ARRASATE 1:38:51
UNAI HERNANDEZ CUEVAS ARRASATE 1:38:56
KERMAN CALLEJA ARANA ARRASATE 1:39:19
MARTXEL GARAI BENGOA ARRASATE 1:39:47
JOSU ARIÑO LARRAÑAGA ARRASATE 1:40:19
XABI KORTABARRIA OSINAGA ARRASATE 1:40:32
PREMIN SAMPEDRO LARRAÑAGA ARRASATE 1:40:33
LUR SAMPEDRO  RUIZ DE ALEGRIA ARRASATE 1:40:34
IHINTZ BENGOA MADINA ARRASATE 1:40:35
ARKAITZ MASIP AGUIRRE ARRASATE 1:40:54
DAVID HERNANZ SERRANO ARRASATE 1:40:58
IÑAKI JAUREGI BIDABURU ARRASATE 1:41:14
MARIA JESUS VELASCO GARCIA ARRASATE 1:42:40
ANDER AREJOLALEIBA IRIA ARRASATE 1:42:40
IGOR URRA MARTIN ARRASATE 1:42:55
ANDONI ALTUBE LASAGABASTER ARRASATE 1:43:10
NAIARA ZABARTE  AJURIA ARRASATE 1:43:11
IRATI AGUIRRE ARAMBURU ARRASATE 1:43:42
GORKA CABALLERO BRAVO ARRASATE 1:43:46
JUAN RAMON INURRIA ORTUBAY ARRASATE 1:44:18
JUAN CARLOS BENGOETXEA ARAKAMA ARRASATE 1:44:29
ENERITZ URRUTIA TENA  ARRASATE 1:44:36
GORKA GARCIA SANCHEZ ARRASATE 1:44:36
ASIER IBARRONDO DEL CANTO ARRASATE 1:44:41
ARITZ GORDO PEREZ ARRASATE 1:45:01
IBAN GARAY OLABARRIA ARRASATE 1:45:50
MARTIN BURGOS LENTIJI ARRASATE 1:46:07
RUBEN VICENTE TREJO ARRASATE 1:46:25
AINHOA ZABALETA MENDIALDUA ARRASATE 1:46:31
MIREN BENGOA AZKOAGAº ARRASATE 1:46:56
ANDONI  EZKURRA ZUBIZARRETA ARRASATE 1:46:59
SERGIO DE SOUSA RODRIGUES ARRASATE 1:46:59
JUAN JOSE SANCHEZ GOMEZ ARRASATE 1:47:21
MÓNICA MARTINEZ GAYA ARRASATE 1:47:45
XABIER MENDIALDUA AXPE ARRASATE 1:48:10
IBAI ERRASTI  LARRAÑAGA ARRASATE 1:48:26
ANE MIREN ERRAZKIN APERRIBAI ARRASATE 1:48:37
JONE AGIRREGABIRIA BELTRAN DE GUEVARA ARRASATE 1:48:37
VICTOR ALTUBE IBABE ARRASATE 1:49:08
ANE DE LA FUENTE ESTEBAN ARRASATE 1:49:09
AITOR BERAZA GUZMAN ARRASATE 1:50:10
ANE BERAZA GUZMAN ARRASATE 1:50:10
SANDRA CARRASCO ROMERO ARRASATE 1:50:11
