Debagoieneko lasterkarien denborak 2015eko Behobia-Donostia lasterketan (sailkapena)

Iturria: C.D. Fortuna

ANTZUOLA

 

IBAN HERZOG RODRIGUEZ ANTZUOLA 1:29:34
IKER LARREA SORALUZE ANTZUOLA 1:31:26
LUIS FRANCO FERNANDEZ ANTZUOLA 1:33:04
OSCAR VELARDE BERNAL ANTZUOLA 1:36:35
JOSU TOLEDO ARANGURAN ANTZUOLA 1:36:46
GORKA GARITANO ARREGI ANTZUOLA 1:37:25
ANDER ITURBE LASKURAIN ANTZUOLA 1:39:22
ARITZ BERRAONDO ALBERDI ANTZUOLA 1:40:00
IOSU ZUBIKARAI ALBERDI ANTZUOLA 1:40:00
MIKEL MATA ETXANIZ ANTZUOLA 1:40:21
XABIER IPARRAGIRRE JAUREGI ANTZUOLA 1:40:23
UNAI KORTABARRIA BERASATEGI ANTZUOLA 1:40:23
IOSU ERRASTI JAUREGI ANTZUOLA 1:41:46
IZAR URTEAGA MENDIZABAL ANTZUOLA 1:41:46
IÑAKI LINZOAIN ARANGUREN ANTZUOLA 1:43:37
GURUTZ ZABALO EROSTEGI ANTZUOLA 1:46:15
LEIRE LARREA SORALUZE ANTZUOLA 1:48:50
GURUTZ LARREA SORALUZE ANTZUOLA 1:48:51
ASIER ARANGUREN EZKURRA ANTZUOLA 1:50:34
MODESTO CÁCERES MARTÍN ANTZUOLA 1:52:39
BITTOR ARBULU OLABARRIA ANTZUOLA 1:55:38
ALAZNE ALBERDI ALVARO ANTZUOLA 2:07:53
UXUE ALBERDI ALVARO ANTZUOLA 2:11:27
IÑAKI AGUIRRE ANSOLA ANTZUOLA 2:11:29
AMAIA MORENO OLAORTUA ANTZUOLA 2:20:23

 

ARAMAIO

 

AITOR ARANA AREXOLALEIBA ARAMAIO 1:22:53
JONATHAN UNZALU RINCON ARAMAIO 1:33:44
CESAR AZKARATE BEITIA ARAMAIO 1:36:35
AITOR KORTAZAR ALKOZ ARAMAIO 1:37:29
GAIZKA URIBARREN GIL ARAMAIO 1:38:14
PATXI IMANOL GODOY HIDALGO ARAMAIO 1:43:58
NAIARA GUTIERREZ LASAGA ARAMAIO 2:05:17

 

ARETXABALETA

 

