Behobia-Donostia lasterketa: debagoiendarren sailkapena eta argazkiak

Debagoiendarren artean azkarrena Ritxar Fernandez oñatiarra izan zen (1:07:03). Oñatiarrak ez zuen bere marka onena hobetzeko modua izan atzo (1:01:40). Bigarren, beste oñatiar bat sartu zen: Arkaitz Letamendi (1:08:08). Nesken mailan, Lorea Zeziaga arrasatearra izan zen azkarrena (01:30:15). Haren atzetik Leire Mugartza oñatiarra sartu zen (01:33:38).

Debagoiendarrak, herriz herri

ANTZUOLA       

94    Iker Larrea Soraluze    01:11:18
332    Mikel LarraÑaga Kortabarria    01:16:21
1096    Mikel Montori Zabaleta    01:22:09
2339    Ion Gurutz Alberdi Mujika    01:27:20
2999    Oscar Velarde Bernal    01:29:26
3392    Jon Kortabarria Arando    01:30:36

3431    Mikel Santos Zelaieta    01:30:44
5170    Cesar Miota PeÑa    01:35:50
5390    Petro Iglesias Fernandez    01:36:24
6200    Eneko Zabaleta Urreta    01:38:34
6256    Modesto Caceres Martin    01:38:44
6797    Olatz Manuel Ezenarro    01:40:11
8862    Idoia Aranguren Fernandez    01:46:28
9447    Gorka Garitano Arregi    01:48:27
9450    Estitxu Otaegi Legorburu    01:48:28
9452    Iosu Errasti Jauregi    01:48:28
10613    Enara Iglesias Fernandez    01:52:36
11894    Eider Gallastegi Eguren    01:58:33
11979    Amaia Lazkano Garcia    01:59:01
12046    Izaskun Larrañaga Kortabarria    01:59:22
13305    Juan Gabriel Urriategi Araiztegi    02:10:55

ARAMAIO       

1190    Aitor Arana Arexolaleiba    01:22:43
2179    Aitor Kortazar Alkotz    01:26:44
3746    Sofio Mateo Caceres    01:31:40
12983    Agus Palacios Giron    02:06:18

ARETXABALETA       

581    Mikel Zubiria Murguzur    01:18:56
1065    Roberto Etxeandia Garziaetxabe    01:22:01
1471    Andoni Miguel Quintero    01:24:02
1676    Fran Miguel Quintero    01:24:50
1996    Jurgi Lopez De Arkaute Guridi    01:26:06
2186    Manu Cebrino Lozano    01:26:46
2427    Ion Urtaza Agirrezabal    01:27:36
2444    Ismael Vazquez Aguilar    01:27:40
3051    Kepa Antxia Uribe-Etxebarria    01:29:36
3233    Unai Kerejeta Lopez    01:30:08
3814    Jabi Garcia San Martin    01:31:51
3957    Fernando Uribesalgo Iñurrategi    01:32:16
3991    Jose Javier Irure Espin    01:32:23
4263    Julen Zuazabeitia Olabe    01:33:14
4278    Jon Zubillaga Urzelai    01:33:17
5460    Ion Uribe Ocon    01:36:38
5484    Igor Letona Biteri    01:36:42
5486    Josu Atxaga Irizar    01:36:43
6398    Jorge Davila Roman    01:39:08
7160    Eriz Zumarraga Azkarate    01:41:12
7164    Ander Hernandez Akizu    01:41:13
7256    Roberto Negro Martinez    01:41:28
7512    Jon Torres Nuñez    01:42:14
7526    Imanol Luengo Gabarain    01:42:15
7607    Roberto Azkarate Zabalo    01:42:30
8617    Maite Arkauz Arenaza    01:45:45
8695    Mikel Mendiaraz Elexpuru    01:45:59
9232    Leire Guenetxea Mondragon    01:47:43
9326    Xabier Arbulo Ugarteburu    01:48:05
10164    Oscar Martinez Remedios    01:50:53
10235    Olaia Uribeetxeberria Madinabeitia    01:51:10
10410    Antxon Del Rey Galán    01:51:49
10518    Juan Antonio Uribe Uriarte    01:52:12
10578    Maitane Lana Jauregui    01:52:30
10583    Aitor Bengoa Lopez    01:52:31
10614    Asier Murgoitio Luelmo    01:52:36
12141    Alexander Seiler Schwarz    01:59:46
12143    Javier Martinez Inchausti    01:59:46
12791    Jose Maria Etxebarrieta Lopez    02:04:34
9176    Pedro Azkargorta Belategi    01:47:31
10122    Anabel Aranzadi Martin    01:50:43