ANA ROSA DE LA CRUZ BERMUDEZ ARRASATE 1:50:11
JOSEMI BASTARDO JUAREZ ARRASATE 1:50:12
MARIBEL  MUÑOZ BENITEZ ARRASATE 1:50:14
YOLANDA EZKURRA MAYOR ARRASATE 1:50:34
ALEX MARTIARENA ARREGUI ARRASATE 1:50:34
JUAN ANDRES GALLARDO BOLAÑOS ARRASATE 1:50:41
MÓNICA VAZ IGLESIAS ARRASATE 1:51:09
MARCO ANTONIO VALENCIA LÓPEZ ARRASATE 1:51:27
ENEKO OSINAGA GALDOS ARRASATE 1:51:51
BITTOR ANDONI MARKAIDE AIASTUI ARRASATE 1:52:14
ANE ORMAETXEA MUGERTZA ARRASATE 1:52:26
CARLOS CORNES LORENZO ARRASATE 1:52:43
RAMON GOÑI FARRÁS ARRASATE 1:52:46
MARIVI AZULA MONTERO ARRASATE 1:52:47
NEREA OTXOA GURIDI ARRASATE 1:53:02
MIKEL GARAY ALBERDI ARRASATE 1:53:15
JON BARANDIARAN ALTUNA ARRASATE 1:53:33
JAVIER ANSOATEGI ETXEBARRIA ARRASATE 1:53:35
MIKEL ACHA ULI ARRASATE 1:53:38
LEIRE RUIDIAZ ABARRATEGI ARRASATE 1:54:18
IGNACIO BELTRAN DE GUEVARA BERECIBAR ARRASATE 1:55:20
AMAIA OVEJERO PRAT ARRASATE 1:55:51
ANDER  ETXAGIBEL IRIA ARRASATE 1:57:37
SARA YISELY LAVERDY PEDRIEL ARRASATE 1:57:46
MARIA CARMEN PEREZ CANO ARRASATE 1:58:06
MARÍA JESÚS DELGADO  GARCIA ARRASATE 2:00:07
LEIRE AMBROSIO GUTIÉRREZ  ARRASATE 2:00:21
MANU  LUQUE  FERNANDEZ ARRASATE 2:02:55
AIDA OTADUI  VEGA ARRASATE 2:03:40
AITOR ARANZABAL MERCHAN ARRASATE 2:03:40
AMAIA AGUIRRE IRIONDO ARRASATE 2:03:49
MARTA CALDERON PEREZ ARRASATE 2:03:53
DORLETA HERIZ IRIA ARRASATE 2:05:06
MARIJO JIMENEZ BENITO ARRASATE 2:05:55
IZASKUN ARANA ZUBIZARRETA ARRASATE 2:07:29
MARIA EUGENIA MELLADO MARTIN ARRASATE 2:07:37
JAIME CARABIAS RAMOS ARRASATE 2:07:38
ANE BEREZIBAR URIARTE ARRASATE 2:08:12
AMAIA JIMENEZ ROBLEDO ARRASATE 2:08:28
MIKEL BAZ PEREZ ARRASATE 2:11:42
AINHOA ARISTIMUÑO DOMINGUEZ ARRASATE 2:11:45
JOSEFINA MUGICA ELORZA ARRASATE 2:15:15