GARIKOITZ  GARCIA ARRIETA ARETXABALETA 1:15:31
GORKA ITURBE FERNANDEZ ARETXABALETA 1:20:55
JONAS NUÑEZ SEGOVIA ARETXABALETA 1:26:44
IVAN SANCHEZ ESTRELLA ARETXABALETA 1:27:49
MARKEL FAMILIAR BAENA ARETXABALETA 1:29:31
GORKA GONZALEZ VICENTE ARETXABALETA 1:29:48
JAVIER  URTUBI  FRAILE ARETXABALETA 1:29:57
ARITZ URRUTIA VALLINA ARETXABALETA 1:31:24
ENDIKA MARTIN OROBENGOA ARETXABALETA 1:32:47
AGURTZANE IÑURRATEGI IRIARTE ARETXABALETA 1:34:30
KEPA  IDIGORAS  AQUIZU  ARETXABALETA 1:35:49
RUBEN CASQUETE JIMENEZ ARETXABALETA 1:35:58
ALAZNE LETURIAGA ELKOROBARRUTIA ARETXABALETA 1:36:02
JULEN GALIANO AGUIRRE ARETXABALETA 1:36:06
ANDONI MIGUEL QUINTERO ARETXABALETA 1:36:42
JON AJURIA ARREGI ARETXABALETA 1:36:48
URKO NUÑEZ SEGOVIA ARETXABALETA 1:37:08
ZORIONE HERRASTI SAINZ ARETXABALETA 1:38:21
AITOR AZKUNAGA GUERRERO ARETXABALETA 1:40:34
MIKEL ZUBIZARRETA ERAÑA ARETXABALETA 1:40:43
MIKEL MARTIN YUSTE ARETXABALETA 1:40:57
IBON ERAÑA ELKORO ARETXABALETA 1:42:04
GAIZKA DE MIGUEL BOLIBAR ARETXABALETA 1:42:08
OIHANA ARAGONES REBOLLO ARETXABALETA 1:43:05
JOKIN URTEAGA VIAMONTE ARETXABALETA 1:43:24
MIGUEL ANGEL ANTELO BUJAN ARETXABALETA 1:43:25
IKER IDIGORAS OTADUI ARETXABALETA 1:44:29
ROBERTO AZKARATE ZABALO ARETXABALETA 1:44:30
MIREIA OLAVE IRIZAR ARETXABALETA 1:45:01
ION URTAZA AGIRREZABAL ARETXABALETA 1:45:42
NAIARA ALTUBE GARCIA ARETXABALETA 1:45:49
AITOR AXPE OYANGUREN ARETXABALETA 1:46:57
FERNANDO URIBESALGO IÑURRATEGUI ARETXABALETA 1:48:16
OIHANE AGIRRE UNZUETA ARETXABALETA 1:50:01
ASIER BARRAINKUA SAGASTASOLOA ARETXABALETA 1:50:01
AINHIZE BARRAINKUA AGUIRRE ARETXABALETA 1:50:01
MAITANE RUBIO DE JESÚS ARETXABALETA 1:50:40
AITOR URIBEETXEBARRIA GOROSTIZA ARETXABALETA 1:50:52
REBECA BOWEN DELGADO ARETXABALETA 1:50:53
DOMINGO PÉREZ CANO ARETXABALETA 1:52:23
LAURA PEREZ GAMBRA ARETXABALETA 1:53:26
ANABEL ARANZADI MARTIN ARETXABALETA 1:54:18
AMALUR GARITAONANDIA GONZALEZ ARETXABALETA 1:56:15
BEGO HERRERO GONZALEZ ARETXABALETA 1:56:16
JOSE MARIA ETXEBARRIETA LOPEZ ARETXABALETA 1:56:22
ANE GOIKOETXEA SARASOLA ARETXABALETA 1:56:41
JONE VICENTE URRUTIA ARETXABALETA 1:56:43
IKER URKIA M. LA HIDALGA ARETXABALETA 1:57:25
ROBERTO EGIA OKARIZ ARETXABALETA 1:57:26
LOREA BARRUTIA URRETA ARETXABALETA 1:58:16
JOKIN ROMERO  RUBIO ARETXABALETA 1:58:36
JORGE SAN TIAGO ARROYO ARETXABALETA 1:58:41
ANDONI ARKAUZ LAZKANO ARETXABALETA 1:59:33
JAVIER VALLINA FUENTES ARETXABALETA 2:01:37
NEREA ETXEBERRIA URRUTIA ARETXABALETA 2:03:30
OIHANE ETXEBARRIA ARANA ARETXABALETA 2:05:18
MAIDER ELKORO  ITURBE ARETXABALETA 2:05:19
GARAZI ROMERO SÁNCHEZ ARETXABALETA 2:08:39
ZUHAITZ ERRASTI GOITI ARETXABALETA 2:10:13
XABIER  PAGOAGA OTERO ARETXABALETA 2:13:12
ARANTZA HERRUZO CABALLERO ARETXABALETA 2:14:29
ELENE  BEREZIBAR ARMENTIA ARETXABALETA 2:14:56
IOSEBA BEREZIBAR GALDOS ARETXABALETA 2:14:58
EBA MADINABEITIA PEREZ ARETXABALETA 2:24:22
JOSU URKIA ZULAIKA ARETXABALETA 2:24:22
ARANTZA ATIENZA BALDEZATE ARETXABALETA 2:24:49
ITXARO ZUBILLAGA B. DE HEREDIA ARETXABALETA 2:25:21

 

ARRASATE

 