ARRASATE       

58    Jose Gabriel Urizar Murgoitio    01:09:50
219    Iker Sarabia Ugarte    01:14:39
278    Xabier Iribekanpos Zuazabeitia    01:15:35
423    Jose Ramon Gutierrez Zillaurren    01:17:18
593    Alberto Ozaeta Mendiaratx    01:19:00
635    Juan Luis Murgia Uribetxebarria    01:19:16
1055    Patxi Garcia Oyarzabal    01:21:57
1095    Jon Agirre Agiriano    01:22:09
1100    Txus Goikoetxea Garralde    01:22:10
1103    Joxemari Gallastegi Etxebarria    01:22:11
1151    Javier Arconada Martinez    01:22:30
1212    Angel Delgado Iglesias    01:22:48
1595    Jon Osinaga Astigarraga    01:24:32
1610    Unai Ugarte Beitia    01:24:35
1680    Enzo Gallardo Bolaños    01:24:50
1750    Ruben Ramos Romeo    01:25:05
1855    Eneko Urrizalki Jauregi    01:25:34
2288    Raul Mendiaraz Atxa    01:27:10
2328    Txomin Gallastegi Etxebarria    01:27:18
2422    Iker Teixeira Apraiz    01:27:35
2696    Sergio Cobos Fernandez    01:28:32
2914    Josu Arkauz Arana    01:29:12
3006    Mikel LarraÑaga Telleria    01:29:29
3089    José Ignacio GaztaÑaga Bidaurreta    01:29:42
3103    Juan Carlos Bengoetxea Arakama    01:29:45
3276    Lorea Zeziaga Arrasate    01:30:15
3449    Josu Zubia Ramos    01:30:48
3525    Premin Sampedro Larrañaga    01:31:03
3962    Iñigo Labayen Iraeta    01:32:17
3973    Iban Vitoria Moral    01:32:18
4050    Iban Aranguren Zubillaga    01:32:31
4153    Javier Etxeberriarteun Arenaza    01:32:42
4512    Gorka Eguizabal Martinez    01:33:57
4623    Kepa Urra Guridi    01:34:18
4697    Oihana Perez Sagasta    01:34:31
4739    Aitor Arregi Elorza    01:34:37
4797    Alex Martiarena Arregi    01:34:47
4901    Iñigo Xabier Azkarate Morras    01:35:00
4933    Alejandro Altuna Elortza    01:35:07
4948    Ramon Goñi Farrás    01:35:10
4972    Jon Ander Ormaetxea Agirre    01:35:14
4980    Rakel Gutierrez Berezibar    01:35:15
5125    Asier Aguirre Larrañaga    01:35:40
5475    Iker Zubia Kortabarria    01:36:41
5673    Jose Luis Borbolla Jimenez    01:37:10
5724    Asun Arana Altuna    01:37:18
5732    Javier Ansoategi Etxebarria    01:37:19
5736    Mikel Mondragon Balerdi    01:37:20
5787     Iban Beltran de Guevara Alvarez    01:37:28
6129    Aritz Maillo Elorza    01:38:23
6532    Juan Manuel Galilea De Miguel    01:39:27
6544    Iñaki Jauregi Bidaburu    01:39:29
6548    Koldo Altuna Idigoras    01:39:30
6584    Ander Barrena Madinabeitia    01:39:36
6604    Aitor Agirre Ortuzar    01:39:39
6722    Asier Agirregomezkorta Vieira    01:39:58
6756    David Amuchastegui Gonzalez    01:40:02
6841    Iñaki Goikoetxea Gomez    01:40:19
6875    Luis Mari Azkargorta Belategi    01:40:25
7361    Ainhoa Murgoitio Luelmo    01:41:47
