Behobia-Donostia: Debagoiendarren sailkapenak

Bergarako Hanka Labankakoak helmugan.

533 debagoiendarrek hartu zuten parte atzo Begobia-Donostia lasterketan. Hona hemen sailkapenak eta denborak, herririk herri.

ANTZUOLA

793 GURUTZ LARREA SORALUZE. 01:16:16
2513 IKER LARREA SORALUZE. 01:19:39
5304 IBAN HERZOG RODRIGUEZ. 01:25:09
5328 OSCAR VELARDE BERNAL.  01:25:25
5520 JOSU  ASENSIO IGARZA. 01:25:26
2589 ION  LEGORBURU UGARTE. 01:26:58
5305 LUIS FRANCO FERNANDEZ. 01:27:29
4458 GORKA GARITANO ARREGI. 01:27:57
5513 AITOR ELKORO SARASUA. 01:28:40
25009 IOSU ZUBIKARAI ALBERDI. 01:28:43
25011 IÑAKI AGIRRE ANSOLA. 01:29:53
31313 MIKEL MATA ETXANIZ. 01:32:50
5324 IDOIA ARANGUREN FERNANDEZ. 01:34:40
5476 MIGUEL RASILLA DE LA BARRERA. 01:34:41
24903 ANDER ITURBE LASKURAIN. 01:34:50
24951 GORKA ETXEZARRETA. 01:35:00
5314 JOSU TOLEDO ARANGURAN. 01:36:36
11384 HARRI  ARIN FERNANDEZ. 01:36:50
5473 ASIER ARANGUREN EZKURRA. 01:37:24
25008 ARITZ BERRAONDO ALBERDI. 01:37:41
25010 IBAI ZABALO LEGORBURU. 01:37:41
11576 LEIRE LARREA SORALUCE. 01:40:08
11662 IÑAKI LINZOAIN ARANGUREN. 01:40:47
24900 AMAIA LASKURAIN GIL. 01:41:06
11680 SERAFIN TENA LEON . 01:41:29
11389 MODESTO CÁCERES MARTÍN. 01:43:09
11561 GURUTZ ZABALO EROSTEGI. 01:43:21
11637 UNAI KORTABARRIA BERASATEGI. 01:43:28
11601 XABIER IPARRAGIRRE JAUREGI. 01:43:28
18965 BITTOR ARBULU OLABARRIA. 01:46:59
18966 MIKEL  LIZARAZU ARBULU. 01:46:59
24871 DAVID MARTÍN LUCENA. 01:49:47
24992 ALAZNE ALBERDI ALVARO. 01:51:41
24905 ITSASO GARMENDIA EGAÑA. 01:54:31
24913 IÑIGO ALONSO GUTIERREZ. 01:54:50
11554 IZAR URTEAGA MENDIZABAL. 01:54:51
11558 IOSU ERRASTI JAUREGI. 01:54:51
5489 JAVI PEÑALBA CACERES. 02:03:12
24859 ANA PEÑALBA  CÁCERES. 02:03:12
25041 EIDER  GALLASTEGUI EGUREN. 02:05:50
25040 ANDONI  RODRIGUEZ SALAZAR. 02:05:50
2506 ION ARREGI RETOLAZA. 02:16:14

ARAMAIO
854 AITOR KORTAZAR ALKOZ. 01:19:24
5484 JONATHAN UNZALU RINCON. 01:24:08
843 AITOR ARANA AREXOLALEIBA . 01:24:35
5323 RAMON ORMAECHEA CECIAGA. 01:29:18
5160 CESAR AZKARATE BEITIA. 01:30:28
31490 JOSE RAMON URIBE URIARTE. 01:59:04
32479 NAIARA GUTIERREZ LASAGA. 02:01:07