ENDIKA DONNAY OTEGUI ARRASATE 1:13:38
ARATZ GOMEZ LARRAÑAGA ARRASATE 1:13:43
IÑIGO LABAYEN IRAETA ARRASATE 1:16:33
ENEKO URRIZALKI JAUREGI ARRASATE 1:18:37
IKER SARABIA UGARTE ARRASATE 1:19:33
ANGEL DELGADO IGLESIAS ARRASATE 1:19:48
TXUS GOIKOETXEA GARRALDE ARRASATE 1:20:00
JOSU ALDEA LATASA ARRASATE 1:20:32
JAVIER ARCONADA MARTINEZ ARRASATE 1:21:19
IÑAKI VAZQUEZ JAUSORO ARRASATE 1:21:43
JULEN EZKURRA JUANTORENA ARRASATE 1:22:15
ANDER ANSOATEGI ORUNA ARRASATE 1:22:32
ANDONI ALTUNA LETAMENDI ARRASATE 1:22:56
IKER  AGUIRREGABIRIA B. DE GUEVARA ARRASATE 1:23:41
PATXI GARCIA OYARZABAL ARRASATE 1:23:46
LUIS USATORRE ARANZABAL ARRASATE 1:25:00
IÑIGO  URTUBI EGIDAZU ARRASATE 1:25:34
        1:26:44
ANDER ZURBANO ROMERO ARRASATE 1:27:33
ION TENA BAENA ARRASATE 1:29:17
ANDER TORRES SANCHEZ ARRASATE 1:30:03
PREMIN SAMPEDRO LARRAÑAGA ARRASATE 1:30:09
ARGOITZ UGALDE  FERRERO ARRASATE 1:30:27
DANEL REMIREZ JAUREGI ARRASATE 1:31:35
ANGEL MORALEJA ALCOCER ARRASATE 1:32:05
JOXEMARI GALLASTEGI ETXEBARRIA ARRASATE 1:32:37
JAVI VIGUERA VAZQUEZ ARRASATE 1:33:34
MIKEL ARENAZA OCARANZA ARRASATE 1:34:17
AGUSTIN ZUGASTI ALZOLA ARRASATE 1:34:29
JON OSINAGA ASTIGARRAGA ARRASATE 1:34:38
IÑAKI JUEZ MARINA ARRASATE 1:35:26
ANDONI FERNANDEZ GARFIAS ARRASATE 1:35:42
KEPA ARKAUZ ZUBILAGA ARRASATE 1:36:06
IÑAKI ORMAETXEA OROBENGOA ARRASATE 1:36:23
EDORTA  BOLINAGA  BERRIO-OTXOA ARRASATE 1:36:41
EGOITZ ERRAZKIN  APERRIBAI ARRASATE 1:36:49
ANDONI OZAETA MENDIARATX ARRASATE 1:37:01
JOKIN AMOZARRAIN ALTUBE ARRASATE 1:37:18
OSCAR ALONSO MANSO ARRASATE 1:37:30
MIKEL ZUBILLAGA ATXA ARRASATE 1:38:00
MIKEL BAZ PEREZ ARRASATE 1:38:29
RAMON GOÑI FARRÁS ARRASATE 1:39:09
ONINTZA LANGARAN GALDOS ARRASATE 1:39:21
MARKEL JUARISTI  MENDAROZKETA ARRASATE 1:39:44
UNAI UGALDE MURGOITIO ARRASATE 1:40:07
IHINTZ BENGOA MADINA ARRASATE 1:42:16
IBAI ZABALETA PIERRUGUES ARRASATE 1:42:28
LAUREANO GALLARDO BOLAÑOS ARRASATE 1:42:29
ANDER ZUBIZARRETA GARCIA ARRASATE 1:42:41
IDOIA VELEZ DE M. AZURMENDI ARRASATE 1:42:54
JORGE MORA ROJAS ARRASATE 1:43:15
ANDRES CASTILLEJO MERINO ARRASATE 1:43:52
AMETZ ELUSTONDO ASTIGARRAGA ARRASATE 1:44:46
AITOR  IGARZA GARRO ARRASATE 1:44:47
MARIA JESUS VELASCO GARCIA ARRASATE 1:44:49
LUKEN AZKARRAGAURIZAR JAUREGI ARRASATE 1:44:49
ARANTZAZU DEL FRESNO EGAÑA ARRASATE 1:45:04
JOXE MARI BARRUTIABENGOA ORTUBAI ARRASATE 1:45:33
JOSE LUIS  BORBOLLA JIMENEZ ARRASATE 1:46:01
MAIDER BARRUTIA  CABRERO ARRASATE 1:46:16
EDURNE  GOROSABEL ATORRASAGASTI ARRASATE 1:47:30
MIREIA JUARISTI  MADINA ARRASATE 1:47:54
IÑAKI JAUREGI BIDABURU ARRASATE 1:48:50
ALAITZ P.DE ARENAZA ITURBE ARRASATE 1:48:52
KEPA ARANBARRI ARREGI ARRASATE 1:49:12
MIREN BENGOA AZKOAGAº ARRASATE 1:49:32
IBAN  LABAYEN IRAETA ARRASATE 1:49:45
MIKEL SAN ARGIMIRO  ISASA ARRASATE 1:50:05
ANE ORMAETXEA MUGERTZA ARRASATE 1:50:48
ALICIA CARRASCO AMADO ARRASATE 1:50:58
AITOR UNAMUNO GARAI ARRASATE 1:51:21
MIREN SAGASTA OLALDE ARRASATE 1:51:40
MIREN ARGINZONIZ GARAI ARRASATE 1:51:42
IOSEBA HERIZ  URIBESALGO ARRASATE 1:51:53
MIKEL GARAY ALBERDI ARRASATE 1:52:00
NAIARA ZABARTE  AJURIA ARRASATE 1:52:02