7411    Iñaki Urrutia Garaitonandia    01:41:56
7636    Maria Jesus Velasco Garcia    01:42:38
7703    Jabier Retegi Albisua    01:42:49
7857    Lander Lopez Kortabarria    01:43:17
7896    Unai Ibabe Ruiz De Azua    01:43:25
8041    Ignacio Beltrán De Guevara Berecibar    01:43:51
8168    Maixol IparragirreGuenetxea    01:44:16
8223    Jonatan Atxa Bastardo    01:44:26
8309    Beñat Bergaretxe Muñoa    01:44:38
8335    Edorta Moreno Aranburu    01:44:45
8527    Josu Amantes Arnaiz    01:45:25
8742    Victor Sanchez Davila    01:46:09
8974    Yolanda Ezkurra Mayor    01:46:54
9024    Josu Urzelai Segura    01:47:03
9057    Mikel Elorza Zubizarreta    01:47:10
9169    Luis Ruiz De Austri Otadui    01:47:29
9208    Juan Andres Gallardo Bolaños    01:47:38
9310    Oihana Loiti Loiti    01:48:02
9475    Jesus Mendiaraz Elexpuru    01:48:31
9479    Ane Miren Arexolaleiba Biteri    01:48:32
9543    Oskar Zubiaga Cabanillas    01:48:45
9759    Xabier Mendialdua Axpe    01:49:28
9808    Ibai Bolinaga Diaz    01:49:36
9902    Ino Galparsoro Markaide    01:49:58
10068   Julen Gonzalez Jimenez    01:50:33   
10077    Egoitz Arzamendi Unamuno    01:50:34
10269    Javier Reguero Carazo    01:51:17
10291    Rafa Aranzabal Gisasola    01:51:21
10349    Miguel Mª Agirreurreta Agirre    01:51:35
10367    Iñigo Urtubi Egidazu    01:51:41
10496   Eugenio Urcelay Amondarain    01:52:06   
10498   Jose Mari Barrena Aramburu    01:52:06   
11065    Mertxe Beltrán De Guevara Berecibar    01:54:25
11185    Begoña Rodriguez Del Guerrero    01:54:59
11223    Alaitz Perez De Arenaza Iturbe    01:55:12
11226    Ihintz Bengoa Madina    01:55:13
11236    Ane Garcia Gabiria    01:55:15
11239    Iker Agirregabiria Beltrán De Gebara    01:55:15
11304    Amaia Urrutia Herrero    01:55:35
11307    Idoia Urrutia Herrero    01:55:35
11515    Maialen Aranegi Murua    01:56:33
11610    Angel Abasolo Iturbe    01:57:05
11611    Mikel Illarramendi Zabaleta    01:57:06
11767    Juan Maria Amilburu Oxinaga    01:57:58
11837    Alba Jara Amilburu Martinez    01:58:18
12174    Zuaitz Errasti Goiti    01:59:57
12436    Haritz Errasti Goiti    02:01:38
13091    Joxe Mari LarraÑaga    02:07:32
13127    Asier Ovejero Prat    02:07:58
13477    Ilargi Ortega Arrieta    02:14:42
13478    Amaia Arrieta Gonzalez    02:14:43
13483    Josefina Mugica Elorza    02:14:48
13731    Amaia Ovejero Prat    02:24:32
13821    Zigor Masip Agirre    02:40:28
4539    Edu Zabala Bilbao    01:34:02
5881    Juan Ignacio Bolinaga Alegria    01:37:43
528     Luis Usatorre Aranzabal    01:18:29
5969    Iosu Errasti Balanzategui    01:37:56
9539    Jesus Albistur Marin    01:48:44