ARETXABALETA
104 GARIKOITZ  GARCIA ARRIETA. 01:10:28
2599 IGOR OLALDE BERASALUZE. 01:15:53
2598 GORKA GONZALEZ VICENTE. 01:20:55
5516 MARKEL FAMILIAR BAENA. 01:25:47
17773 IÑIGO ARKAUZ MAIZKIARAN. 01:27:58
24864 ARITZ URRUTIA VALLINA. 01:29:22
25028 ENDIKA MARTIN OROBENGOA. 01:29:48
18985 OIER SARASUA  MARICHALAR. 01:30:13
5544 ZUHAITZ  ERRASTI  GOITI. 01:30:42
24609 IVAN  SANCHEZ ESTRELLA. 01:32:25
11555 GAIZKA DE MIGUEL BOLIBAR. 01:32:45
11606 JAVIER URTUBI FRAILE. 01:33:03
11188 MIKEL MARTIN YUSTE. 01:33:05
5468 AITOR URIBETXEBARRIA. 01:33:11
5474 ROBERTO NEGRO MARTINEZ. 01:33:51
30726 IBON ERAÑA ELKORO. 01:34:26
24916 OXEL URZELAI CARABIAS. 01:34:39
11681 MIKEL ZUBIZARRETA ERAÑA. 01:35:22
16376 ALAZNE LETURIAGA. 01:35:48
11675 FERNANDO URIBESALGO. 01:35:58
11595 JULEN GALIANO AGUIRRE. 01:36:15
11668 ION URTAZA AGIRREZABAL. 01:36:19
11607 AINHOA  MURGOITIO LUELMO. 01:37:36
11552 ROBER AZKARATE ZABALO. 01:37:36
5490 ANDONI ARKAUZ LAZKANO. 01:38:13
24952 JOKIN URTEAGA VIAMONTE. 01:38:58
18923 AINHOA CALLEJA ANDONEGI. 01:39:07
11642 JUAN RAMON TORRES NUÑEZ. 01:40:07
18971 NAIARA ALTUBE GARCIA. 01:40:08
18976 ANABEL ARANZADI MARTIN. 01:40:34
11656 JABI GARCIA SAN MARTIN. 01:40:34
25001 IBAN VILLAR PEREZ. 01:41:52
25035 AITOR URRUTIA YURREBASO. 01:42:53
2574 OIHANA ARAGONES REBOLLO. 01:43:08
30821 MARIO LÓPEZ SOLA . 01:43:32
31098 MIGUEL ANGEL ANTELO BUJAN. 01:43:58
18987 JOSE MARIA ETXEBARRIETA.  01:44:50
25004 JAVIER VALLINA FUENTES. 01:45:13
11658 JON  ZUBILLAGA URCELAY. 01:45:16
11621 JORGE SANTIAGO ARROYO. 01:48:04
24955 ANE GOIKOETXEA SARASOLA. 01:49:14
29013 MIKEL LAGUNILLA AMOZARRAIN. 01:49:42
24938 JON ALTUBE LASAGABASTER. 01:49:51
24980 AMALUR GARITAONANDIA. 01:50:19
24490 RUBEN VARILLA GUTIERREZ. 01:51:51
30928 XABIER PAGOAGA  OTERO. 01:56:50
24997 MIKEL ALVAREZ TABOADA. 01:57:29
25053 IBON VITERI ZUBIA. 02:00:18
25052 IGOR GOROSARRI BADIOLA. 02:00:18
24988 OIHANE ECHEVARRIA ARANA. 02:01:07
24987 MAIDER ELKORO ITURBE. 02:01:09
25063 ARANTZA ATIENZA BALDEZATE. 02:01:44
24857 AMAIA BEREZIBAR GOMEZ. 02:02:37
25023 MAITANE RUBIO DE JESÚS. 02:05:10
25048 PAQUI HERNANDEZ MAJADAS. 02:06:49
25027 NEREA ETXEBERRIA URRUTIA. 02:07:26
24897 JUAN CRUZ URTAZA GAMBRA. 02:08:51
32460 JOSEBA AKIZU URIBE. 02:14:07
25050 ANTXON DEL REY GALÁN. 02:14:16

