Bergarako hautagai-zerrendak

Udal hauteskundeetarako hautagaiak.

Partido Popular (PP)

  1.    Luis Miguel Urrechu Revoiro jn.

  2.    Angel Javier Ruiz De Arbulo Cerio jn.

  3.    Adoración Fernandez Marques and.

  4.    Julio Alberto De La Torre Hernández jn.

  5.    Angeles Contreras Álvarez and.

  6.    Salvador López López jn.

  7.    Juan Jose Criado Sánchez jn.

  8.    Ignacio Garcia De Vinuesa Fernandez jn.

  9.    Begoña Mª Rosso Jiménez and.

10.    Isabel Caparros Martinez and.

11.    Narciso Calderón Valencia jn.

12.    Daniel Feito Becerro jn.

13.    Carlos Javier Rodríguez Rodríguez jn.

14.    Carmen Pérez Lebron and.

15.    Carmen Fuentes Pérez and.

16.    Mª Jose Moreno Millán and.

17.    Pedro Mª Sanz Alonso jn.

Ordezkoak:

  1.    Antonia Reyes Montañez and.

  2.    Juan Almagro Costa jn.

  3.    Mª Salud Bautista Cordoba and.

  4.    Juan Luis Beceiro Garcia jn.

Euzko Alderdi Jeltzalea/
Partido Nacionalista Vasco (EAJ-PNV)

  1.    German Muruamendiaraz Larrañaga jn.

  2.    Juan Jose Arrieta Urisabel jn.

  3.    Arantzazu Amasorrain Linacisoro and.

  4.    Belen Abarzuza Zabala and.

  5.    Rafael Amasorrain Zabala jn.

  6.    Maite Barrena Aramburu and.

  7.    Miguel Angel Larrañaga Azcarate jn.

  8.    Valentin Egidazu Costana jn.

  9.    Aintzane Oiarbide Iruretagoiena and.

10.    Iñaki Arregi Akizu jn.

11.    Enekoitz Badiola Askasibar jn.

12.    Arantza Ilzarbe Lombide and.

13.    Juan Luis Vicuña Agirre jn.

14.    Miren Lazkano Azkargorta and.

15.    Mª Arantzazu Agirre Azcarate and.

16.    Jose Antonio Aperribai Gallastegi jn.

17.    Aintzane Ugalde Gallastegi and.

Ordezkoak:

  1.    Miguel Okina Salsamendi jn.

  2.    Mª Edurne Muruamendiaraz Garmendia and.

  3.    Sabin Azcarate Gabilondo jn.

Partido Socialista de Euskadi-
Euskadiko Ezkerra (PSOE)

  1.    Mª Carmen Barrenechea Mariño and.

  2.    Francisco Javier Garay Ascasibar jn.

  3.    Francisco Javier Cendoya Ormazabal jn.

  4.    Luz Telleriarte Eguidazu and.

  5.    Gloria Mª San Martín Barrutia and.

  6.    Eugenio Matesanz Gómez jn.

  7.    Mª Begoña Urbistondo Murguiondo and.

  8.    José González Gómez jn.

  9.    Matilde Martín Delgado and.

10.    Francisco Morales Clemente jn.

11.    Mª Isabel Rata Sacristán and.

12.    Juan Chups Alcaráz jn.

13.    Manuela Barrenechea Mariño and.

14.    Juan Pineda Cuesta jn.

15.    Julio Jiménez Gálvez jn.

16.    Mª Jesús Muñoz Peña and.

17.    Agustín Sánchez Horrillo jn.

Bergarako Abertzale Sozialistak

  1.    Jesús Mª Garitazo Sánchez jn.

  2.    Mª Milagros Elorza Lazpiur and.

  3.    Aitor Aranzabal Altuna jn.

  4.    Maite Aristegui Larrañaga and.

  5.    Jose Luis Elkoro Unamuno jn.

  6.    Itxaso Galarraga Zanguitu and.

  7.    Xavier Arregi Imaz jn.

  8.    Mª Milagros Echaniz Zorrilla and.

  9.    Antxon Sasiain Rodríguez jn.

10.    Amaia Agirre Inza and.

11.    Mikel Eguren Lascurain jn.

12.    Mireia Alberdi Albeniz and.

13.    Jose Ramon Echeverria Larrañaga jn.

14.    Itxaso Mendizábal Salegi and.

15.    Dunixi Patxi Olavaria Arana and.

16.    Mª Yolanda Juarista Arietaleaniz Beazcoa and.

17.    Jose Luis Loidi Larrañaga jn.

18.    Esther Amaya Beitia Herrarte and.

19.    Ceferino Mondragón Madina jn.

20.    Mª Argi Zubizarreta Bolinaza and.

21.    Jose Mª Arenaza Garitano jn.

Eusko Abertzale Ekintza/
Acción Nacionalista Vasca (EAE-ANV)