BERGARA       

63    Arkaitz Ruiz De Loizaga Sampedro    01:10:00
152    Roberto Zurro Usabiaga    01:13:09
169    Joxu Arana Oregi    01:13:29
267    Jose Mari Anduaga Elias    01:15:25
302    Iñaki Mujika Goikoetxea    01:15:58
309    Jabi Ibarra Moñux    01:16:00
329    Iñigo Olañeta Elexpuru    01:16:19
502    Iñigo Pagaldai Urresti    01:18:14
839    Xabier Patxi Garitano Gaminde    01:20:27
921    Axier Arbulu Uribesalgo    01:21:07
1093    Ander Urriolabeitia Odriozola    01:22:09
1109    Aitor Alberdi Mujika    01:22:13
1224    Iban Agirrebeña Oteo    01:22:53
1264    Aitor Gartzia Arkauz    01:23:04
1315    Martin Egaña Villar    01:23:22
1372    Ion Beistegi Etxaniz    01:23:37
1616    Juan Luis Gallastegi Arrondo    01:24:37
1620    Xabier Zenitagoia Pildain    01:24:38
1632    Rafael Prieto Hernandez    01:24:40
1824    Xabier Elkoro Fernandez    01:25:23
1877    Ramon Gorostidi Arriola    01:25:37
1958    Xabier Uribesalgo Bikuña    01:26:01
2041    Ion Unamuno Lekuona    01:26:15
2114    Jose Luis Gomez Boyer    01:26:31
2139    Manuel Varela Fernandez    01:26:37
2267    Alberto Urriolabeitia Milikua    01:27:07
2326    Arturo Cachafeiro Rubio    01:27:18
2533    Joseba Azkargorta Azkarate    01:27:57
2628    Alain Vivas Martinez De La Hidalga    01:28:17
2679    Manu Gorospe Urizarbarrena    01:28:28
2793    Josu Lete Aramburu    01:28:50
2891    Ignacio Puertas Sebal    01:29:09
2895    Igor Unzurrunzaga Altube    01:29:09
2903    Jose Balenciaga LarraÑaga    01:29:11
3187    Juan Carlos Urriolabeitia Milikua    01:29:58
3293    Markel Fernandez Belastegi    01:30:19
3462    Beñat Eguren Gabiria    01:30:50
3537    Fer RodrÍguez Cuesta    01:31:05
3590    Unai Ugarte Etxeberria    01:31:15
3694    Gorka Marzan Altube    01:31:30
3798    Gorka Arrieta Etxeberria    01:31:48
4017    Gorka Larrañaga Irasuegi    01:32:26
4142    Aitor Pagalday Urresti    01:32:49
4319    Jose Manuel Alvarez Mera    01:33:24
4373    Ion Ander Garitano Ascasibar    01:33:35
4374    Aitor Elkoro Fernandez    01:33:36
4432    Martin Odriozola Gonzalez    01:33:42
4545    Joxe Martin Arrese-Igor Ibarrola    01:34:03
4583    Asier Gartzia Beristain    01:34:10
4587    Eneko Lazkano Bikendi    01:34:11
4612    Txema Aragones Rebollo    01:34:15
4685    Iosu Goitia Celaya    01:34:29
4721    M. Itziar Aldekoa Urbieta    01:34:34
4722    Jesus M. Labaka Arando    01:34:34
4741    Mikel Etxaniz Alberdi    01:34:37
4767    Jose Ramon Bardeci Urra    01:34:43
4777    Fer Muruamendiaraz Iñarra    01:34:44
4808    Iñaki Zangitu Arrieta    01:34:49
4978    Jose Ignacio Albisua Iraolagoitia    01:35:15
5059    Igor Otazo Moreno    01:35:29
5120    Aitor Akizu Agirre    01:35:40
5169    Sabino Azkarate Leturia    01:35:50
5219    Enrike Marzana Elorza    01:35:55
5248    Ibon Garitano Muruamendiaraz    01:35:59
5355    Gorka Aranzabal Larrañaga    01:36:18
5459    Alatz Larrañaga Oregi    01:36:38
5563    Juan Ignacio Lopez Aramendi    01:36:57
5619    Manuel Jose Larrea Arana    01:37:03
5644    Jose Angel MuÑoz Gonzalez    01:37:06
5813    Sonia Davila Hidalgo    01:37:31
5849    Javier Igarza Perez    01:37:39
5978    Maria Rosa Agirre Igartua    01:37:57
5993    Josean Larrion Lopez Dedicastillo    01:37:59
6002    Ibon Arrieta Urriategi    01:38:01
6061    Eñaut Uriarte Palacio    01:38:11
6222    Ekaitz Alkorta Zabalo    01:38:37
6271    Juan Mateos Canedo    01:38:46
6365    Saioa Berraondo Laskurain    01:39:03
6495    Xabi Zabaleta Serna    01:39:22