XABIER MENDIALDUA AXPE ARRASATE 1:52:44
JON BARANDIARAN ALTUNA ARRASATE 1:52:51
ANDONI EZKURRA ZUBIZARRETA ARRASATE 1:52:51
BIDANE BARRUTIA CABRERO ARRASATE 1:53:09
ANE  FORONDA BOLINAGA ARRASATE 1:53:09
ANDONI MURGA ZENARRUZABEITIA ARRASATE 1:53:52
MARTXEL GARAI BENGOA ARRASATE 1:54:01
JAVIER ANSOATEGI ETXEBARRIA ARRASATE 1:54:24
JUAN ANDRES GALLARDO BOLAÑOS ARRASATE 1:54:24
NEKANE IRALA REYES ARRASATE 1:54:24
JON  OLABE MARTIN ARRASATE 1:55:35
KERMAN CALLEJA ARANA ARRASATE 1:55:39
IRAITZ AZKARGORTA VIGUERA ARRASATE 1:55:48
IÑAKI AZKARGORTA BELATEGI ARRASATE 1:55:48
MIKEL AZKARGORTA VIGUERA ARRASATE 1:55:49
IÑAKI MONDRAGON AZPIAZU ARRASATE 1:56:14
AINHOA PAGALDAI ZENITAGOIA ARRASATE 1:56:29
SANDRA CARRASCO ROMERO ARRASATE 1:57:09
IGNACIO BELTRAN DE GUEVARA BERECIBAR ARRASATE 1:57:23
SALVADOR DELGADO SARAIVA ARRASATE 1:57:33
ALBERTO RAMIREZ FERNANDEZ ARRASATE 1:57:53
ASIER PEREZ INURRIA ARRASATE 1:57:54
AITOR LASKURAIN  BIDABURU ARRASATE 1:58:00
MIKEL ELORZA ZUBIZARRETA ARRASATE 1:58:03
MIKEL ACHA ULI ARRASATE 1:58:07
Mª CARMEN PÉREZ CANO ARRASATE 1:58:25
ASIER IBARRONDO DEL CANTO ARRASATE 1:58:30
DABID  BELATEGI BRAGADO ARRASATE 1:58:31
DANEL PEREZ INURRIA ARRASATE 2:00:11
IÑAKI EGIA GARAY ARRASATE 2:00:40
AINARA ASTIGARRAGA GABILONDO ARRASATE 2:01:23
ANE BERAZA GUZMAN ARRASATE 2:01:44
AITOR BERAZA GUZMAN ARRASATE 2:01:45
ANDER DEL CAMPO ETXEBARRIA ARRASATE 2:01:58
JON LOITI ORUE ARRASATE 2:03:30
JOSE JURADO MESA ARRASATE 2:03:30
ARITZ  GORDO PEREZ ARRASATE 2:04:12
SILVIA DOMINGUEZ BENITEZ ARRASATE 2:04:13
JOSU  UGARTETXE PASCUAL ARRASATE 2:04:32
ELIZABET TXINTXURRETA ETXEZARRETA ARRASATE 2:05:07
NEREA AGIRRE MENDIETA ARRASATE 2:05:59
ARAITZ ETXABE ZUBIZARRETA ARRASATE 2:06:24
IÑIGO  LASAGA ARANA ARRASATE 2:06:31
MERTXE B. DE GUEVARA BERECIBAR ARRASATE 2:06:44
ARANTZA PAGOAGA MONDRAGON ARRASATE 2:06:53
ELISABET FLORES MENA ARRASATE 2:06:55
ODEI MARCOS GONZÁLEZ ARRASATE 2:07:02
IVAN ROMAÑA RODRIGUEZ ARRASATE 2:07:13
ESTRELLA GALLARDO LUQUE ARRASATE 2:07:16
SARA YISELY LAVERDY PEDRIEL ARRASATE 2:07:23
MARIA LUISA GONZALEZ MONDRAGÓN  ARRASATE 2:08:13
INMACULADA ELORZA PIE DE HIERRO ARRASATE 2:08:15
MARTA CALDERON PEREZ ARRASATE 2:08:18
MAIALEN CALDERON PEREZ ARRASATE 2:08:19
AIDA OTADUY  VEGA ARRASATE 2:08:36
AMAIA AGIRRE IRIONDO ARRASATE 2:08:39
NEKANE LOPEZ ARIZABALETA ARRASATE 2:09:37
HAITZ ARRIETA BALANZATEGI ARRASATE 2:09:37
ENERITZ URRUTIA TENA  ARRASATE 2:09:38
MARIA ARANBURU ARNAIZ ARRASATE 2:09:40
ANDER ZUBIZARRETA ALONSO ARRASATE 2:09:43
JULEN MENDIZABAL ELEZKANO ARRASATE 2:10:13
JOSU GARAI ETXEBESTE ARRASATE 2:10:51
AMAIA GARAI SAN VICENTE ARRASATE 2:11:01
ELIXABETE URIARTE MARKAIDE ARRASATE 2:11:25
JOSU  ZUBIZARRETA  ARANGUREN ARRASATE 2:11:35
OLAIA  VELASCO UGARTE ARRASATE 2:11:35
AINHOA ARISTIMUÑO DOMINGUEZ ARRASATE 2:14:30
IBAN BAENA MONDRAGON ARRASATE 2:14:30
NEREA OTXOA GURIDI ARRASATE 2:15:47
ENEKO OSINAGA  GALDOS ARRASATE 2:21:43
ARANTZAZU LAGUNILA AMOZARRAIN ARRASATE 2:24:33
DORLETA HERIZ IRIA ARRASATE 2:24:49
JOSEFINA MUGICA ELORZA ARRASATE 2:25:48
ANA ROSA MARTIN VILLAHOZ ARRASATE 2:49:52
AITOR ARRUTI TENA ARRASATE 2:49:55