 

BERGARA

ANDONI GOMEZ GUTIERREZ BERGARA 1:10:04
MIKEL MUGICA BIKUÑA BERGARA 1:13:17
ION RIVERO GUTIERREZ BERGARA 1:16:31
JOSU LETE ARAMBURU BERGARA 1:17:09
JAVIER GONZALEZ GARATE BERGARA 1:17:52
ALBERTO URRIOLABEITIA MILIKUA BERGARA 1:17:55
ANDER URRIOLABEITIA ODRIOZOLA BERGARA 1:17:55
AITOR LARREA SORALUZE BERGARA 1:18:22
MARKEL FERNANDEZ BELASTEGUI BERGARA 1:18:30
J.MARCOS ALONSO  CASTELLANO BERGARA 1:20:50
JABI IBARRA MOÑUX BERGARA 1:22:27
IÑIGO PAGALDAI URRESTI BERGARA 1:23:20
AITOR GARTZIA ARKAUZ BERGARA 1:24:13
MAIDER URIBE  ISADO BERGARA 1:25:26
XABIER AGIRRE REBANAL BERGARA 1:25:27
XABIER LAZKANO BIKENDI BERGARA 1:25:52
ENEKO LAZKANO BIKENDI BERGARA 1:25:52
XABIER SABALZA LASKURAIN BERGARA 1:26:21
OHIAN IBARRA ZUBIZARRETA BERGARA 1:26:43
JUAN LUIS GALLASTEGI ARRONDO BERGARA 1:26:49
JUAN JESUS ALBERDI LANDA BERGARA 1:27:04
JULEN JORGE GABILONDO BERGARA 1:27:20
JON ANDER  LARRAÑAGA ROCA BERGARA 1:27:35
ANDER MARKIEGI APALATEGI BERGARA 1:28:19
ASIER PEREZ ETXEBERRIA-ARTEUN BERGARA 1:28:22
JOSE MARI ANDUAGA ELIAS BERGARA 1:28:44
IBAI GONZALEZ MATEOS BERGARA 1:28:49
JOSE JAVIER ZABALETA PAIS BERGARA 1:29:24
AITOR MUJIKA BELASTEGI BERGARA 1:29:43
AITOR MACHO SARASQUETA BERGARA 1:30:11
LIDIA PEÑA FERNANDEZ BERGARA 1:30:33
MIGUEL ANGEL SANCHEZ MONTERO BERGARA 1:31:05
ANDER TELLERIA SAN TORCUATO BERGARA 1:31:33
ENEKO MUGURUZA OSINALDE BERGARA 1:31:40
RAMON AGUIRREZABAL BEITIA BERGARA 1:31:49
AITOR GOMEZ AZCARATE BERGARA 1:32:00
BEÑAT IÑARRA LASA BERGARA 1:32:07
MANOLO  VARELA FERNÁNDEZ BERGARA 1:33:18
ASIER GARTZIA BERISTAIN BERGARA 1:33:29
IGOR AGUIRREZABAL SAN MIGUEL BERGARA 1:33:48
SATUR LOPEZ MORENO BERGARA 1:33:50
JOSEAN LARRION LOPEZ DEDICASTILLO BERGARA 1:33:58
AINHOA ITSASO  ASPIAZU ITURBE BERGARA 1:34:08
JAVIER DIAZ GOMEZ BERGARA 1:34:13
ASIER JORGE GABILONDO BERGARA 1:34:23
ENRIQUE ARAMBURU ECHEVERRIA BERGARA 1:34:43
DAVID LOPEZ DE ABETXUKO CABALLERO BERGARA 1:34:46
MIKEL VICINAY URCELAY BERGARA 1:35:13
NEREA MENDIZABAL URRETA BERGARA 1:35:16
MANU GOROSPE URIZARBARRENA BERGARA 1:35:24
ANSELMO GOMEZ RODRIGUEZ BERGARA 1:35:41
MARIA ROSA AGUIRRE IGARTUA BERGARA 1:35:45
JOSE RAMON BARDECI URRA BERGARA 1:35:45
MIKEL ELKORO ARANA BERGARA 1:35:45
EKAIN SOTIL MUNIATEGIANDIKOETXEA BERGARA 1:36:20
MARIA SANCHEZ CASADO BERGARA 1:36:53
AGURTZANE LETE LARRAÑAGA BERGARA 1:36:57
JOSE IGNACIO RUIZ PALACIO BERGARA 1:37:09
IGOR BASAURI  GAMBOA  BERGARA 1:37:14
MIKEL MANSO FRAILE BERGARA 1:37:21
ASIER CALLEJA ETXANIZ BERGARA 1:37:35
