Arrasateko Udal hauteskundeetako zerrendak

Arrasaten, EAJ, EH Bildu, Elkarrekin Podemos –aurreko hauteskundeetan Baleike eta Irabazi bereizita aurkeztu ziren–, PSE-EE, PP eta Arrasate Aurrera alderdiek aurkeztuko dituzte zerrendak maiatzaren 26ko Udal hauteskundeetarako. Azken hau da berritasuna: herritarrez osatutako hautesle elkartea da.

Hemen, sei zerrendak:

EAJ

  1. Maria Ubarretxena Cid.
  2. Anuska Ezkurra Zubizarreta.
  3. Ander Garay Zabaleta.
  4. Miren Edurne Unamuno Rodrigo (independentea).
  5. Ibon Arrupe Aldecocea.
  6. Maitane Muñoz Goikoetxea (independentea).
  7. Eugenio Uribarren Lasaga.
  8. Amaia Zeziega Garmendia.
  9. Juan Ramon Mendieta Garay.
  10. Vicente Ignacio Etxeberria Iriarte.
  11. Aitor Garitano Trojaola.
  12. Luis Maria Apraiz Iturraran.
  13. Carlos Maria Garate Ibarguen.
  14. Sara Sagasta Uribesalgo.
  15. Maria Amaia Azpiazu Aramburu.
  16. Agustin Ugarte Lopetegi.
  17. Maria Luisa Larrañaga Intxausti.
  18. Juan Carlos Garitano Ezcurra.
  19. Maria Arantzazu Akizu Olano.
  20. Pedro Maria Ruiz De Azua Galdos.
  21. Maria Belvis Pardo Abad.
Ordezkoak:
  1. Pedro Urain Ibarlucea.
  2. Elixabete Etxebarria Gonzalez.
  3. Julian Garay Iturbe.

EH BILDU

  1. Maider Morras Azpiazu.
  2. Kepa Urteaga Garcia.
  3. Nerea Hernandez Heriz.
  4. Fernando Okina Uranga.
  5. Larraitz Trojaola Berezibar.
  6. Joseba Ezpeleta Irizar.
  7. Itxaro Artola Lizarralde.
  8. Aitor Zubiaga Barrena.
  9. Karmele Iparraguirre Gandiaga.
  10. Gaizka Eraña Arana.
  11. Mireia Muruamendiaraz Gutierrez.
  12. Fernando Ipiña Ortuoste.
  13. Ane Zabala Bruña.
  14. Igor Uribesalgo Olalde.
  15. Jone Usobiaga Arizaga.
  16. Juan Jose Nafarrete Bolinaga.
  17. Miren Karmele Perez Lizarralde.
  18. Eneko Arrese Mondragon.
  19. Leire Estevez Del Palacio.
  20. Gotzon Uribetxebarria Leibar.
  21. Miren Jasone Giraldo Menendez.
Ordezkoak:
  1. Iñaki Telleria Larrañaga
  2. Miren Olatz Etxabe Okina
  3. Beñat Zaitegui Beitia

PSE-EE

  1. Oscar GarcIa Horrillo.
  2. Yoana Sanchez Herrero.
  3. Aritz Murua Atxa (independentea).
  4. Maria Blanca Roncal Azanza.
  5. Victoriano Fuentes Noguera.
  6. Matilde Martin Delgado.
  7. Martin Garcia Rubio.
  8. Pilar Diaz Vazquez.
  9. Venancio Garcia Martinez.
  10. Maria Angeles Garrote Iturriaga.
  11. Casimiro Romero Ortiz.
  12. Maria Angeles Romero Ortiz.
  13. Jose Francisco Telletxea Diaz.
  14. Ines Sandia Sanchez.
  15. Luis Maria Javier Lomas Esteban.
  16. Julia Coca Mora.
  17. Milagros Cadavid Malvesado.
  18. Francisco Sandia Sanchez.
  19. Mikele Urretxo De La Fuente.
  20. Gregorio Atxutegi Basagoiti.
  21. Maria Nieves Blanco Conde.

ELKARREKIN PODEMOS

  1. Igor Urizar Murgoitio.
  2. Eva Abuin Bideburu.
  3. Juan Luis Merino Sanabria.
  4. Taghla Sid ahmed Mohamed salem (Independentea).
  5. Miguel Angel Garcia Fernandez.
  6. Mariana Aramburu Garate.
  7. Jose Antonio Caamaño Rodeiro.
  8. Llira Alonso Tena.
  9. Jose Moto Davila.
  10. Maria Ascension Garcia Jimenez.
  11. Julian Feo Gonzalez.
  12. Manuela Iglesias Martinez.
  13. Sebastian Lozano Fuentes.
  14. Maria Dolores Iria Urzelai.
  15. Asier Andonegui Astigarraga.
  16. Agurtzane Urizar Murgoitio (independentea).
  17. Jose Ignacio Yarza Mendizabal.
  18. Marina Timofeva Bronsted.
  19. Valentin Alonso Perez (Independiente).
  20. Placida Garcia Caceres (independentea).
  21. Ubaldo Ortiz Rodrigo.
Ordezkoak:
  1. Maria Jesus Martin Alfonso.

PP

  1. Noeli Gavilan Tejada.
  2. Jose Manuel Llinas Arjona.
  3. Laura Lopez Lacarta.
  4. Luis Julian Merino Jimenez.
  5. Antonio De Guindos Jurado.
  6. Maria del Carmen Rosario Martinez Perez.
  7. Ana Gardon Nuñez.
  8. Francisco Javier Rallo Kaddur.
  9. Miguel Quesada Gonzalez.
  10. Luis Lopez De La Vega.
  11. Raquel Perez Mena.
  12. Maria Elena De Mingo Montealegre.
  13. Maria Angeles Olivares De Alarcon.
  14. Francisco Javier Agraz Laserna.
  15. Manuel Roldan Garcia.
  16. Ramon Matias Hernanz.
  17. Maria Delgado De Robles Sanguino.
  18. Josefa Cristina Carrasco Martinez.
  19. Narciso Calderon Valencia.
  20. Jose Joaquin Valenciano Ortega.
  21. Guillermina Hernandez Mata.

ARRASATE AURRERA

  1. Ramon Ugalde Goroztiza.
  2. Victoria Blanco Diaz.
  3. Maialen Gallardo Saiz.
  4. Fernando Ramos Segovia.
  5. Raquel Vita Escobar
  6. Francisco Gil Prieto.
  7. Asier Bergaretxe Leibar.
  8. Anais Gomes Sanchez.
  9. Juan Maria Sanchez Pozo.
  10. Elena Uribarren Rodriguez.
  11. Juan Ramon Zubizarreta Arruabarrena.
  12. Elena Joaquin Cabo.
  13. Jose Antonio Zuriarrain Atxa.
  14. Margarita Hidalgo Merchan.
  15. Francisco Javier Tramon Sampedro.
  16. Miriam Abasolo Loiti.
  17. Jesus Vicente Andres Andres.
  18. Amaia Arzamendi Unamuno.
  19. Luis Delgado Diez.
  20. Pablo Busto Zabaleta.
  21. Juan Andres Gallardo Bolaños.
Ordezkoak:
  1. Pedro Alonso Casado.
  2. Ramon Godoy Moraga.
  3. Fernando Jimenez Blazquez.