BERGARA

 

IÑAKI MUJIKA GOIKOETXEA BERGARA 1:18:19
KEPA VARELA ARREGI BERGARA 1:19:25
AITOR LARREA SORALUZE BERGARA 1:19:40
ION RIVERO GUTIERREZ BERGARA 1:20:55
XABIER AGUIRRE  REBANAL BERGARA 1:23:10
J.MARCOS ALONSO  CASTELLANO BERGARA 1:24:12
IGOR LOPEZ MUNIOZGUREN BERGARA 1:24:43
MARTIN EGAÑA VILLAR BERGARA 1:25:01
JOSU LETE ARAMBURU BERGARA 1:26:41
RUBEN SANCHEZ VICENTE BERGARA 1:27:05
UNAI RETOLAZA UGARTE BERGARA 1:27:34
ANDONI ITURBE AGUIRRE BERGARA 1:27:52
IGOR OYARBIDE ZUBILLAGA BERGARA 1:27:57
AITOR GARTZIA ARKAUZ BERGARA 1:28:11
JULEN JORGE GABILONDO BERGARA 1:28:14
JUAN JESUS ALBERDI LANDA BERGARA 1:28:44
JUAN LUIS GALLASTEGI ARRONDO BERGARA 1:28:56
MANOLO  VARELA FERNÁNDEZ BERGARA 1:30:14
ENEKO LAZKANO BIKENDI BERGARA 1:31:30
JOSU GOITIA ZELAIA BERGARA 1:31:53
AITOR MARAURI JAUREGUI BERGARA 1:32:05
AXIER ARBULU URIBESALGO BERGARA 1:32:09
XABIER SABALZA LASKURAIN BERGARA 1:32:29
MIGUEL ANGEL SANCHEZ MONTERO BERGARA 1:32:30
IGOR BASAURI  GAMBOA  BERGARA 1:33:50
IKER  SANCHEZ GANTXEGI BERGARA 1:34:11
IGOR UNAMUNO ERAÑA BERGARA 1:34:23
XABI ZENITAGOIA  PILDAIN BERGARA 1:34:35
JOSEAN LARRION LOPEZ DEDICASTILLO BERGARA 1:35:05
JOSE MARI ANDUAGA ELIAS BERGARA 1:35:25
KARMEN URRUTIA LARRAÑAGA BERGARA 1:35:33
LIDIA PEÑA  FERNANDEZ BERGARA 1:36:27
ASIER  IRIZAR PRIETO BERGARA 1:36:52
XABIER LIJO PEREZ BERGARA 1:37:05
EKAIN SOTIL MUNIATEGIANDIKOETXEA BERGARA 1:37:50
ASIER CALLEJA ETXANIZ BERGARA 1:38:25
IGOR AGUIRREZABAL SAN MIGUEL BERGARA 1:38:33
AITZOL GANDIAGA CONGET BERGARA 1:38:44
DANIEL BALMORI SAN GIL BERGARA 1:38:48
JESUS M. LABAKA  ARANDO BERGARA 1:38:57
RAMON AGIRREZABAL BEITIA BERGARA 1:39:08
PERU AZKARATE ILARDUIA BERGARA 1:39:40
ASIER GARTZIA BERISTAIN BERGARA 1:40:13
ANDER TELLERIA SAN TORCUATO BERGARA 1:40:30
MARIA ROSA AGUIRRE IGARTUA BERGARA 1:40:52
ENRIQUE ARAMBURU ECHEVERRÍA BERGARA 1:41:11
BEÑAT IÑARRA LASA BERGARA 1:41:45
JOSE LUIS SALAZAR CABALLERO BERGARA 1:42:52
MANU GOROSPE URIZARBARRENA BERGARA 1:42:53
MARIA SANCHEZ CASADO BERGARA 1:42:57
JOSE RAMON BARDECI URRA BERGARA 1:43:03
ENEKO AZULA URIBESALGO BERGARA 1:43:07
FRANCISCO JOSE GONZALEZ BELIO BERGARA 1:43:11
ENEKO IGARTUA BERENGUER BERGARA 1:43:24
NEREA MENDIZABAL URRETA BERGARA 1:43:35
FCO JAVIER DIAZ GOMEZ BERGARA 1:43:53
MIKEL VICINAY URCELAY BERGARA 1:44:11
AITOR LETE LARRAÑAGA BERGARA 1:44:38
JAVIER BOROBIA MARTINEZ BERGARA 1:45:00
IBON ETXABARRI GOITI BERGARA 1:45:52
XABIER MARTINEZ SAEZ BERGARA 1:45:58
JAVIER IGARZA PEREZ BERGARA 1:46:07
IGOR UNZURRUNZAGA ALTUBE BERGARA 1:46:09