  1.    Agurne Barruso Lazkano and.

  2.    Roberto Martinez Caño jn.

  3.    Maite Guridi Elespuru and.

  4.    Martín Aitor Goiti Alcorta jn.

  5.    Enara Mingez Aranberri and.

  6.    Mikel Elcoroberecibar Umerez jn.

  7.    Amagoia Aristegi Ibarguren and.

  8.    Markel Azcargorta Cid jn.

  9.    Insta Arregui Begiristain jn.

10.    Bibiano Andaza Senar jn.

11.    Jone Salegi Urbieta and.

12.    Luis Mª Alberdi Arizaga jn.

13.    Nerea Gabilondo Aranbarri and.

14.    Gotzon Ibarra Ezpeleta jn.

15.    Ane Jáuregui Eyerbe and.

16.    Juan Luis Barrutia Mendizábal jn.

17.    Agurtzane Díaz Uribide and.

Ordezkoak:

  1.    Jose Lazcano Lombide jn.

  2.    Mª Argi Olavaria Arana and.

  3.    Ainara Zubia Alcazar and.

Ezker Batua-Berdeak

  1.    Salvador González Santiago jn.

  2.    Andrés Diez Tomofeva jn.

  3.    Isabel Salud Areste and.

  4.    Carmen Zabaleta De Blas and.

  5.    Juan Manuel Garcia Delgado jn.

  6.    Eulogio Diez Sanchez jn.

  7.    Teodora Delgado Sánchez and.

  8.    Miguel Angel Hernández Saez jn.

  9.    Mª Isabel Millan Sánchez and.

10.    Pedro Rodríguez Flores jn.

11.    Jose Mª Arlegui Ramirez jn.

12.    Rosario Jurado Cot and.

13.    Mariano Teodoro Apellaniz Portero jn.

14.    Mª Jesús Puertas Vicuña and.

15.    Juan Antonio Viña Varela jn.

16.    Rosa Pérez Ibáñez and.

17.    Jose Ostiz López jn.

Aralar

  1.    Mikel Etxaniz Alberdi jn.

  2.    Iñigo Iñurrategi Irizar jn.

  3.    Martín Etxeberia Zumelaga jn.

  4.    Amaia Zabaleta Irazabalbeitia and.

  5.    Arrate Bengoa Gorosabel and.

  6.    Oihan Vega Mas jn.

  7.    Jose Ángel Amasorrain Usabiaga jn.

  8.    Aitziber Azkondo Zaitegi and.

  9.    Nerea Lazpiur Ibarzabal and.

10.    Justina Elespuru Arregi and.

11.    Rafael Santrez Muxika jn.

12.    Edurne Barrutia Arregi and.

13.    Libe Txintxurreta Laskurain and.

14.    Xavier Larrañaga Elorza jn.

15.    María Gaztanbide Zugasti and.

16.    Ainhoa Larrañaga Elorza and.

17.    Juan Martín Elexburu Arregi jn.

Eusko Alkartasuna (EA)

  1.    Laureano Azcargorta Irizar jn.

  2.    Jose Ignacio Zabala Ibargüen jn.

  3.    Victor Gorrotxategi Zangitu jn.

  4.    Mª Garbiñe Lazkano Azkargorta and.

  5.    Mª Concepción Irizar Urcelay and.

  6.    Jose Antonio Etxeberria Luarizaristi jn.

  7.    Juan Garitazo Irazabal jn.

  8.    Luciano Arguya Murgialday jn.

  9.    Arantxa Egaña Elcoro-Iribe and.

10.    Begoña Valle Domínguez and.

11.    Vidal Múgica Urquizu jn.

12.    Xavier Iñaki Díaz De Zerio Sanz De Galdeano jn.

13.    Teresa Jáuregui Múgica and.

14.    Mª Francisca Urbistondo Murgiondo and.

15.    Jesús San Martín Morras jn.

16.    Javier Garmendia Ayastuy jn.

17.    Ignacio Mª Garitao Manurga jn.

Ordezkoak:

  1.    Mª Nerea Mugica Bebelzu and.

2.    César Marcos Martín jn.


Iturria: Gipuzkoako Aldizkari Ofiziala.

ALBISTEAK MUGIKORREAN

Debagoieneko albiste nabarmenenak eta azken ordukoak Whatsapp edo Telegram bidez jaso gura dituzu? Harpidetu zaitez doan!

WHATSAPP: Bidali ALTA 688 69 00 07 telefono zenbakira –Whatsapp bidez–.

TELEGRAM: Batu zaitez @GoienaAlbisteak kanalera.