Debagoienekoen sailkapena herrika

Hemen duzue ibarrekoen sailkapena*:

ANTZUOLA
103    Iker Larrea Soraluze    01:11:33
551    Gaizka Garitagoitia Larrañaga    01:18:45
552    Mikel Larrañaga Kortabarria    01:18:45
1217    Imanol Garmendia Zabalo    01:23:01
1517    Mikel Montori Zabaleta    01:24:27
3135    Gorka Garitano Arregi    01:30:11
3451    Iñigo Montori Zabaleta    01:31:04
3455    Ortzi Urriategi Zezeaga    01:31:05
3543    Iñaki Legorburu Igartza    01:31:20
5055    Mikel Santos Zelaieta    01:35:45
5626    Idoia Larrañaga Kortabarria    01:37:27
6084    Iñaki Arietaleaniz Telleria    01:38:50
6406    Modesto Caceres Martin    01:39:40
6496    Eneko Zabaleta Urreta    01:39:56
10354    Asensio Aranburu Larrañaga    01:53:49
10539    Izaskun Larrañaga Kortabarria    01:54:47
11747    Enara Iglesias Fernandez    02:02:07
12467    Juan Gabriel Urriategi Araiztegi    02:12:48
12469    Xabier Legorburu Igartza    02:12:53
12472    Josu Errasti Jauregi    02:12:54
12470    Jon Kortabarria Arando    02:12:54
12474    Izar Urteaga Mendizabal    02:12:54
12475    Estitxu Otaegi Legorburu    02:12:55

ARAMAIO
496    Aitor Arana Arexolaleiba    01:18:17
4695    Jonathan Unzalu Rincon    01:34:43
6173    Agustin Palacios Giron    01:39:06

ARETXABALETA
848    Manu Cebrino Lozano    01:20:50
1103    Sergio Perez Aguilar    01:22:24
1119    Andoni Miguel Quintero    01:22:32
1158    Roberto Etxeandia Gartziaetxabe    01:22:44
1456    Xabier Sarasua Maritxalar    01:24:13
1842    Mikel Zubiria Murguzur    01:25:49
1868    Jurgi Lopez de Arkaute Guridi    01:26:00
1924    Asier Barrainkua Sagastasoloa    01:26:15
1952    Manuel Anguas Leon    01:26:22
2192    Iban Da Silva Dieguez    01:27:21
2436    Andoni Arkauz Lazkano    01:28:11
3013    Fernando Uribesalgo Iñurrategi    01:29:53
3031    Zuhaitz Errasti Goiti    01:29:56
3112    Anastasio Duran Gartzia    01:30:08
3168    Kepa Antxia Uribe-Etxebarria    01:30:16
3295    Jon Uribe Ocon    01:30:38
3779    Iban Bengoa Lopez    01:32:05
3787    Jose Javier Irure Espin    01:32:06
3857    Jon Zubillaga Urtzelai    01:32:20
4084    Jose Garai Elizaran    01:32:58
4494    Jon Urtatza Agirrezabal    01:34:05
4696    Jabi Gartzia San Martin    01:34:43
4756    Ismael Vazquez Aguilar    01:34:53
5903    Roberto Corera Ulazia    01:38:16
6678    Julen Zuazabeitia Olabe    01:40:25
7101    Aitor Bengoa Lopez    01:41:38
7299    Ander Hernandez Akizu    01:42:17
7366    Juan Antonio Uribe Uriarte    01:42:28
7548    Pedro Azkargorta Belategi    01:43:00
8309    Roberto Azkarate Zabalo    01:45:39
8322    Imanol Luengo Gabarain    01:45:40
8350    Luis Mari del Palacio Alvarez    01:45:46
8396    Igor Ganboa Uriarte    01:45:56
8419    Maite Arkauz Arenatza    01:46:00
8689    Oscar Martinez Remedios    01:46:55
8785    Anabel Arantzadi Martin    01:47:13
9136    Igor Letona Biteri    01:48:40
9717    Roberto Negro Martinez    01:51:02
10033    Amaia Arrieta Gonzalez    01:52:20
10535    Jose Maria Etxebarrieta Lopez    01:54:44
11693    Antxon del Rey Galan    02:01:37
12456    Leire Guenetxea Mondragon    02:12:28