JAVIER ARAMBURU URDANOZ BERGARA 1:46:38
IKER  BEISTEGUI UGARTE BERGARA 1:47:16
JAVIER ORBEA ASCASO BERGARA 1:47:44
IGOR  RODRIGO  ECENARRO BERGARA 1:47:53
OLATZ MANUEL EZENARRO BERGARA 1:47:57
HUGO MONTALVO GARCIA BERGARA 1:47:59
ARITZ BEISTEGUI UGARTE BERGARA 1:48:17
ASIER JORGE GABILONDO BERGARA 1:48:33
AITOR CURADO RODRIGUEZ BERGARA 1:48:39
ASIER PEREZ ETXEBERRIA-ARTEUN BERGARA 1:50:26
CRISTINA REVUELTA  MANSO BERGARA 1:50:33
JUANTXO ARANES USANDIZAGA BERGARA 1:51:06
FERNANDO MURUAMENDIARAZ IÑARRA BERGARA 1:51:07
MIKEL ETXANIZ ALBERDI BERGARA 1:51:22
XABIER EGUREN LASKURAIN BERGARA 1:51:22
AINHOA ARBELAITZ GANTXEGI BERGARA 1:51:22
OLATZ FERNANDEZ ARREGUI BERGARA 1:52:04
MANU CURADO RODRIGUEZ BERGARA 1:53:15
PATRICIO OSINAGA IBARROLA BERGARA 1:53:50
ION ALBERDI GARAIONDO BERGARA 1:53:55
AINHOA GARITANO  GIL BERGARA 1:53:55
IÑIGO PAGALDAI URRESTI BERGARA 1:54:56
AITOR PAGALDAY URRESTI BERGARA 1:54:58
BORJA URIZAR LETE BERGARA 1:55:33
ANDER URRIOLABEITIA ODRIOZOLA BERGARA 1:56:04
MIKEL  AMOROS BECERRA BERGARA 1:56:04
ERKAITZ GABILONDO ECHEVERRIA BERGARA 1:56:27
MIKEL ARAMENDI KORTAZAR BERGARA 1:57:19
ROMAN LASKURAIN AIASTUI BERGARA 1:58:57
MIKEL AZKARATE-ASKASUA BLAZQUEZ BERGARA 1:59:07
MALEN GALLASTEGUI MEABE BERGARA 1:59:09
NERE AMAIA CERDEIRA LASHERAS BERGARA 1:59:19
ANTONIO VERGUIZAS NIETO BERGARA 2:00:06
JORGE GARIN ALSUA BERGARA 2:00:06
CARMELO SAN TORCUATO PEREZ BERGARA 2:00:31
AINARA ALBERDI GARCIA BERGARA 2:00:45
AITOR OREGUI LABAIEN BERGARA 2:00:46
JESUS MARI VALGAÑON GOMEZ BERGARA 2:01:38
ION AYASTUY AROZENA BERGARA 2:03:39
LUIS JAVIER MARTINEZ GRANADA BERGARA 2:04:13
DIEGO ARDOHAIN MIGNABURU BERGARA 2:04:16
SABINO AZCARATE LETURIA BERGARA 2:04:22
IZARO LARRAÑAGA MUJIKA BERGARA 2:04:23
JAIO MANZANEDO GABILONDO BERGARA 2:04:50
IÑAKI ALBERDI ARAIZTEGI BERGARA 2:06:03
ANARTZ GARCIA URKIOLA BERGARA 2:06:10
IKER IBARRA BALANZATEGI BERGARA 2:08:26
RAKEL  GONZALEZ CARDOSO BERGARA 2:10:42
MIREIA GONZALEZ LAZKANO BERGARA 2:10:44
MARIJE  LOPEZ GORROTXATEGI BERGARA 2:11:18
RACHAEL ELAINE OLABARRIA MURPHY BERGARA 2:11:34
AGURTZANE LETE LARRAÑAGA BERGARA 2:11:35
NEREA ATORRASAGASTI ETXABE BERGARA 2:11:36
INES ITURRICASTILLO ITURRIAGA BERGARA 2:11:37
IZASKUN ARIZMENDIARRIETA BELASTEGUI BERGARA 2:14:14
ALBERTO SAMANIEGO ETXEBERRIA BERGARA 2:20:39
MIKEL ELKOROBEREZIBAR UMEREZ BERGARA 2:21:11
MONIKA  BELASTEGI ARANZABAL BERGARA 2:21:12
IÑIGO DOMINGUEZ CABALLERO BERGARA 2:23:18
MIREN OLAÑETA ETXEBESTE BERGARA 2:27:14
ANE MIREN  SAGASTA ZUBIAGA BERGARA 2:38:22
MARKEL  FERNANDEZ BELASTEGI BERGARA 2:44:16