6550    Alexander Odriozola Aldazabal    01:39:30
6551    Inaki Etxarri Lopez De Zubiria    01:39:30
6851    Jose Arrieta Roman    01:40:20
6853    Esteban Lazkano Perez    01:40:21
6924    Jose Ignacio Manuel Herreros    01:40:33
6933    Ainhize Gomez De Segura Fernandez    01:40:35
6942    Igor Bauza Madariaga    01:40:36
7077    Manu Curado Rodriguez    01:40:59
7198    Ainhoa Unamuno Muguruza    01:41:19
7208    Juan Manuel Elizburu Larreategi    01:41:20
7341    Flori Rodriguez Garcia    01:41:44
7367    Francisco Aguilar Casas    01:41:48
7536    Igor Urisabel Aseginolaza    01:42:17
7613    Aitor Curado Rodriguez    01:42:31
7616    Asier Labaien Olasolo    01:42:33
7618    Patxi Arriola Lazkano    01:42:33
7709    Juan Mari De La Maza Artola    01:42:50
7722    Carmelo Santorcuato Perez    01:42:52
7760    Asier Calleja Etxaniz    01:42:57
8019    Jon Balentziaga Larrañaga    01:43:46
8193    Juan Luis Arriola Lazkano    01:44:21
8224    Markel Lopez Larrañaga    01:44:26
8225    Aitor Lete Larrañaga    01:44:26
8227    Jesus Mari Iglesias Fernandez    01:44:26
8430    Martin Alberdi Landa    01:45:03
8514    Fernando Otaño Zabaleta    01:45:22
8782    Roman Laskurain Aiastui    01:46:16
8785    Patxi Retolaza Mendikute    01:46:16
8820    Jaio Manzanedo Gabilondo    01:46:21
8909    Daniel Balmori San Gil    01:46:39
8980    Iñaki Arizmendiarrieta Belar    01:46:56
9067    Jesus Mari Valgañon Gomez    01:47:13
9201    Javier Aramburu Urdanoz    01:47:36
9426    Javier Orbea Ascaso    01:48:25
9431    Koldo Aranburu Goikoetxea    01:48:25
9565    Iker Beistegi Ugarte    01:48:49
9566    Jose Antonio Dorronsoro Agirrezabal    01:48:49
9572    Iñaki Alberdi Araiztegi    01:48:50
9573    Luis Maria Beistegi Garitano    01:48:50
9662    Jon Zabala Puy    01:49:08
9673    Iker Badiola Etxaburu    01:49:11
9795    Javier Borobia Martinez    01:49:33
9963    Alfonso Ena Elustondo    01:50:10
9964    Karlos Zangitu Alberdi    01:50:10
9999    Yoana Gallastegui Eguren    01:50:18
10017    Victor Jimenez Muñoz    01:50:21
10059    Antonio Verguizas Nieto    01:50:30
10061    Jorge Garin Alsua    01:50:30
10205    Eduardo Bilbao Beraza    01:51:03
10222    Mikel Irizar Igarzabal    01:51:07
10308    Iñaki Eguren Zornoza    01:51:26
10338    Nora Pedrejon Ibarra    01:51:32
10409    Javier Lazkano Azkargorta    01:51:49
10524    Ana Gonzalez Urteaga    01:52:13
10606    Josu Otaegi Martin    01:52:35
10810    Alberto Samaniego Etxeberria    01:53:15
10867    Julian Zangitu Alberdi    01:53:27
11184    Gotzon Urzelai Madariaga    01:54:59
11333    Antonio Alcaide Ots    01:55:43
11408    Sebas Etxeberria Olasolo    01:55:59
11425    Eduardo Samaniego Etxeberria    01:56:04
11429    Javier Samaniego Compañon    01:56:05
11554    Ibai Goenaga Zangitu    01:56:44
11573    Jesús Martín Manzanal    01:56:49
11645    Ion Sotil Muniategi-Andikoetxea    01:57:17
11815    Jose Ramon Balzategui Muguerza    01:58:11
11840    Aitor Salaberria Agirreolea    01:58:19
12219    Rafa Santxez Muxika    02:00:16
12338    Iñigo Larrañaga Elorza    02:01:04
12739    Fermin Najera Ortigosa    02:04:02
12997    Fernando Arrillaga Garate    02:06:27
13173    Aitzol Gomez De Segura Fernandez    02:08:37
13325    Maite Alvarez Fernandez    02:11:20
13326    Aritz Beistegui Ugarte    02:11:20
13354    José Manuel Martín Manzanal    02:11:49
13587    David Perez Rios    02:18:06
13647    Iker Arazkonaga Sotil    02:19:57
13757    Juan Sanchez Fernandez    02:27:12