ARRASATE

41    Jose Gabriel Urizar Murgoitio    01:08:29
150    Iker Sarabia Ugarte    01:12:54
316    Xabier Iribekanpos Zuazabeitia    01:15:59
485    Jose Ramon Gutierrez Zillaurren    01:18:05
757    Ruben Ramos Romeo    01:20:13
868    Joxemari Gallastegi Etxebarria    01:20:55
900    Luis Miguel Gil Gomez    01:21:08
999    Luis Usatorre Arantzabal    01:21:49
1039    Haritz Barrutiabengoa Ortiz de Mendibil    01:22:00
1069    Vitorino Juarez Redondo    01:22:10
1121    Angel Blazquez Bueno    01:22:32
1153    Enzo Gallardo Bolaños    01:22:43
1511    Aitor Kortazar Alkotz    01:24:26
1544    Cesar Diez Serrano    01:24:35
1771    Joxe Miguel Gaztelu Otxandorena    01:25:33
1826    Unai Ugarte Beitia    01:25:46
1830    Iker Teixeira Apraiz    01:25:47
1837    Juan Carlos Bengoetxea Arakama    01:25:48
1866    Angel Delgado Iglesias    01:26:00
1949    David Manso Muñoz    01:26:22
2051    Amalio Galan Gomez    01:26:46
2132    Luis Mari Uribesalgo Leturiaga    01:27:05
2312    Txus Goikoetxea Garralde    01:27:44
2481    Mikel Alkorta Olalde    01:28:21
2490    Javier Arkonada Martinez    01:28:23
2510    Eneko Urrizalki Jauregi    01:28:26
2550    Jon Altzelai Maiztegi    01:28:33
2577    Ander Antsoategi Oruna    01:28:39
2616    Iker Hernando Idigoras    01:28:46
2641    Iban Aranguren Zubillaga    01:28:51
2732    Ander Barbarias Berezibar    01:29:09
2751    Gaizka Zabaleta Ojanguren    01:29:13
2800    Josu Zubia Ramos    01:29:23
2853    David Martin Herrero    01:29:29
3148    David Amutxastegi Gonzalez    01:30:13
3244    Miguel Gaztañaga Bidaurreta    01:30:28
3245    Iñigo Xabier Azkarate Morras    01:30:28
3473    Idoia Velez de Mendizabal Azurmendi    01:31:08
3645    Angel Iturbe Abasolo    01:31:40
3726    Jesus Mari Zabarte Arregi    01:31:55
3820    Marifran Alonso Casado    01:32:12
3860    Josu Juan Llodio    01:32:20
3917    Asier Ag irre Larrañaga    01:32:30
3970    Agustin Uribarren del Val    01:32:37
4097    Jon Iraola Belategi    01:32:59
4145    Harkaitz Gaintzarain Heriz    01:33:05
4456    Kepa Urra Guridi    01:33:55
4498    Eduardo Zuñiga Romeo    01:34:05
4495    Ana Ardions Blanco    01:34:05
4548    Josu Uribetxeberria Bolinaga    01:34:12
4576    Rakel Gutierrez Berezibar    01:34:19
4577    Ramon Goñi Farras    01:34:20
4656    Judit Mendiaratz Atxa    01:34:34
4699    Alejandro Altuna Elortza    01:34:44
4701    Amaia Ovejero Prat    01:34:44
4706    Maria Jesus Velasco Gartzia    01:34:44
4802    Iker Arroyo Sanchez    01:35:02
4866    Jose Luis Borbolla Jimenez    01:35:12
4876    German Gallasteg i Goikolea    01:35:14
4887    Asun Arana Altuna    01:35:16
4964    Iban Okariz Zuazolazigorraga    01:35:30
4980    Raul Fernandez Manchado    01:35:32
5009    Zigor Masip Agirre    01:35:36
5042    Francisco Aguilar Casas    01:35:43
5178    Iñigo Labaien Iraeta    01:36:09