ARRASATE
102 ENDIKA DONNAY OTEGUI. 01:07:34
2601 ARATZ GOMEZ LARRAÑAGA. 01:09:08
1543 BEÑAT ARNAIZ URIBARREN. 01:13:27
839 IÑIGO LABAYEN IRAETA. 01:15:58
844 JUANMA MARTINEZ REMEDIOS. 01:17:03
2590 IÑAKI VAZQUEZ JAUSORO. 01:18:08
2569 ANDER ANSOATEGI ORUNA. 01:18:37
2571 ROBER GIL  MARTIN. 01:19:02
841 ENEKO URRIZALKI JAUREGI. 01:19:03
834 ANGEL DELGADO IGLESIAS. 01:19:11
832 GANIX LASA ERLE. 01:19:31
5521 ANDER ZURBANO ROMERO. 01:19:51
2580 MIKEL  LASA ERLE. 01:19:55
853 LUIS USATORRE ARANZABAL. 01:20:27
2584 IÑIGO URTUBI EGIDAZU. 01:21:09
2578 IÑAKI JUEZ MARINA. 01:21:47
103 NERE ARREGI SAGASTA. 01:21:55
2600 ALBERTO OZAETA MENDIARATZ. 01:22:27
2593 JON OSINAGA ASTIGARRAGA. 01:23:17
855 PATXI GARCIA OYARZABAL. 01:23:26
2587 JURGI LOPEZ DE ARKAUTE GURIDI. 01:23:27
2570 MARIO IGLESIAS LOBATO. 01:23:27
16630 IKER AGUIRRE  AGUINALDE. 01:24:18
2595 GARI BARRUTIA MENDIZABAL. 01:24:24
5498 UNAI HERNANDEZ CUEVAS. 01:24:53
5503 ANDER AREJOLALEIBA IRIA. 01:24:55
2586 IBAN ARANGUREN ZUBILLAGA. 01:26:24
11674 JON RACIONERO ZABALO. 01:26:27
5510 YON TENA BAENA. 01:26:58
5542 PREMIN SAMPEDRO LARRAÑAGA. 01:27:02
5526 TXUS GOIKOETXEA GARRALDE. 01:27:02
2579 AITOR ARNAIZ DE PAZ. 01:27:16
5470 MIKEL ZUBILLAGA ATXA. 01:27:45
11604 GORKA GUZMAN REGOS. 01:27:58
5553 JAVI VIGUERA VAZQUEZ. 01:28:08
5534 MIKEL AZKARGORTA VIGUERA. 01:28:13
14376 MARKEL SAN MIGUEL MERINO. 01:28:57
11220 ANDONI FERNANDEZ GARFIAS. 01:29:09
24479 ANDER TORRES SANCHEZ. 01:29:17
5556 RAMON GOÑI FARRÁS. 01:29:18
23593 JOKIN DIEZ GONZALEZ. 01:29:24
11672 AMETZ ELUSTONDO ASTIGARRAGA. 01:29:28
11643 DANEL REMIREZ JAUREGI. 01:29:30
11638 MARKEL JUARISTI MENDAROZKETA. 01:29:31
5485 EGOITZ ERRAZKIN APERRIBAI. 01:29:36
24907 AITOR ALEGRE LAGE. 01:29:36
11583 MIKEL ARENAZA OCARANZA. 01:29:47
5524 BIXENTE GONZALEZ OZAETA. 01:30:18
5532 AITOR ARREGI ELORZA. 01:30:31
11597 ANGEL MORALEJA ALCOCER. 01:31:52
5522 IBAI ZABALETA PIERRUGUES. 01:32:06
2583 IBAN  LABAYEN IRAETA. 01:32:23
18926 ANDER AGUIRRE AGUINALDE. 01:33:04
2581 RAUL MENDIARAZ ATXA. 01:33:39
5497 XABIER BERGARETXE ZUBIZARRETA. 01:33:41
24933 ANDER BEREZIARTUA LIZARAZU. 01:34:18
24978 XABI OTXANDIANO SASIAIN. 01:34:27
24941 SERGIO BLAZQUEZ MARTIN. 01:34:43
11553 OIER ALIAGA GARCIA. 01:34:47
5499 JOSEMI BASTARDO JUAREZ. 01:35:02
11679 MIKEL ELORZA ZUBIZARRETA. 01:35:25
24891 JOSE ABAD SOLERA. 01:35:58
11586 RIKARDO ZUBILLAGA ATXA. 01:36:29
11630 MIREN APRAIZ ROMERO. 01:36:52
24868 KEPA ARKAUZ ZUBILLAGA. 01:36:55
11579 ITZIAR SANPEDRO OLALDE. 01:38:45
5469 JOSE LUIS  BORBOLLA JIMENEZ. 01:39:00
25058 ONINTZA LANGARAN GALDOS. 01:39:11
24966 RAUL PERRINO GARCIA. 01:39:13
11563 UNAI  ALCAIDE GALDOS. 01:39:31
18947 AITOR AROSTEGI GALLASTEGI. 01:39:32
25024 JON DEL CAMPO URRUTIA. 01:39:38
11615 LUKEN AZKARRAGAURIZAR JAUREGI. 01:39:38
11602 ANDONI MURGA ZENARRUZABEITIA. 01:39:38
11683 MIKEL VIGUERA VAZQUEZ. 01:40:26
25017 OSCAR ALONSO MANSO. 01:40:30
11652 LUIS RUIZ DE AUSTRI OTADUI. 01:40:47
11629 LUIS HERIZ VITORIA. 01:41:11
24917 IZADI MONDRAGON ETXANIZ. 01:41:33
25006 HARKAITZ JAUREGI. 01:41:52
11635 OIER ARZAMENDI UNAMUNO. 01:41:53
24928 IBAI BOLINAGA DIAZ. 01:41:59
13703 DAVID MARTIN GARCIA. 01:42:05
11653 ALEX MARTIARENA ARREGUI. 01:42:10
24841 MARKEL IRAZU GARCIA. 01:42:10
11631 KEPA ARANBARRI ARREGI. 01:42:15
18960 SALVADOR DELGADO SARAIVA. 01:42:33