ELGETA       

182    Igor Lazkano Arana    01:13:54

717    Iban Uribetxebarria Legorburu    01:19:42

1169    Mikel Aramendi Cortazar    01:22:37

1382    Jesus Mari Beristain Elezgarai    01:23:41
1818    Haritz Barrutia Sarasua    01:25:22

2256    Gaizka Zubizarreta Elizburu    01:27:03
2727    Juan Carlos Ormaechea Saiz    01:28:37
4528    Ekain Sotil Muniategi-Andikoetxea    01:34:00
4571    Oscar Gil Ledesma    01:34:08

4621    Iker Galarraga Beitia    01:34:17

4738    Kepa Isasmendi Gabilondo    01:34:36
5664    Daniel Guillegui Etxebarria    01:37:09
5757    Ekaitz Aramendi Kortazar    01:37:23
5818    Julian Garcia Cornejo    01:37:31
6998    Santos Ayastuy Guridi    01:40:45
7486    Txomin Mediavilla Gutierrez    01:42:09
7652    Aitor Alarcia Iriarte    01:42:42
7815    Ruben Gomez Hernandez    01:43:08

8289    Anartz Agirre Madariaga    01:44:36
8529    Esteban Baro Lopez    01:45:25
8919    Unai Olaya Chacon    01:46:40
9227    Edurne Arroiabe Munduate    01:47:42
9228    Josu Perez De Eulate Errarte    01:47:42
9271    Mikel Zubizarreta Eraña    01:47:54
9645    Nestor Arana Arexolaleiba    01:49:05
10262    Oier Garai Ibabe    01:51:17
10414    Carlos Alonso Rodriguez    01:51:50
10522    Oier Larrañaga Uribetxebarria    01:52:13
11032    Pedro Etxaniz Gabilondo    01:54:12

12475    Dorleta Sologaistoa Agiriano    02:01:59

13467    Oxel Erostarbe Tubilla    02:14:32

ESKORIATZA       

182    Igor Lazkano Arana    01:13:54
717    Iban Uribetxebarria Legorburu    01:19:42
1169    Mikel Aramendi Cortazar    01:22:37
2256    Gaizka Zubizarreta Elizburu    01:27:03
4621    Iker Galarraga Beitia    01:34:17
4738    Kepa Isasmendi Gabilondo    01:34:36
5757    Ekaitz Aramendi Kortazar    01:37:23
5818    Julian Garcia Cornejo    01:37:31
7486    Txomin Mediavilla Gutierrez    01:42:09
7652    Aitor Alarcia Iriarte    01:42:42
7815    Ruben Gomez Hernandez    01:43:08
9227    Edurne Arroiabe Munduate    01:47:42
9228    Josu Perez De Eulate Errarte    01:47:42
9271    Mikel ZubizarretaEraña    01:47:54
9645    Nestor Arana Arexolaleiba    01:49:05
10262    Oier Garai Ibabe    01:51:17
10414    Carlos Alonso Rodriguez    01:51:50
10522    Oier Larrañaga Uribetxebarria    01:52:13
11032    Pedro Etxaniz Gabilondo    01:54:12