5474    Zuriñe Ezpeleta Uribarren    01:37:00
5995    Iñaki Egidazu Altuna    01:38:32
5998    Javier Antsoategi Etxebarria    01:38:33
6106    Aratz Gomez Larrañaga    01:38:53
6174    Asier Agirregomezkorta Vieira    01:39:06
6264    Beñat Bergaretxe Muñoa    01:39:20
6274    Jose Ignacio Lopez Rekarte    01:39:22
6404    Alex Martiarena Arregi    01:39:40
6424    Luis Mari Azkargorta Belategi    01:39:44
6546    Xabier Mendialdua Axpe    01:40:03
6555    Ibon Moreno Lacasa    01:40:05
6566    Josu Arkauz Arana    01:40:07
6998    Mikel Elortza Zubizarreta    01:41:20
7083    Oxel Azkarate Iturbe    01:41:35
7093    Premin Sampedro Larrañaga    01:41:36
7339    Iñaki Jauregi Bidaburu    01:42:25
7394    Unai Ibabe Ruiz de Azua    01:42:33
7448    Josu Amantes Arnaiz    01:42:41
7466    Maixol Iparragirre Guenetxea    01:42:45
7569    Jesus Mendiaraz Elexpuru    01:43:04
7577    Javier Retegi Albisua    01:43:06
7643    Andoni Ozaeta Mendiaratx    01:43:18
7687    Joxe Pedrosa Rodriguez    01:43:30
7716    Raul Mendiaratz Atxa    01:43:34
7721    Mikel Elizburu Iraola    01:43:36
7819    Haritz Maillo Elortza    01:43:52
7820    Oskar Azkarate Zabalo    01:43:52
8045    Ignacio Beltran de Gebara Berezibar    01:44:40
8544    Juan Andres Gallardo Bolaños    01:46:23
8581    Yolanda Perez de Arenatza Sogorb    01:46:31
8674    Oskar Abad Palacios    01:46:51
8791    Iker Agirregabiria Beltran de Gebara    01:47:15
8856    Jose Ignacio Gaztañaga Bidaurreta    01:47:30
8921    Lorea Zeziaga Arrasate    01:47:45
9080    Iker Arostegi Gallastegi    01:48:25
9451    Jon Antsoategi Maskariano    01:49:53
9516    Iñaki Urrutia Garaitonandia    01:50:10
9642    Jon Agirre Agiriano    01:50:42
9680    Jurgen Barrionuevo Santamaria    01:50:51
9713    Eneko Gallardo Irala    01:51:01
9824    Jose Ignacio Mendieta Bilbao    01:51:25
9828    Alberto Aranegi Bedia    01:51:26
9865    Jesus Albistur Marin    01:51:35
9910    Ibai Bolinaga Diaz    01:51:47
9914    Kristina Goirizelaia Gonzalez    01:51:48
9943    Josu Ugartetxe Pascual    01:51:55
10438    Oihana Perez Sagasta    01:54:11
10442    Iñigo Urtubi Egidazu    01:54:12
10463    Yolanda Ezkurra Mayor    01:54:19
10551    Miguel M. Agirreurreta Agirre    01:54:49
10555    Victor Sanchez Davila    01:54:52
10649    Montse Roldan Robledo    01:55:15
11032    Mertxe Beltran de Gebara Berezibar    01:57:15
11277    Ander Barrena Madinabeitia    01:58:49
11278    Jose Mari Barrena Aranburu    01:58:49
11334    Amaia Urrutia Herrero    01:59:07
11339    Elizabet Txintxurreta Etxezarreta    01:59:08
11388    Aitor Arruti Tena    01:59:27
11552    Jose Maria Larrañaga Bolinaga    02:00:31
11664    Lutxia Aiastui Berezibar    02:01:24
11706    Juan Amilburu Oxinaga    02:01:42
11804    Idoia Urrutia Herrero    02:02:47
12514    Goiatz Murua Leturiaga    02:14:15
12547    Kepa Ruiz de Larrinaga Vicente    02:15:39