11572 MARIA JESUS VELASCO GARCIA. 01:42:49
18961 JON LOITI ORUE. 01:42:54
24873 ANDONI ALTUNA LETAMENDI. 01:43:02
31343 IORITZ URIARTE URBERUAGA. 01:43:29
24958 IOSU SAIZ RODRÍGUEZ. 01:43:31
18927 ALBERTO RAMIREZ FERNANDEZ. 01:43:32
18957 MIREN  SAGASTA OLALDE. 01:44:02
11667 AITOR UNAMUNO GARAI. 01:44:02
18956 AITOR  IGARZA GARRO. 01:44:07
25025 MIKEL LASAGA HERIZ. 01:44:26
24889 ANDER PEREZ DE ARENAZA LAKUNTZA. 01:44:34
11655 MIKEL SAN ARGIMIRO  ISASA. 01:44:56
24863 MIKEL BAZ PEREZ. 01:44:57
18974 MIREN BENGOA AZKOAGA. 01:45:08
5536 UNAI PAROT NABARRO. 01:45:28
11591 ARITZ JAUREGI ASTOLA. 01:45:30
5535 JOXE MIGEL GAZTELU OTXANDORENA. 01:45:38
5550 JAVIER ANSOATEGI ETXEBARRIA. 01:45:42
18945 ANDONI ARANZABAL LEIBAR. 01:45:52
11651 ANE MIREN AREXOLALEIBA BITERI. 01:46:05
18975 KARMEL URIBARREN MUNITXA. 01:46:12
11489 XABIER MENDIALDUA AXPE. 01:46:14
11589 IGNACIO BELTRAN DE GUEVARA. 01:46:46
5546 IHINTZ BENGOA MADINA. 01:46:48
24948 ALAITZ PEREZ DE ARENAZA ITURBE. 01:46:49
11619 EDORTA MORENO  ARANBURU. 01:46:54
11628 IMANOL DIAZ DE ZERIO SAIZ. 01:47:30
11646 NEKANE IRALA REYES. 01:47:52
11645 JUAN ANDRES GALLARDO BOLAÑOS. 01:47:53
24956 JON OLABE MARTÍN. 01:48:33
11580 ALEXANDER BARAÑANO ASTIGARRAGA. 01:48:34
11682 JESUS ALBISTUR MARIN. 01:49:30
18964 JON BARANDIARAN ALTUNA. 01:49:33
24939 ANDONI ALTUBE LASAGABASTER. 01:49:51
25034 MIKEL  ATXA ULI. 01:50:07
24922 SONIA CANAS DEL POZ0. 01:50:14
5501 IÑIGO XABIER AZKARATE MORRAS. 01:50:16
18963 SERGIO DE SOUSA  RODRIGUES. 01:50:28
24880 JORGE MORA ROJAS. 01:50:28
24881 NAIARA  ZABARTE  AJURIA. 01:50:30
24886 YOLANDA  JIMENEZ SUDUPE. 01:50:31
24848 YOLANDA PEREZ DE ARENAZA SOGORB. 01:50:37
18955 IGOR GORDOBIL AMOZARRAIN. 01:50:45
24990 JOSU ARIÑO  LARRAÑAGA. 01:50:49
24877 ALAITZ MARTINEZ MUJICA. 01:50:50
24924 JONE BALANZATEGUI GUTIERREZ. 01:50:50
24849 DAVID HERNANZ SERRANO. 01:50:59
18948 KERMAN CALLEJA ARANA. 01:51:11
25045 URTZI URIBETXEBARRIA ANDRES. 01:51:13
24867 DABID  BELATEGI BRAGADO. 01:51:21
13381 OLAIA  VELASCO UGARTE. 01:51:55
11654 YOLANDA EZKURRA MAYOR. 01:52:02
11574 EDURNE BALZATEGI JULDAIN. 01:52:03
5547 ANDONI OZAETA MENDIARATX. 01:52:05
25044 IRAITZ AZKARGORTA VIGUERA. 01:52:36
25043 MIREN ARGINZONIZ GARAI. 01:52:36
11684 ARKAITZ GÓMEZ RUBIO. 01:53:06
24934 ENEKO OSINAGA GALDOS. 01:53:19
24910 JOSE JURADO MESA. 01:53:31
18922 RAFA ARANZABAL GISASOLA. 01:53:43
11624 IVAN ALONSO GARCIA. 01:54:07
25046 ANABEL DEOGRACIAS GONZÁLEZ. 01:56:10
18934 FRANCISCO  AGUILAR CASAS. 01:57:33
24847 MARI CARMEN SAGASTA ARANA. 02:00:24
2588 ARKAITZ ARREGI SAGASTA. 02:00:24
24851 JONE VELASCO  AGUADO. 02:00:25
24906 JOSU UGARTETXE PASCUAL. 02:00:59
25062 JAVIER MARTIN SORIA. 02:01:43
29014 ARANTZAZU LAGUNILA AMOZARRAIN . 02:04:36
24878 GORKA GUERRA IRIONDO. 02:05:10
24869 JULEN MENDIZABAL ELEZKANO. 02:06:19
24865 MAIDER BARRUTIA CABRERO. 02:06:19
25055 JOSEFINA MUGICA ELORZA. 02:07:14
18959 MAITANE DIAZ ALCELAY. 02:07:26
25061 DORLETA HERIZ IRIA. 02:08:17
24946 AMAIA JIMÉNEZ  ROBLEDO. 02:09:17
18918 ALICIA  CARRASCO AMADO. 02:12:00
24976 INMACULADA ELORZA PIE DE HIERRO . 02:12:01
24977 MARIA LUISA GONZALEZ MONDRAGON. 02:12:01
25066 JUAN MARIA AMILBURU OXINAGA. 02:12:53
24975 ANABEL NARBAIZA BARRENA. 02:14:03
24974 ANGELA AGUADO TAMAYO. 02:14:04
25056 ALBERTO CÁCERES GUILLEN. 02:15:45
24892 MIGUEL GAZTAÑAGA BIDAURRETA. 02:25:18