OÑATI       

13    Ritxar Fernandez Alkala    01:07:03
28    Arkaitz Letamendi Andueza    01:08:08
49    Jose Ignacio Pelayo Alonso    01:09:11
156    Asier Osinaga Beitia    01:13:14
214    Iñigo Anduaga Chacon    01:14:35
564    Ibon Jausoro Murgiondo    01:18:44
767    Ixaka Egurbide Lekube    01:19:58
810    Mikel Murillo Martin    01:20:14
981    Aitzol Guridi Zubia    01:21:30
1166    Jose Antonio Negreira Cobas    01:22:35
1310    Bittor De Marcos Ugalde    01:23:21
1406    Inaki Korta Barrena    01:23:45
1478    Alberto Guerreiro Uribe-Echevarria    01:24:03
1591    Aitor Agiriano Biain    01:24:31
1650    Julen Kortabarria Zubia    01:24:44
1655    Iñigo Aldasoro Galdos    01:24:45
1734    Juan Kruz Urtaza Gambra    01:25:02
1866    Mikel Madinagoitia Markuleta    01:25:36
1867    Iñaki Bikuña Zubizarreta    01:25:36
1880    Andoni Urtaza Agirrezabal    01:25:38
1986    Eneko Gonzalez Guridi    01:26:05
1988    Igor Arrese Murguzur    01:26:05
2153    Ioseba Zabaleta Igartua    01:26:39
2233    Jokin Garai Arejolaleiba    01:26:57
2510    Gaizka Palacin Aztiria    01:27:54
2553    Jon Ander Aramendi Otamendi    01:28:02
3007    Iker Sologaistoa Beitia    01:29:29
3150    Josu Odriozola Zabaleta    01:29:53
3210    Aitor Zubia Azkue    01:30:03
3406    Aitor Urzelai Bengoetxea    01:30:39
3839    Jesus Cantero Perianes    01:31:54
4269    Xabier Anduaga Egaña    01:33:15
4281    Jose Antonio Biain Bikuña    01:33:17
4362    Iñaki Guridi Urzelai    01:33:33
4401    Leire Mugarza Elorza    01:33:38
4451    Jose Mª GÓmez Fraga    01:33:46
4794    Iosu Aiastui Agirre    01:34:47
5280    Mikel Maiztegi Biain    01:36:05
5376    Ismael Malbadi Guridi    01:36:22
5559    Gorka Alzelai Zubia    01:36:57
5739    Garikoitz Baños Morcillo    01:37:21
5900    Monika Muñoz Murillo    01:37:46
6030    David Vernaza Colobon    01:38:06
6186    Oier Lopez De Lacalle Lekuona    01:38:31
6270    Pablo Arejolaleiba Ugarte    01:38:46
6715    Rafael Zulueta Bareño    01:39:58
6998    Santos Ayastuy Guridi    01:40:45
7117    Joaquin Arroyo Vigo    01:41:04
7170    Aitor Urtaza Agirrezabal    01:41:14
7347    Agotz Iturbe Murguiondo    01:41:44
7845    Rafa Guridi Dorronsoro    01:43:14
8515    Amaia Bernal Arregi    01:45:22
8812    Santiago Mendiola Ayastuy    01:46:20
8888    Marije Zubizarreta Elizburu    01:46:33
8941    PiliAzkarateazkazua Jaureguialzo    01:46:45
8984    Jesus Odriozola Agirrezabal    01:46:56
9088    Andoni Santos Fernandez    01:47:15
9091    Andoni Urteaga Fernandez    01:47:15
9094    Antonio Merino Blanco    01:47:16
9164    Asier Murguzur Orueta    01:47:29
9237    Fernando Lago Leis    01:47:44
9312    Jon Ander Lasagabaster Txintxurreta    01:48:02
9314    Bernardo Muñoz Rodriguez    01:48:03
9358    Iker Zelaia Rodriguez    01:48:13
9455    Lukene Igartua Egaña    01:48:29
9870    Ander Jausoro Arregi    01:49:50
9873    German Aginagalde Elexpuru    01:49:51
9876    Imanol Lukas Etxarri    01:49:51
10101    José Luis Saiz Malavia    01:50:38
10102    Unai Saiz Muñoz    01:50:38
10533    Maria Jose Ibarrondo Uriarte    01:52:16
10554    Miren Zubeldia Plazaola    01:52:20
10555    Miren Aginagalde Astigarraga    01:52:20
10643    Kepa Azkue Etxetxipia    01:52:41
10673    Julen Arabaolaza Otxoa    01:52:45
10939    Axier Lopez Kortabarria    01:53:47
11024    Antonio Merino Ruiz    01:54:10
11038    Imanol Urzelai Enparantza    01:54:13
11045    Xabier Madina Anduaga    01:54:14
11813    Marijo Erostarbe Garitano    01:58:11
12789    Gorka Solana Sagaseta    02:04:31
12931    Mikel Larrea Alava    02:05:45
13138    Aitor Lukas Etxarri    02:08:09
13177    Arkaitz Arana Oregi    02:08:40
13178    Aintzane Mendizabal Urreta    02:08:40
13224    Maider Osinaga Unzalu    02:09:34
13225    Iñaki Guridi Gesalaga    02:09:34
13499    Angel Maiztegui Otermin    02:15:10
13594    Nerea Altube Galdos    02:18:18

ALBISTEAK MUGIKORREAN

Debagoieneko albiste nabarmenenak eta azken ordukoak Whatsapp edo Telegram bidez jaso gura dituzu? Harpidetu zaitez doan!

WHATSAPP: Bidali ALTA 688 69 00 07 telefono zenbakira –Whatsapp bidez–.

TELEGRAM: Batu zaitez @GoienaAlbisteak kanalera.