BERGARA
164    Ricardo de Goñi Ripa    01:13:20
173    Iker Herran Hernandez    01:13:29
357    Iñaki Muxika Goikoetxea    01:16:37
378    Arkaitz Ruiz de Loizaga Sampedro    01:16:55
426    Jabi Ibarra Moñux    01:17:27
431    Joxu Arana Oregi    01:17:30
455    Aitor Eraña Arroiabe    01:17:44
674    Agustin Heis Otero    01:19:45
736    Xabier Patxi Garitano Gaminde    01:20:05
916    Aitor Gartzia Arkauz    01:21:15
1015    Martin Egaña Villar    01:21:54
1115    Ander Garitano Zuazolazigorraga    01:22:29
1117    Aitor Elkoro Fernandez    01:22:31
1118    Xabier Elkoro Fernandez    01:22:31
1363    Inaki Etxarri Lopez de Zubiria    01:23:44
1367    Xabier Zenitagoia Pildain    01:23:45
1513    Gorka Cebrian Arregi    01:24:26
1533    Ander Urriolabeitia Odriozola    01:24:32
1759    Mikel Elkoroberezibar Umerez    01:25:30
1888    Mikel Garaiondo Bastida    01:26:05
2143    Ignacio Puertas Sebal    01:27:07
2186    Igor Agirrezabal Sanmiguel    01:27:20
2298    Igor Untzurruntzaga Altube    01:27:41
2303    Iñaki Barrutia Ibarrola    01:27:43
2310    Jon Ander Garitano Askasibar    01:27:44
2314    Anton Barrutia Ibarrola    01:27:45
2396    Rafael Prieto Hernandez    01:28:03
2423    Jesus Egino Zabaleta    01:28:09
2489    Iban Agirrebeña Oteo    01:28:22
2509    Manuel Varela Fernandez    01:28:26
2813    Alberto Urriolabeitia Milikua    01:29:25
2832    Juan Luis Gallastegi Arrondo    01:29:27
3061    Juan Carlos Urriolabeitia Milikua    01:29:59
3155    Gorka Larrañaga Irasuegi    01:30:15
3426    Aitor Akizu Agirre    01:31:01
3506    Javier Etxeberria Rodriguez    01:31:13
3639    Enrike Martzana Elortza    01:31:39
3640    Jose Muñoz Gonzalez    01:31:39
3705    Joxe Martin Arrese-Igor Ibarrola    01:31:51
3719    Ramon Agirrezabal Beitia    01:31:53
3811    Aitor Oregi Labaien    01:32:10
3998    Ramon Goristidi Arriola    01:32:44
4012    Markel Fernandez Belastegi    01:32:47
4033    Jesus Mari Iglesias Fernandez    01:32:50
4317    Aitor Alberdi Mujika    01:33:34
4324    Aritz Juarros Laskurain    01:33:35
4352    Julen Montealegre Sanchez-Camacho    01:33:39
4442    Gorka Arrieta Etxeberria    01:33:53
4460    Asier Labaien Olasolo    01:33:57
4475    Jose Ignacio Albisua Iraolagoitia    01:34:00
4496    Xabi Zabaleta Serna    01:34:05
4554    Juan Mari de la Maza Artola    01:34:14
4624    Ibon Garitano Muruamendiaratz    01:34:30
4641    Iker Beistegi Ugarte    01:34:32
4663    Iñaki Zangitu Arrieta    01:34:37
4700    Josu Goitia Zelaia    01:34:44
5061    Mikel Etxaniz Alberdi    01:35:46
5062    Josu Otaegi Martin    01:35:47
5078    Juan Marcos Alonso Castellano    01:35:50
5092    Juan Carlos Marquez Marquez    01:35:53
5098    Asier Gartzia Beristain    01:35:54
5185    M. Itziar Aldekoa Urbieta    01:36:11
5186    Jesus M. Labaka Arando    01:36:11
5289    Eneko Lazkano Bikendi    01:36:30
5400    Maria Rosa Agirre Igartua    01:36:49
5418    Jose Angel Amasorrain Usabiaga    01:36:52
5450    Jose Manuel Alvarez Mera    01:36:57
5671    Juan Sanchez Fernandez    01:37:35
5684    Alexander Odriozola Aldazabal    01:37:38
5764    Igor Otazo Moreno    01:37:49
5920    Josean Larrion Lopez Dedicastillo    01:38:19
5923    Juan Ignacio Lopez Aramendi    01:38:20
6028    Julen Narbaiza Igartzabal    01:38:39
6045    Miguel Angel Outeiriño Vazquez    01:38:42