BERGARA
790 ANDONI GOMEZ GUTIERREZ. 01:11:36
101 MIKEL MUGICA BIKUÑA. 01:13:23
39 KEPA VARELA ARREGI . 01:15:50
792 AITOR LARREA SORALUZE . 01:17:33
5317 MARKEL FERNANDEZ BELASTEGI. 01:19:48
5303 IKER ARAZKONAGA SOTIL. 01:20:34
794 JABI IBARRA MOÑUX. 01:21:54
2510 XABIER LAZKANO BIKENDI. 01:22:21
2511 ENEKO LAZKANO BIKENDI. 01:22:22
24950 ION RIVERO GUTIERREZ. 01:23:07
5475 J.MARCOS ALONSO CASTELLANO. 01:23:29
24945 UNAI RETOLAZA UGARTE. 01:23:46
3394 ALBERTO URRIOLABEITIA MILIKUA. 01:24:04
5327 MARTIN EGAÑA VILLAR. 01:24:18
24929 XABIER AGIRRE REBANAL. 01:26:24
837 JOXU ARANA OREGI. 01:26:30
3325 JUAN JESUS ALBERDI LANDA. 01:26:33
2981 JOSU LETE ARAMBURU. 01:27:07
5307 IGOR UNAMUNO ERAÑA. 01:27:12
5511 JULEN JORGE GABILONDO. 01:28:00
11362 IGOR BASAURI  GAMBOA. 01:28:26
5315 MANOLO  VARELA FERNÁNDEZ. 01:28:28
2509 AITOR GARTZIA ARKAUZ. 01:28:58
11385 XABIER SABALZA LASKURAIN. 01:28:59
5517 JON ORMAZABAL GORRIA. 01:29:06
24930 MIKEL AMOROS  BECERRA. 01:29:11
25031 XABI  ZENITAGOIA  PILDAIN. 01:29:22
5318 JUAN LUIS GALLASTEGI ARRONDO. 01:29:26
2505 AITOR ERAÑA ARROIABE. 01:29:30
5320 BEÑAT IÑARRA LASA. 01:29:38
5331 ASIER GARTZIA BERISTAIN. 01:31:19
11365 LAURA ITURBE VALVERDE. 01:31:45
11567 BASI ARANBURU MUJIKA. 01:32:08
2512 JOSE MARI ANDUAGA ELIAS. 01:32:19
31358 DAVID LOPEZ DE ABETXUKO. 01:32:23
2502 TXUS IGLESIAS FERNANDEZ. 01:32:26
27316 AITOR MARAURI JAUREGUI. 01:32:28
5502 IGOR OYARBIDE ZUBILLAGA. 01:32:40
5311 JESUS M. LABAKA ARANDO. 01:32:51
11388 RAFAEL MORAL MURILLO. 01:33:04
18817 AITOR CURADO RODRIGUEZ. 01:33:14
11377 IGOR OTAZO MORENO. 01:34:00
11370 MIGUEL ANGEL OUTEIRIÑI. 01:34:32
11382 JOSE RAMON BARDECI URRA. 01:34:37
5325 MANU GOROSPE URIZARBARRENA. 01:34:53
18818 MANU CURADO RODRIGUEZ . 01:35:11
11363 GORKA RODRIGUEZ SALAZAR. 01:35:12
5329 JUAN LUIS ARRIOLA LAZKANO. 01:36:03
11373 PATXI ARRIOLA LAZKANO. 01:36:04
13869 JUAN IGNACIO LOPEZ. 01:36:06
11359 JAVIER BOROBIA MARTINEZ. 01:36:20
9368 DANIEL BALMORI SAN GIL. 01:36:41
27237 ANDER TELLERIA SAN TORCUATO. 01:36:45
5313 ANSELMO GOMEZ RODRIGUEZ. 01:36:53
5310 MARIA ROSA AGUIRRE IGARTUA. 01:37:34
9509 NEREA MENDIZABAL URRETA. 01:37:37
11303 ENEKO IGARTUA BERENGUER. 01:38:24
11375 JOSEAN LARRION. 01:38:44
5326 IGOR UNZURRUNZAGA ALTUBE. 01:39:02
17127 JAVI IGARZA PEREZ. 01:39:02
5321 AITOR LETE LARRAÑAGA. 01:39:11
11369 JOSE LUIS SALAZAR CABALLERO. 01:39:16
