Soraluze-Bergara V. kroseko sailkapena

Gizonezkoak

1.     Galindo Rodriguez, Javier    00:33:18 
2.    Insausti Gonzalez, Eñaut    00:33:19
3.    Burcio Encabo, Cipri    00:33:44
4.    Mendia Iztueta, Ibai     00:33:53
5.    Encina Joe Vicuña, Miguel Angel    00:34:04 
7.    Pradera Rodriguez, Mikel     00:35:11
8.    Ruiz De Loizaga San Pedro, Arkaitz    00:35:16
9.    Romero, Gaizka    00:35:30
10.    Urizar Otamendi, Luis Mari     00:35:43
11.    Garcia Caceres, Jose Carlos    00:35:55
12.    Ruiz Del Rey, Josean     00:36:03
13.    Zurro Usabiaga, Roberto    00:36:12
14.    Luzar Ugaldea, Haritz    00:36:30 
15.    Unanue Larrañaga, Iñigo    00:36:34
16.    Berdud Garcialopez, Esteban    00:36:36
17.    Bermudez Ruiz, Martzel    00:36:45
18.    Arana Oregui, Joxu    00:36:50
19.    Fernandez De R. Vilumbrales J.R.    00:36:52
20.    Otermin Zelaia, Jon    00:36:57
21.    Urkizu Alazti, Iban    00:37:01
22.    Herran Hernandez, Iker    00:37:04
23.    Elkoro Fernandez, Xabier    00:37:16
24.    Iturzaeta Goenaga, Iagoba    00:37:17
25.    Irazabal Arrieta, Javier    00:37:18
26.    Mugika Goikoetxea, Iñaki    00:37:26
27.    Esnaola Garaizabal, Zigor    00:37:27
28.    Korta Bereziartua, Xabier    00:37:29
29.    Rey Gomez, Iñaki    00:37:38
30.    Monasterio Ubani, Alberto    00:37:44
31.    Lariz Azkue, Iñigo    00:37:45
32.    Moreno Castelo, Edu     00:37:46
33.    Bragado, Juan    00:38:01
34.    Garcia Gil, David    00:38:02
35.    Segurola Almazan, Arkaitz    00:38:03 
36.    Dominguez Lopez, Martin    00:38:04
37.    Ozaeta Mendiaratx, Alberto    00:38:06
38.    Larrea Soraluze, Iker                         00:38:09 
39.    Ruiz Baron, Mikel    00:38:11
40.    Agirrebeña Oteo, Iban    00:38:15
41.    Azkoaga Bastida, Jokin    00:38:16
42.    Ruiz Arana, Iñaki    00:38:17
43.    Berrizbeitia, Martin    00:38:18
44.     Samadi, Abdelmalik    00:38:19
45.    Garcia Rubio, Alberto    00:38:20
46.     Casquete Jimenez, Ruben    00:38:23
47.    Balanzategui Larreina, Mikel    00:38:27
48.    Berdud Garcialopez, Mikel    00:38:28
49.    Pagaldai Urrezti, Iñigo    00:38:29
50.     Garmendia Izaguirrre, Jose Mari    00:38:31
50.    Izabe Martinez, Ander    00:38:31
51.    Arza, Joseba    00:38:32
52.    Hernandez, Valeriano    00:38:36
53.    Banda Merino, Francisco     00:38:37
54.    Jamardo Oliveira, Alejandro    00:38:44 
55.    Izagirre Maiztegi, Juanar    00:38:45
56.    Mendizabal Gorrotxategi, Arkaitz    00:38:46 
57.    Lahidalga Intxausti, Josu    00:38:56
58.    Aldai Aguirre, Iñaki     00:38:57
59.    Moraleja Alcocer, Ander    00:38:58
60.    Ibarra Moñux, Javier    00:39:02
61.    Ezenarro Agirre, Aritz    00:39:11
62.    Martinez Txurruka, Jokin    00:39:18
63.    Odriozola, Josu    00:39:22
64.      Lazkano Bikendi, Xabier    00:39:27
65.    Vivas Martinez, Alain    00:39:31
66.    Lakunza, Mikel    00:39:36
67.    Gallastegui, Xabier    00:39:42
68.    Llamas, Jose Luis    00:39:45
69.    Aranguren Querejeta, Ibon    00:39:48
70.    Aranguren Fernandez, Jon    00:39:49
71.    Fernandez Perianes, Oscar    00:39:52
72.    Fernandez De La Lama, Javier    00:39:54
73.    Guridi Zubia, Aitzol    00:39:59
74.    Vega Etxaniz, Ibon    00:40:00
75.    Narvaiza Azazagoena, Luis    00:40:02
76.    Iturbe Ortiz De Z., Iñigo    00:40:03
77.    Tornos Zabala, Gorka    00:40:13
78.    Mendia Bilbao, Ibai                           00:40:14 
79.    Altuna Velasco, Alejandro    00:40:25
80.    Rodriguez Diez, Cruzmaria    00:40:29
81.    Mazizidor Berra, Peio     00:40:30
82.    Perez Agilar, Sergio    00:40:33
83.    Irazabal Garciandia, Jon    00:40:34
84.    Perez Pineiro, Mikel    00:40:43
85.    Okariz Alberdi, Koldo    00:40:46
86.    Eraña Olaskoaga, Igor    00:40:47
87.    Bastida Agirre, Ande    00:40:48 
88.    Cebrino Lozano, Manu    00:40:49
89.    Abio Astigarraga, Javier    00:40:55
90.    Zabaleta Escudero, Xanti     00:40:5
91.    Arrese Murguzur, Igor    00:40:57
92.    Goitia Erkiaga, Javier    00:41:01 
93.    Becerra Gonzalez, Nico     00:41:02
94.     Moreno Castelo, Javier    00:41:03
95.    Igartza Etxezarreta, Jose M.    00:41:04
96.    Elortegi Leniz, Ander    00: 41:06
97.    Guridi, Imanol    00:41:08