6168    Sabino Azkarate Leturia    01:39:05
6185    Txema Aragones Rebollo    01:39:10
6229    Iker Sustatxa Barcena    01:39:16
6292    Juan Luis Arriola Lazkano    01:39:25
6321    Ander Larrañaga Beitia    01:39:28
6322    Eñaut Uriarte Palacio    01:39:29
6357    Manu Larrea Arana    01:39:33
6381    Javi Gomez Gartzia    01:39:38
6475    Iñaki Arizmendiarrieta Belar    01:39:53
6532    Igor Urisabel Aseginolatza    01:40:01
6674    Martin Odriozola Gonzalez    01:40:25
6775    Javier Igartza Perez    01:40:43
6776    Ibai Elortza Larrañaga    01:40:43
6808    Mikel Odriozola Gonzalez    01:40:48
7035    Diego Valor Mancebo    01:41:27
7202    Jose Luis Gomez Boyer    01:41:59
7216    Igor Basauri Ganboa    01:42:02
7224    Joseba Larrañaga Azkasibar    01:42:04
7232    Aitor Ilarduia Arrieta    01:42:05
7251    Josu Reparaz Mendinueta    01:42:07
7258    Aritz Aizpurua Gisasola    01:42:09
7271    Cesar Miota Peña    01:42:11
7384    Jon Zabala Puy    01:42:31
7443    Jesus Mari Valgañon Gomez    01:42:41
7565    Javier Borobia Martinez    01:43:03
7827    Igor Bauza Madariaga    01:43:54
7904    Aritz Beistegi Ugarte    01:44:09
7932    Juan Mateos Canedo    01:44:15
8024    Gaizka Martzan Altube    01:44:34
8121    Javier Orbea Ascaso    01:44:59
8228    Ainhize Gomez de Segura Fernandez    01:45:22
8247    Gorka Arantzabal Larrañaga    01:45:28
8403    Julian Ugalde Peña    01:45:57
8408    Ruben Laskurain Gantxegi    01:45:58
8446    Manu Curado Rodriguez    01:46:05
8473    Jaio Manzanedo Gabilondo    01:46:11
8557    Ignacio Javier Ugarte Azpiri    01:46:25
8599    Jose Antonio Dorronsoro Agirrezabal    01:46:36
8749    Jone Pagaldai Orbea    01:47:07
8867    Manu Diaz de Marcos    01:47:33
8918    Martin Alberdi Landa    01:47:44
9206    Luis Maria Beistegi Garitano    01:48:56
9344    Roman Laskurain Aiastui    01:49:28
9399    Daniel Balmori San Gil    01:49:37
9408    Denis Garmendia Eguren    01:49:39
9417    Eduardo Gonzalez Gonzalez    01:49:43
9455    Asier Calleja Etxaniz    01:49:54
9631    Antonio Verguizas Nieto    01:50:40
9635    Jorge Garin Altsua    01:50:40
9699    Mikel Irizar Igartzabal    01:50:58
9956    Carlos Telleria Viana    01:51:59
10003    Alfonso Ena Elustondo    01:52:13
10014    Iñaki Alberdi Araiztegi    01:52:15
10218    Eduardo Samaniego Etxeberria    01:53:16
10220    Javier Samaniego Compañon    01:53:16
10221    Alberto Samaniego Etxeberria    01:53:17
10236    Julian Zang itu Alberdi    01:53:22
10245    Ibai Goenaga Zangitu    01:53:24
10282    Aitor Curado Rodriguez    01:53:34
10352    Victor Jimenez Muñoz    01:53:48
10648    Flori Rodriguez Gartzia    01:55:15
10660    Gorka Larrañaga Larrañaga    01:55:18
10661    Ana Gonzalez Urteaga    01:55:18
10662    Patxi Retolaza Mendikute    01:55:18
10742    Luis Angel Perez Noval    01:55:48
10807    Nerea Gabilondo Etxaniz    01:56:07
11129    Carlos Zangitu Alberdi    01:57:54
11227    Fernando Otaño Zabaleta    01:58:29
11272    Jose Baltzategi Mugurutza    01:58:46
11575    Rafa Santxez Muxika    02:00:45
11761    Joseba Orgaz Iartza    02:02:17
11811    Enrique Aperribai Azpeitia    02:02:51
11886    Fermin Najera Ortigosa    02:03:38
11891    Garbiñe Garcia Ruiz de Egino    02:03:39
12160    Pepe Fernandez Basterra    02:06:52
12205    Alfonso Romera Etxeberria    02:07:27