9564 SABINO AZCARATE LETURIA. 01:39:36
11603 MIKEL ELKOROBEREZIBAR. 01:39:55
24665 ASIER CALLEJA ETXANIZ. 01:40:01
18933 XABIER MARTINEZ SAEZ. 01:41:08
5483 JUANTXO ARANES USANDIZAGA. 01:41:24
11372 XABIER EGUREN LASKURAIN. 01:42:06
23598 IOSU URIBE-ETXEBERRIA. 01:42:18
25012 OLATZ LARRAÑAGA. 01:42:36
11374 ION ALBERDI GARAIONDO. 01:43:10
11633 JOSE IGNACIO ALBISUA. 01:43:27
18928 NIELKA IBARGUREN MUJIKA. 01:43:53
18949 ANDONI ITURBE AGUIRRE. 01:43:58
11610 PATRICIO OSINAGA IBARROLA. 01:44:44
11605 MARIA SANCHEZ  CASADO. 01:44:46
11364 AGURTZANE LETE LARRAÑAGA. 01:44:46
11618 IÑAKI ARIZMENDIARRIETA BELAR. 01:45:52
24538 XABIER  LARRAÑAGA  GABILONDO . 01:46:03
24979 PEPE FERNANDEZ BASTERRA. 01:46:18
11387 JAIO MANZANEDO GABILONDO. 01:46:18
24666 JESUS MARI VALGAÑON GOMEZ. 01:46:31
5319 MIKEL ETXANIZ ALBERDI. 01:46:44
11614 AINHOA ARBELAITZ GANTXEG. 01:46:44
24937 MIKEL AZKARATE-ASKASUA BLAZQUEZ. 01:46:55
18925 MAITANE IÑURRIETA GALARRAGA. 01:47:13
18979 PABLO LASKURAIN AREITIOAURTENA. 01:47:23
11378 LUIS JAVIER MARTINEZ  GRANADA. 01:47:41
11379 DIEGO ARDOHAIN MIGNABURU. 01:47:41
11626 IGOR  RODRIGO  ECENARRO. 01:49:30
18815 MIKEL IRIZAR IGARZABAL. 01:49:36
24670 IÑAKI ALBERDI ARAIZTEGI. 01:50:31
24842 NERE AMAIA CERDEIRA LASHERAS. 01:51:14
11366 ANTONIO VERGUIZAS NIETO. 01:51:20
11367 JORGE GARIN ALSUA. 01:51:20
5322 FERNANDO MURUAMENDIARAZ IÑARRA. 01:51:26
18968 JON ARRIARAN BESITEGI. 01:52:17
11557 HUGO MONTALVO GARCIA. 01:52:17
2585 ION ANDER GARITANO ASKASIBAR. 01:53:02
5312 IGOR URISABEL ASEGINOLAZA. 01:53:15
11360 ENEKO AZULA URIBESALGO. 01:53:24
11381 IGOR ECHEVERRIA OLASOLO. 01:55:10
18808 SEBAS ETXEBERRIA OLASOLO. 01:55:10
23615 ION  AYASTUY AROZENA. 01:55:34
18814 ROMAN LASKURAIN AIASTUI. 01:55:41
24902 IOSU URBINA VIGARA. 01:55:45
24840 BORJA URIZAR  LETE. 01:58:17
18981 NEREA GABILONDO ETXANIZ. 01:58:31
18816 ITZIAR ALBERDI ARAIZTEGI. 02:01:21
18279 SEBASTIAN IMAZ VICENTE. 02:01:21
24668 IGNACIO MARIA ARRIOLA IRIZAR. 02:01:52
18939 ESTI LOBATO GARCIA. 02:03:11
24915 MIKEL URRUTIA MOLINA. 02:04:49
24981 IZASKUN ARIZMENDIARRETA BELASTEGI. 02:05:09
24982 ANE MIREN SAGASTA ZUBIAGA. 02:05:09
24662 AITZIBER UGARTE AYASTUY. 02:05:18
24663 ELISABET UGARTE AYASTUY. 02:05:18
25047 AMAIA SAMANIEGO ETXEBERRIA. 02:07:15
25049 ALBERTO SAMANIEGO ETXEBERRIA. 02:07:15
24667 FERNANDO ARRILLAGA GARATE. 02:16:12