 

ELGETA

 

SAIOA UGIDOS DAMBORIENA ELGETA 1:39:06
MIKEL ZUBIAURRE MAÍLLO ELGETA 1:48:26
ELENA ELKORO GALDOS ELGETA 1:50:59
MIREN ARGI ZEZIAGA MENDIZABAL ELGETA 1:56:48
JUAN LUIS BACETE  DIAZ ELGETA 1:57:44

 

ESKORIATZA

 

RAFAEL MUÑOZ APRAIZ ESKORIATZA 1:30:40
INIGO ALTUNA CORTAZAR ESKORIATZA 1:34:30
FERNANDO JOAQUIN JORGE ESKORIATZA 1:39:04
IKER MARTINEZ DE LA HIDALGA ERAÑA ESKORIATZA 1:39:47
IGOR LARRAÑAGA URIBEETXEBARRIA ESKORIATZA 1:43:55
ION IREGI ORTIZ DE ZARATE ESKORIATZA 1:44:40
EGOITZ BEAMURGIA BENGOA ESKORIATZA 1:45:55
JOSEBA MAIDAGAN  LAZCANO ESKORIATZA 1:49:33
KEPA ISASMENDI GABILONDO ESKORIATZA 1:50:04
EKAITZ ARAMENDI KORTAZAR ESKORIATZA 1:50:08
DAVID  URRUTIA MUÑOZ ESKORIATZA 1:58:37
LEINTZ-GATZAGA
IBAI  AGIRREURRETA  URRETA LEINTZ-GATZAGA 1:51:36
DORLETA ELKOROBARRUTIA PAGOAGA LEINTZ-GATZAGA 2:03:17

 

OÑATI

 