AITOR PAGALDAY URRESTI BERGARA 1:37:40
ROBERTO MARTÍNEZ CAÑO BERGARA 1:38:06
HUGO MONTALVO GARCIA BERGARA 1:38:39
IGOR UNZURRUNZAGA ALTUBE BERGARA 1:38:50
JAVI IGARZA PEREZ BERGARA 1:38:50
XABIER MARTINEZ SAEZ BERGARA 1:38:52
JOSE LUIS SALAZAR CABALLERO BERGARA 1:39:46
ANE MORILLAS IGARTUA BERGARA 1:40:24
MIKEL ELKOROBEREZIBAR UMEREZ BERGARA 1:40:39
AITOR CURADO RODRIGUEZ BERGARA 1:40:51
BORJA URIZAR LETE BERGARA 1:42:06
JAVIER ARAMBURU URDANOZ BERGARA 1:42:19
CRISTINA REVUELTA MANSO BERGARA 1:42:19
ARITZ BEISTEGUI UGARTE BERGARA 1:42:32
ERKAITZ GABILONDO ECHEVERRIA BERGARA 1:42:55
JOSU URIBE-ECHEVERRIA OTAEGUI BERGARA 1:42:58
AINHOA GARITANO GIL BERGARA 1:43:00
IZARO LARRAÑAGA MUJIKA BERGARA 1:44:11
JORGE GARIN ALSUA BERGARA 1:45:39
ANTONIO VERGUIZAS NIETO BERGARA 1:45:46
ION ANDER GARITANO ASKASIBAR BERGARA 1:45:48
PERU AZKARATE ILARDUIA BERGARA 1:45:55
JAVIER BOROBIA MARTINEZ BERGARA 1:46:19
ION ALBERDI GARAIONDO BERGARA 1:46:34
IGOR  RODRIGO  ECENARRO BERGARA 1:46:54
ION ITURBE AGUIRRE BERGARA 1:47:03
JAVIER ORBEA ASCASO BERGARA 1:47:10
PATRICIO OSINAGA IBARROLA BERGARA 1:47:26
JESUS MARI VALGAÑON GOMEZ BERGARA 1:47:57
BEÑAT LARRAÑAGA BOLINAGA BERGARA 1:47:58
MANU CURADO RODRIGUEZ BERGARA 1:48:06
ANE ALTUNA MONGELOS BERGARA 1:48:23
PABLO LASKURAIN AREITIOAURTENA BERGARA 1:48:38
SABINO AZCARATE LETURIA BERGARA 1:48:46
MIKEL ARAMENDI KORTAZAR BERGARA 1:49:13
ION AYASTUY AROZENA BERGARA 1:49:34
ELISABET  UGARTE AYASTUY BERGARA 1:50:06
MARTIN EGAÑA VILLAR BERGARA 1:50:08
CRISTINA BLANCO PLATA BERGARA 1:51:07
JON ZABALA PUY BERGARA 1:51:20
IKER  IBARRA BALANZATEGUI BERGARA 1:51:30
DANIEL BALMORI SAN GIL BERGARA 1:52:06
IVAN MARQUEZ  BIZARRO BERGARA 1:52:56
JAIO MANZANEDO GABILONDO BERGARA 1:53:20
XABIER EGUREN LASKURAIN BERGARA 1:53:27
IZASKUN ARIZMENDIARRIETA BELASTEGI BERGARA 1:53:57
MIKEL IRIZAR IGARZABAL BERGARA 1:54:10
CARMELO SAN TORCUATO PEREZ BERGARA 1:54:53
MIKEL ETXANIZ ALBERDI BERGARA 1:54:55
AINHOA ARBELAITZ GANTXEGI BERGARA 1:54:55
OLATZ URRUTIA ARRUTI BERGARA 1:55:10
NEREA URRESTI GALDONA BERGARA 1:55:10
ANE MOTOSO ELIZBURU BERGARA 1:56:42
IKER  SANCHEZ GANTXEGI BERGARA 1:56:52
NEREA OSA GOMEZ BERGARA 1:56:52
ENEKO AZULA URIBESALGO BERGARA 1:57:20
ITZIAR ALBERDI ARAIZTEGI BERGARA 1:57:35
NEREA GABILONDO ETXANIZ BERGARA 2:00:45
MAIALEN ARREGI ARRIETA BERGARA 2:02:34
FRANCISCO JOSE GONZALEZ BELIO BERGARA 2:03:06
IÑIGO DOMINGUEZ CABALLERO BERGARA 2:04:32
IÑAKI MUJIKA GOIKOETXEA BERGARA 11:17:39