ELGETA
795 IKER HERRAN HERNANDEZ. 01:14:51
2575 HARITZ BARRUTIA SARASUA. 01:21:29
5330 JESUS MARI BERISTAIN ELEZGARAI. 01:34:11
23055 JUAN LUIS BACETE  DIAZ. 01:46:53

ESKORIATZA
5496 RAFAEL MUÑOZ APRAIZ. 01:27:28
5541 DAVID GARCIA MARTIN. 01:30:08
11564 EKAITZ ARAMENDI KORTAZAR. 01:33:29
11361 MIKEL ARAMENDI KORTAZAR. 01:34:49
11632 JOSE JABIER IRURE ESPIN. 01:35:03
11368 AITOR BAÑARES BENGOA. 01:36:00
11190 EGOITZ BEAMURGIA BENGOA. 01:37:30
5494 FERNANDO JOAQUIN JORGE. 01:37:32
11639 IGOR LARRAÑAGA URIBEETXEBARRIA. 01:37:38
11659 ASIER SOUTO SANTOS. 01:38:09
17772 DAVID BAÑARES BENGOA. 01:38:31
24876 JULEN AGIRIANO LEON. 01:39:07
5223 OSKAR RUIZ DE APODAKA SANCHEZ. 01:39:50
31465 ANE PEREA RIELO. 01:41:00
18969 MAIALEN IÑURRATEGI IGLESIAS. 01:41:31
11648 MAIXOL IPARRAGIRRE GUENETXEA. 01:43:21
5471 JORGE GIL LABRADO. 01:43:29
10587 NAGORE  TALLEDO BAENA. 01:43:29
24901 IKER MARTINEZ DE LAHIDALGA ERAÑA. 01:43:40
18932 RUBEN BAENA ROMERO. 01:44:15
23726 PEIO SOLOGAISTOA AGIRIANO. 01:45:42
24872 ASIER SOLOGAISTOA AGIRIANO. 01:45:42
18972 IOSEBA AZKUNE AIASTUI. 01:47:37
18944 ENERITZ ZUBIA ALTUNA. 01:47:37
11575 OIER GARAI IBABE. 01:54:13
25037 AINTZANE  AGIRIANO ERRASTI. 02:01:35
25036 LOREA AGIRIANO ERRASTI. 02:05:56