ELGETA
1421    Haritz Barrutia Sarasua    01:24:02
1525    Jesus Mari Beristain Elezgarai    01:24:30
3103    Daniel Gillegi Etxebarria    01:30:07
4158    Xavier Sanchez Torres    01:33:07
4652    Juan Antonio Migura Zangitu    01:34:34
4853    Ekain Sotil Muniategi-Andikoetxea    01:35:09
5059    Saioa Ugidos Samboriena    01:35:46
6488    Oscar Gil Ledesma    01:39:54
7784    Esteban Baro Lopez    01:43:47

ESKORIATZA
453    Igor Lazkano Arana    01:17:43
573    Aitor Aiala Kortabarria    01:18:53
3480    Jon Ander Errasti Otaño    01:31:09
4204    Aitor Bañares Bengoa    01:33:16
4310    Egoitz Beamurgia Bengoa    01:33:33
4769    Gaizka Zubizarreta Elizburu    01:34:55
6191    Ekaitz Aramendi Kortazar    01:39:11
6548    Jon Moya Martinez    01:40:03
6597    Xabier Gabilondo Urtatza    01:40:12
6953    Aitor Alartzia Iriarte    01:41:14
7105    Kepa Isasmendi Gabilondo    01:41:40
7298    Julian Gartzia Cornejo    01:42:17
7958    Txomin Mediavilla Gutierrez    01:44:20
8341    Oier Larrañaga Uribetxebarria    01:45:45
8967    Nestor Arana Arexolaleiba    01:47:56
9552    Andoni Bengoa Izurrategi    01:50:20
10870    Oier Garai Ibabe    01:56:23
12376    Ander Zabala Urrutia    02:10:21