YERAY VARELA AMOR OÑATI 1:08:32
IMANOL MOLINERO MENDIGUREN OÑATI 1:14:46
BEÑAT MADARIAGA EGAÑA OÑATI 1:21:19
IBON JAUSORO MURGIONDO OÑATI 1:21:51
JOSE ANTONIO NEGREIRA COBAS OÑATI 1:23:01
IÑIGO ZABALETA UGARTE OÑATI 1:26:09
IKER ARKAUZ KEREJETA OÑATI 1:26:45
ANDER GOROSTIAGA URRUTIA OÑATI 1:27:03
AXIER LARRAL BARRENA OÑATI 1:27:20
RAMÓN VARELA GENDE OÑATI 1:27:23
SAIOA ARKONADA PEREZ OÑATI 1:27:23
IGOR CORCOSTEGUI DOMINGUEZ OÑATI 1:28:03
LUIS URIGOEN IRUSTA OÑATI 1:29:23
DAVID VERNAZA COLOBON OÑATI 1:29:48
JON MIKEL LARRAÑAGA IRIZAR OÑATI 1:30:15
IÑAKI BIKUÑA ZUBIZARRETA OÑATI 1:30:16
IÑIGO ALDASORO GALDOS OÑATI 1:31:03
IGOR ARRESE MURGUZUR OÑATI 1:31:07
XABIER GALDOS  IDIGORAS OÑATI 1:31:39
ANDER ABERASTURI ELKOROBARRUTIA OÑATI 1:33:36
ARKAITZ GOROSMENDI AIASTUI OÑATI 1:33:36
ARITZ GARMENDIA GONZALEZ OÑATI 1:33:52
MIREN JOSUNE BIKUÑA ZUBIA OÑATI 1:34:28
MIKEL PEREZ DE ARENAZA UNANUE OÑATI 1:34:41
ISMAEL  MALBADI GURIDI OÑATI 1:35:08
JOSE Mª GÓMEZ FRAGA OÑATI 1:35:25
UNAI  CARMONA IGARTUA OÑATI 1:36:04
ARKAITZ SASIAIN DIAZ DE MONASTERIOGUREN OÑATI 1:36:35
UNAI ETXEBESTE LARRAÑAGA OÑATI 1:37:14
AITOR URZELAI BENGOETXEA OÑATI 1:37:21
GORKA ZELAIA AGIRRE OÑATI 1:37:26
RITXAR FERNANDEZ ALKALA OÑATI 1:37:34
EDURNE ELCOROIRIBE IZURRATEGI OÑATI 1:39:24
OIER OLALDE ARREGUI OÑATI 1:39:41
IKER OLALDE  ARREGUI OÑATI 1:39:43
ANDOITZ BIAIN GANTXEGI OÑATI 1:40:32
NEREA ALTUBE GALDOS OÑATI 1:41:41
ALBERTO GUERREIRO URIBE-ECHEVARRIA OÑATI 1:41:43
JON URZELAI INZA OÑATI 1:42:25
AITOR URZELAI INZA OÑATI 1:42:25
GAIZKA TELLERIA RODRIGUEZ OÑATI 1:43:50
JOXEAN BIAIN BIKUÑA OÑATI 1:44:05
JUAN LUIS  MAIZTEGI URRESTARAZU OÑATI 1:45:27
MITXEL MONTERO LORENZO OÑATI 1:48:14
MIREN ARREGI URIARTE OÑATI 1:48:19
JON URZELAI GURIDI OÑATI 1:48:53
ASIER MURGUZUR ORUETA OÑATI 1:49:29
ION MURGUZUR ORUETA OÑATI 1:49:31
AITOR URTAZA AGIRREZABAL OÑATI 1:50:55
JOKIN BLANCO SEDANO OÑATI 1:53:59
LOREA BIAIN GALDOS OÑATI 1:54:38
AINHOA F. ARRIOABE ARANBURU OÑATI 1:54:50
AINHOA ZUMALDE MADINA OÑATI 1:54:50
ANDER JAUSORO ARREGI OÑATI 1:54:59
GERMAN AGINAGALDE ELEXPURU OÑATI 1:55:00
IMANOL LUKAS  ETXARRI OÑATI 1:55:01
SERGIO GOMEZ SANCHEZ OÑATI 1:55:14
NEKANE MAIZTEGI UGARTE OÑATI 1:55:33
CARLOS OLALDE GALDOS OÑATI 1:55:57
TANIA GÓMEZ  BUENO OÑATI 1:57:01
XABIER YABAR TORNOS OÑATI 1:57:11
ROBERTO ANDUAGA BEITIA OÑATI 1:57:25
ANA LARREA IGARTUA OÑATI 1:57:42
GORKA  ABERASTURI ZUBIA OÑATI 1:57:57
JOAQUIN ARROYO VIGO OÑATI 1:58:40
IOKIN ASTIGARRAGA B. VALLEJO OÑATI 1:58:45
FERNANDO ODRIOZOLA ARREGUI OÑATI 1:59:20
JOSE ZULUETA BAREÑO OÑATI 1:59:21
JUAN SAGASTA GONZALEZ OÑATI 2:00:39
IOSU MUGARZA UGARTE OÑATI 2:01:38
ITZIAR IGARTUA MOYUA OÑATI 2:01:44
JOSE CARMONA MOYANO OÑATI 2:01:46
AMAIA BIKUÑA ZUGASTI OÑATI 2:02:42
BORJA  MOIUA  YARZA  OÑATI 2:02:42
XABIER ERROTALDE  CORTA OÑATI 2:02:54
ASUN IBARRONDO URIARTE OÑATI 2:06:10
AGOTZ ITURBE MURGUIONDO OÑATI 2:07:18
IDOIA AIERBE LIZARRALDE OÑATI 2:11:56
GARIKOITZ BAÑOS-ANTIGUA MORCILLO OÑATI 2:11:56
IZARO ELORZA ARREGI OÑATI 2:13:07
MANUEL RODRIGUEZ MARTINEZ OÑATI 2:13:15
MAITE IGARTUA LOPEZ OÑATI 2:13:18
IANIRE OLEAGA SOLAGUREN OÑATI 2:13:18
SEGUNDO GALFARSORO LARDIZABAL OÑATI 2:14:42
JUAN CRUZ G. DE CORTAZAR ELORZA OÑATI 2:20:53
AITOR BIAIN URCELAY OÑATI 2:26:33
LEIRE MURILLO MARTIN OÑATI 2:26:34
       

ALBISTEAK MUGIKORREAN

Debagoieneko albiste nabarmenenak eta azken ordukoak Whatsapp edo Telegram bidez jaso gura dituzu? Harpidetu zaitez doan!

WHATSAPP: Bidali ALTA 688 69 00 07 telefono zenbakira –Whatsapp bidez–.

TELEGRAM: Batu zaitez @GoienaAlbisteak kanalera.