OÑATI
249 YERAY VARELA AMOR. 01:07:02
235 RITXAR FERNANDEZ ALKALA. 01:08:59
1006 IMANOL MOLINERO MENDIGUREN. 01:13:29
835 IGOR ESPARZA LERTXUNDI. 01:15:07
2592 JOXE MENDIOLA AYASTUY. 01:17:17
833 IBON JAUSORO MURGIONDO. 01:18:46
1531 ASIER  OSINAGA BEITIA. 01:18:55
2572 BEÑAT MADARIAGA EGAÑA. 01:19:02
845 KARLOS  GONZALEZ JIMENEZ. 01:19:41
2591 RAMON VARELA GENDE. 01:20:09
850 ALBERTO GUERREIRO URIBE-ECHEVARRIA. 01:20:27
847 IÑAKI BIKUÑA ZUBIZARRETA. 01:21:40
11676 IÑIGO ZABALETA UGARTE. 01:22:44
24850 IGOR CORCOSTEGUI DOMINGUEZ. 01:23:06
836 AXIER LARRAL BARRENA. 01:23:09
2602 GAIZKA PALACIN AZTIRIA. 01:23:43
24914 IKER ARKAUZ KEREJETA. 01:24:02
6117 ARKAITZ GOROSMENDI AIASTUI. 01:24:06
2582 DAVID VERNAZA COLOBON. 01:24:19
5523 JOSE ANTONIO EROSTARBE ARCAUZ. 01:24:19
5486 ANDER PARDO CORTÉS. 01:24:23
5478 ASIER MURGUZUR ORUETA. 01:25:03
2607 XABIER GALDOS  IDIGORAS. 01:25:21
5543 JOSEBA ANDONI AZKARATE. 01:25:46
2605 JON ANDER ARAMENDI OTAMENDI. 01:25:51
2577 ARKAITZ SASIAIN. 01:26:36
5491 JOSE ANTONIO BIAIN BIKUÑA. 01:26:38
5261 JOSE Mª GÓMEZ FRAGA. 01:27:01
5539 IÑIGO ALDASORO GALDO. 01:27:17
2594 ELEDER ALBIZU LARREA. 01:27:30
5444 IGOR ARRESE MURGUZUR. 01:27:37
5122 MIREN JOSUNE BIKUÑA ZUBIA. 01:29:18
5525 GORKA ZELAIA AGIRRE. 01:29:27
5472 ISMAEL MALBADI GURIDI. 01:31:12
24973 EDURNE ELCOROIRIBE IZURRATEGI. 01:31:20
24896 ARITZ GARMENDIA GONZALEZ. 01:32:01
11634 UNAI CARMONA IGARTUA. 01:32:03
5507 SAIOA ARKONADA PEREZ . 01:32:20
5487 JON MIKEL LARRAÑAGA IRIZAR . 01:32:33
5538 IBAI GONZALEZ GURIDI. 01:32:52
11641 GORKA GARCIA MADINAGOITIA. 01:33:01
18930 AINHOA ZUMALDE MADINA. 01:33:44
14952 RAUL FERNANDEZ SANCHEZ. 01:34:50
5200 AITOR URZELAI INZA. 01:34:52
2576 ASIER OLASAGASTI KORTA. 01:34:56
5493 AMAIA BERNAL ARREGI. 01:34:56
24919 ANDONI  AZPIAZU LETAMENDI. 01:34:58
11616 JON URZELAI GURIDI.  01:34:59
5492 ANDER ZABARTE ELKOROBARRUTIA. 01:36:37
851 JOSE ANTONIO NEGREIRA COBAS. 01:36:55
11678 RAFAEL ALTUNA ERLE. 01:37:24
5506 AITOR URZELAI BENGOETXEA. 01:37:30
10160 AINHOA BARDÓN ELGEZABAL. 01:38:40
24888 BALEREN ARABAOLAZA PUERTA. 01:39:10
18967 JUAN LUIS MAIZTEGUI URRESTARAZU. 01:39:50
5552 LUIS MARI UGARTE ALZELAI. 01:39:59
5551 AITOR MARKULETA BELATEG. 01:39:59
5540 AITOR URTAZA AGIRREZABAL. 01:40:01
5480 UNAI ETXEBESTE LARRAÑAGA. 01:40:43
18917 SERGIO GOMEZ SANCHEZ. 01:41:14
11685 IOKIN ASTIGARRAGA BALZA DE VALLEJO. 01:41:20
18942 IZARO ELORZA ARREGI. 01:41:20
25007 IÑIGO EZKIBEL GALDOS. 01:42:11
11596 TRINI BLÁZQUEZ DÍAZ. 01:42:44
11677 ANA ISABEL URMENETA MONDRAGON. 01:42:44
5549 IOSEBA ZABALETA IGARTUA. 01:42:53
24972 ITXASO ELCOROIRIBE IZURRATEGI. 01:44:45
25005 XABIER YABAR TORNOS. 01:44:45
11594 ION MURGUZUR ORUETA. 01:44:56
11664 GORKA ORTIZ DE MENDIBIL AGIRRE. 01:44:58
20283 ITXASO EGAÑA CASAS. 01:45:05
24961 ANA LARREA  IGARTUA. 01:45:28
18941 MIREN GALDOS GOMEZ. 01:45:59
24960 AITOR UGALDE AROZTEGI. 01:47:15
24959 KEPA ALTZELAI URZELAI. 01:47:15
11647 PILI AZKARATEAZKAZUA JAUREGUIALZO . 01:47:34
11671 JOAQUIN ARROYO VIGO. 01:48:02
24993 CARLOS OLALDE  GALDÓS. 01:50:06
24994 IKER OLALDE ARREGI. 01:50:06
11588 ANDER MOYUA YARZA . 01:50:29
11569 NEKANE MAIZTEGI UGARTE. 01:50:29
11582 FELIX SANCHO ORUETA. 01:50:30
11560 GERMAN AGINAGALDE ELEXPURU. 01:50:45
11566 IMANOL LUKAS ETXARRI. 01:50:46
18943 JUAN SAGASTA GONZALEZ. 01:51:27
24962 XABIER ERROTALDE  CORTA. 01:52:54
11578 BORJA  MOIUA  YARZA.  01:52:54
24846 EDURNE AGIRRE USANDIZAGA. 01:54:26
18982 JOSE CARMONA MOYANO. 01:54:29
18980 ITZIAR IGARTUA MOYUA. 01:54:30
18920 SUSANA ARRESE MURGUZUR. 01:56:01
24996 JUAN CRUZ GARCIA DE CORTAZAR. 02:08:01
18919 IKER ZABALETA EGAÑA. 02:08:50
24940 OLATZ ARREGI GALDOS. 02:08:51
24856 LUIS CARLOS DE MIGUEL JUNCO. 02:08:51
24954 AMAGOIA GARCIA DE CORTAZAR ELORZA. 02:11:01
24860 MARIA PERALTA ARIZA. 02:11:18
18811 ELENA ALTUBE ZURUTUZA. 02:16:13
24927 AMAIA SAN MIGUEL UGARTE. 02:19:57
23559 JON SAN MIGUEL UGARTE. 02:19:57
25065 ANGEL MAIZTEGUI OTERMIN. 02:31:39

ALBISTEAK MUGIKORREAN

Debagoieneko albiste nabarmenenak eta azken ordukoak Whatsapp edo Telegram bidez jaso gura dituzu? Harpidetu zaitez doan!

WHATSAPP: Bidali ALTA 688 69 00 07 telefono zenbakira –Whatsapp bidez–.

TELEGRAM: Batu zaitez @GoienaAlbisteak kanalera.