OÑATI
11    Ritxar Fernandez Alkala    01:05:56
52    Asier Urdanpilleta Lizardi    01:09:19
106    Imanol Molinero Mendiguren    01:11:37
194    Asier Osinaga Beitia    01:13:56
341    Aitzol Guridi Zubia    01:16:22
651    Bittor Erle Anduaga    01:19:36
694    Iker Agirrebaltzategi Guridi    01:19:52
732    Ixaka Egurbide Lekube    01:20:03
863    Jesus Cantero Perianes    01:20:54
1207    Alberto Guerreiro Uribe-Etxebarria    01:22:58
1223    Mikel Murillo Martin    01:23:04
1444    Iñigo Aldasoro Galdos    01:24:07
1545    Iban Guridi Goitia    01:24:35
1548    Iñigo Arregi Murgiondo    01:24:36
1661    Jesus Odriozola Agirrezabal    01:25:08
1681    Gaizka Romero Azkarate    01:25:14
1713    Eleder Albizu Larrea    01:25:22
1734    Iñaki Bikuña Zubizarreta    01:25:24
1782    Joseba Altube Moiua    01:25:35
1824    Gaizka Aranburu Eraña    01:25:46
1848    Andoni Urtatza Agirrezabal    01:25:52
1945    Javier Gorgoñon Vital    01:26:21
1961    Jose Antonio Negreira Cobas    01:26:25
2163    Luis Mari Ugarte Altzelai    01:27:12
2200    Jabi Osa Isasti    01:27:22
2432    Igor Arrese Murguzur    01:28:10
2738    Iban Perez Hernandez    01:29:11
2905    Gorka Zelaia Agirre    01:29:37
2973    Aitor Agiriano Biain    01:29:46
3036    Joseba Zabaleta Igartua    01:29:56
3087    Xabier Anduaga Egaña    01:30:03
3099    Unai Agirrebaltzategi Guridi    01:30:06
3457    Hibai Guridi Aranburu    01:31:05
3619    Manuel Salgado Requejo    01:31:35
3760    Ismael Malbadi Guridi    01:32:01
3821    Lierni Urtzelai Ugarte    01:32:13
3853    Matias Varela Fernandez    01:32:18
3905    Aitor Zubia Azkue    01:32:28
3978    Pablo Arexolaleiba Ugarte    01:32:38
3979    Jose Antonio Biain Bikuña    01:32:38
4169    Antxon Bruna Serrano    01:33:09
4275    Mikel Maiztegi Biain    01:33:27
4388    Aitor Urtzelai Bengoetxea    01:33:45
4524    Aitor Urtatza Agirrezabal    01:34:09
4571    Lidia Gonzalez Bengoetxea    01:34:19
4574    Ander Madinagoitia Markuleta    01:34:19
4709    Josu Odriozola Zabaleta    01:34:44
4712    Mikel Sologaistoa Biain    01:34:45
4911    Mikel Arenaza Letamendi    01:35:21
4974    Xabier Lezeta Eziolatza    01:35:32
5174    Aitor Markuleta Belategi    01:36:08
5248    Gorka Iartza Lasa    01:36:24
5269    Aintzane Urtzelai Ugarte    01:36:26
5396    Jon Pildain Igartua    01:36:48
5401    Jose M. Gomez Fraga    01:36:49
5486    Joxe Angel Agirre Murguzur    01:37:02
5594    Azibar Orueta Ormazabal    01:37:23
5620    Edurne Elkoroiribe Izurrategi    01:37:26
6005    Aitor Zugasti Kortabarria    01:38:34
6332    Joxe Arantzadi Martin    01:39:30
6581    Iker Zelaia Rodriguez    01:40:10
6599    Amaia Bernal Arregi    01:40:12
6853    Rafael Zulueta Bareño    01:40:56
6913    Iñaki Lizarralde Urtatza    01:41:07
7102    Alberto Otxoa-Aizpurua Calvo    01:41:38
7178    Aitor Ugalde Aroztegi    01:41:56
7741    Mikel Irizar Odriozola    01:43:39
7769    Imanol Markuleta Txintxurreta    01:43:45
7950    Mikel Larrea Alava    01:44:19
8281    Susana Arrese Murguzur    01:45:35
8388    Julen Arabaolaza Otxoa    01:45:54
8552    Alberto Larrea Alava    01:46:25
8568    Santiago Enciso Miramon    01:46:27
8801    Antonio Merino Ruiz    01:47:18
8802    Jexux Zabaleta Intza    01:47:18
9308    German Aginagalde Elexpuru    01:49:18
9309    Ander Jausoro Arregi    01:49:18
9311    Miren Aginagalde Astigarraga    01:49:18
9314    Imanol Lukas Etxarri    01:49:19
9315    Mikel Aginagalde Astigarraga    01:49:19
9354    Santiago Mendiola Aiastui    01:49:30
9359    Marije Zubizarreta Elizburu    01:49:30
9362    Imanol Urtzelai Enparantza    01:49:30
9365    Pili Azkarateazkazua Jauregialtzo    01:49:31
9409    Garikoitz Baños Morcillo    01:49:39
9431    Iñaki Igartua Irizar    01:49:48
9446    Lukene Igartua Egaña    01:49:52
9578    Maria Jose Ibarrondo Uriarte    01:50:27
9579    Jose Carmona Moyano    01:50:27
9849    Agotz Iturbe Murgiondo    01:51:31
9855    Xabier Madina Anduaga    01:51:32
10059    Imanol Altolagirre Auzmendi    01:52:28
10466    Rafa Guridi Dorronsoro    01:54:20
10487    Gorka Bikuña Martinez de Zuatzo    01:54:27
10650    Itziar Igartua Moiua    01:55:15
10900    Juan Cruz Urtatza Gambra    01:56:34
11296    Monika Muñoz Murillo    01:58:57
11297    Bernardo Muñoz Rodriguez    01:58:57
11299    Jon Ander Lasagabaster Txintxurreta    01:58:58
11503    Marijo Erostarbe Garitano    02:00:13
11899    Arantza Altzelai Sagasta    02:03:49
11963    Nerea Pedrosa Lens    02:04:32
12118    Iñigo Zulueta Bareño    02:06:23
12119    Karmele Bikuña Sagastizabal    02:06:23
12358    Angel Maiztegi Otermin    02:10:00



* Iturria: Fortuna elkartea

ALBISTEAK MUGIKORREAN

Debagoieneko albiste nabarmenenak eta azken ordukoak Whatsapp edo Telegram bidez jaso gura dituzu? Harpidetu zaitez doan!

WHATSAPP: Bidali ALTA 688 69 00 07 telefono zenbakira –Whatsapp bidez–.

TELEGRAM: Batu zaitez @GoienaAlbisteak kanalera.