Emakumezkoak   

1.    Etxeberria Lizaso, Nerea    00:41:00
2.    Txueka Marin, Maitane    00:42:20 
3.    Hernandez Andoain, Gema    00:44:40
4.    Beitia Arriola, Arantxa    00:45:31
5.    Aldekoa Urbieta, Itziar    00:45:47
6.    Velasco, M. Jesus    00:46:13
7.    Larrañaga Urien, Arantzazu    00:47:38 
8.    Paget Fernandez, Ester    00:48:04
9.    San Martin Andonegi, Lourdes    00:48:09
10.    Manuel Ecenarro, Olatz    00:48:18
11.    Santamarta Criado, Virginia    00:48:22 
12.    Zabaleta, Maite    00:48:24
13.    Eceolaza, Aintzane    00:48:40
14.    Lete Larrañaga, Agurtzane    00:48:48
15.    Urmeneta Mondragon, Ana Isabel    00:40:34 
16.    Arkauz Arenaza, Maite    00:90:94
17.    Agirre Igartua, M. Rosa    00:49:19 
18.    Fernandez Aranguren, Idoia    00:49:51
19.    Santiago Martin, Isabel    00:50:10
20.    Isasti Aguirre, M. Carmen    00:50:49
21.    Perez De Arenaza, Yolanda    00:50:57
22.    Ibarrara  Pedrejon, Nora    00:51:21
23.    Gallastegui Eguren, Yoana    00:51:22 
24.    Biain Galdos, Lorea    00:51:24
25.    Lama Lopez, Pilar    00:51:32
26.    Etxebarria, M. Jose    00:52:01
27.    Aranzadi Martin, Anabel    00:52:24
28.    Arrese Murguzur, Susana    00:52:32
29.    Balentziaga Iribar, Ane    00:53:18
30.    Urmeneta Ayastuy, Ane    00:53:20
31.    Arrese Razkin, Nahia    00:54:03
32.    Muga Zuriarrain, Ainara    00:54:30
33.    Alkorta Agirre, Maialen    00:54:34
34.    Lobato Garcia, Estitxu    00:54:38
35.    Muguruza Lazpiur, Maite    00:54:42
36.    Gardoki Beitia, Lorea    00:55:21
37.    Aranburu Olañeta, Aitziber    00:55:22
38.     Davila Cabanillas, Nagore     00:55:25 
39.    Iturricastillo, Ines    00:56:02
40.    Kabiketa San Miguel, M. Carmen    00:56:15
41.    Zanguitu Juaristi, Ane    00:56:27
42.    Amenabar Gantxegi, Olatz    00:56:33

40-49 urte bitarteko kategoria

Gizonezkoak

1.    Burcio Encabo, Cipri    00:33:44
2.    Encina Joe Vicuña. Migel Angel    00:34:04
3.    Urizar Otamendi, Luis Mari    00:35:43

Emakumezkoak

1.    Beitia Arriola, Arantxa    00:45:31
2.     Aldekoa Urbieta, Itziar    00:45:47
3.     Urmeneta Mondragon, Ana Isabel    00:49:34

50-59 urte bitarteko kategoria

Gizonezkoak

1.    Narbaiza Azazagoena, Luis    00:40:02
2.    Altuna Velasco, Alejandro    00:40:25
3.    Igartza Etxezarreta, Jose Mari    00:41:04

Emakumezkoak

1.    San Martin Andonegi, Lourdes    00:48:09
2.    Kabiketa San Migel, Mari Carmen    00:56:15

60-69 urte bitarteko kategoria

Gizonezkoak

1.    Caceres Martin, Modesto    00:47:42
2.    Mendiaraz Elexpuru, Migel    00:51:08
3.    Mendiaraz Elexpuru, Jesus    00:52:57

70 urtetik gorakoak

Emakumezkoak

1.    Gil Etxebarria, M. Jose    00:52:01

Taldeka

Gizonezkoak

1.    Goierri    6066
2.    Txumis&Tximus    6328
3.    Los Mataos    6606

Emakumezkoak

1.    Bagoiaztan    8246
2.    Arrasatekoak    8951
3.    Antxintxikalariak    9148

*504 korrikalarik parte hartu zuten lasterketan, baina antolatzaileek 139 korrikalariren denborak bakarrik atera dituzte.   

Iturria: antxintxika triatloi taldea

ALBISTEAK MUGIKORREAN

Debagoieneko albiste nabarmenenak eta azken ordukoak Whatsapp edo Telegram bidez jaso gura dituzu? Harpidetu zaitez doan!

WHATSAPP: Bidali ALTA 688 69 00 07 telefono zenbakira –Whatsapp bidez–.

TELEGRAM: Batu zaitez @GoienaAlbisteak kanalera.