ELGETA

JESUS MARI BERISTAIN ELEZGARAI ELGETA 1:36:03
NORA UGARTEBURU  ELKORO  ELGETA 1:59:24

 

ESKORIATZA

MAIXOL IPARRAGIRRE GUENETXEA ESKORIATZA 1:25:17
RAFAEL MUÑOZ APRAIZ ESKORIATZA 1:27:28
ION  IREGI ORTIZ DE ZARATE ESKORIATZA 1:29:37
DAVID BAÑARES BENGOA ESKORIATZA 1:34:32
JOSU PEREZ DE EULATE ESKORIATZA 1:34:42
IGOR LARRAÑAGA URIBEETXEBARRIA ESKORIATZA 1:39:04
EKAITZ ARAMENDI KORTAZAR ESKORIATZA 1:39:34
IKER MARTINEZ DE LAHIDALGA ERAÑA ESKORIATZA 1:40:05
ANDONI LAZPITA MARTINEZ ESKORIATZA 1:54:44

 

LEINTZ-GATZAGA

DORLETA ELKOROBARRUTIA PAGOAGA LEINTZ-GATZAGA 1:53:11

 

OÑATI

RITXAR FERNANDEZ ALKALA OÑATI 1:08:35
YERAY VARELA AMOR OÑATI 1:09:42
XABIER LUIS URZELAI OÑATI 1:11:15
IMANOL MOLINERO MENDIGUREN OÑATI 1:12:38
BEÑAT MADARIAGA EGAÑA OÑATI 1:17:24
JOXE MENDIOLA AYASTUY OÑATI 1:17:25
AITZOL GURIDI ZUBIA OÑATI 1:17:40
IKER ARKAUZ KEREJETA OÑATI 1:17:52
KARLOS  GONZALEZ JIMENEZ OÑATI 1:20:20
JOSE ANTONIO NEGREIRA COBAS OÑATI 1:20:56
LUIS URIGOEN IRUSTA OÑATI 1:20:58
GORKA LAZKANO ARKAUZ OÑATI 1:21:36
RAMON VARELA GENDE OÑATI 1:21:40
ANDER GOROSTIAGA URRUTIA OÑATI 1:23:06
JOSEBA ALTUBE MOYUA OÑATI 1:23:48
RAUL MUÑOZ GONZALEZ OÑATI 1:24:00
SAIOA  ARKONADA  PÉREZ  OÑATI 1:24:05
IÑIGO ZABALETA UGARTE OÑATI 1:24:27
ARKAITZ SASIAIN DIAZ DE MONASTERIOGUREN OÑATI 1:25:21
JOSE ANTONIO EROSTARBE ARCAUZ OÑATI 1:25:23
IGOR ARRESE MURGUZUR OÑATI 1:25:54
ASIER MURGUZUR ORUETA OÑATI 1:26:28
IÑAKI BIKUÑA ZUBIZARRETA OÑATI 1:26:36
JON MIKEL LARRAÑAGA IRIZAR OÑATI 1:27:54
GORKA ZELAIA AGIRRE OÑATI 1:28:14
IKER OLALDE ARREGUI OÑATI 1:28:14
ASIER MANTXOLA AKIZU OÑATI 1:28:33
JON URZELAI INZA OÑATI 1:29:00
AITOR URZELAI INZA OÑATI 1:29:15
ANDER ZABARTE ELKOROBARRUTIA OÑATI 1:29:19
JON URZELAI GURIDI OÑATI 1:30:01
IGOR CORCOSTEGUI DOMINGUEZ OÑATI 1:30:28
BITTOR DE MARCOS UGALDE OÑATI 1:30:34
MIREN JOSUNE BIKUÑA ZUBIA OÑATI 1:30:52
AITOR URZELAI BENGOETXEA OÑATI 1:32:03
AMAIA BERNAL ARREGI OÑATI 1:32:38
ASIER OLASAGASTI KORTA OÑATI 1:32:43
MIKEL PEREZ DE ARENAZA UNANUE OÑATI 1:33:11
XABIER YABAR TORNOS OÑATI 1:33:29
JON LOPEZ BLAZQUEZ OÑATI 1:37:30
GARIKOITZ BAÑOS MORCILLO OÑATI 1:37:50
IBON JAUSORO MURGIONDO OÑATI 1:37:55
MAITE ANTON LENNO OÑATI 1:38:04
AITOR ANTON LENNO OÑATI 1:38:23
JOXEAN BIAIN BIKUÑA OÑATI 1:38:23
SERGIO GOMEZ SANCHEZ OÑATI 1:38:49
GAIZKA TELLERIA RODRIGUEZ OÑATI 1:39:01
ION MURGUZUR ORUETA OÑATI 1:39:18
JOSE Mª GÓMEZ FRAGA OÑATI 1:39:37
ISMAEL  MALBADI GURIDI OÑATI 1:39:40
JOKIN BLANCO SEDANO OÑATI 1:42:47
JORGE FERREIRA ALMEIDA OÑATI 1:43:34
IÑAKI ZABARTE ELCOROBARRUTIA OÑATI 1:43:57
IZARO GURIDI ELORZA OÑATI 1:44:09
MIREN ARREGI URIARTE OÑATI 1:44:10
KOTE MENDIARATZ JIMENEZ OÑATI 1:44:10
JUAN LUIS  MAIZTEGI URRESTARAZU OÑATI 1:44:20
MITXEL MONTERO LORENZO OÑATI 1:44:53
IOKIN ASTIGARRAGA BALZA DE VALLEJO OÑATI 1:45:42
LOREA BIAIN GALDOS OÑATI 1:46:04
JAVIER NAVARRO VILLAR OÑATI 1:46:14
JOSE ZULUETA BAREÑO OÑATI 1:47:32
FERNANDO ODRIOZOLA ARREGUI OÑATI 1:47:33
AITOR URTAZA AGIRREZABAL OÑATI 1:50:34
ANA LARREA IGARTUA OÑATI 1:51:22
AITOR SAENZ AGUIRRE OÑATI 1:52:22
UNAI ETXEBESTE LARRAÑAGA OÑATI 1:53:54
MIKEL AGUIRRE IRAOLA OÑATI 1:54:52
AMAIA BIKUÑA ZUGASTI OÑATI 1:54:52
AZIBAR ZELAIA AGIRRE OÑATI 1:54:52
GERMAN AGINAGALDE ELEXPURU OÑATI 1:54:52
ANDER JAUSORO ARREGI OÑATI 1:54:52
XABIER ERROTALDE CORTA OÑATI 1:54:52
BORJA  MOIUA  YARZA  OÑATI 1:54:52
IMANOL LUKAS  ETXARRI OÑATI 1:54:53
ANDONI ITURBE AGIRREBALZATEGI OÑATI 1:56:47
OIER OLALDE ARREGUI OÑATI 1:59:13
CARLOS OLALDE GALDOS OÑATI 1:59:13
AITZIBER IGLESIAS GOIKOETXEA OÑATI 1:59:14
IANIRE OLEAGA SOLAGUREN OÑATI 1:59:23
ITZIAR IGARTUA MOYUA OÑATI 2:00:18
JOSE CARMONA MOYANO OÑATI 2:00:19
IDOIA AIERBE LIZARRALDE OÑATI 2:09:33
IÑIGO  GARCIA DE KORTAZAR ELORZA OÑATI 2:12:51
NEKANE MAIZTEGI UGARTE OÑATI 2:12:52
ANDER MOYUA YARZA OÑATI 2:12:52
ELISABETH REINSTADLER AGIRRE OÑATI 2:12:52
FELIX SANCHO ORUETA OÑATI 2:12:52

 

 

ALBISTEAK MUGIKORREAN

Debagoieneko albiste nabarmenenak eta azken ordukoak Whatsapp edo Telegram bidez jaso gura dituzu? Harpidetu zaitez doan!

WHATSAPP: Bidali ALTA 688 69 00 07 telefono zenbakira –Whatsapp bidez–.

TELEGRAM: Batu zaitez @GoienaAlbisteak kanalera.