Aretxabaletako Udal hauteskundeetako zerrendak

Maiatzaren 26ko Udal hauteskundeetarako bost alderdi aurkeztu dira Aretxabaletan: EAJ, EH Bildu, PSE-EE, PP eta Elkarrekin Podemos. Bi berritasun nagusi duela lau urteko hauteskundeekiko: PPk zerrenda aurkeztuko du eta Irabazi Podemosekin batera aurkeztuko da.

Hemen, zerrendak:

EAJ

  1. Unai Elkoro Oianguren.
  2. Miren Karmele Uribarri Urresti.
  3. Xabier Ochoa Muñoz.
  4. Ainhoa Cabero García.
  5. Koldo Zubillaga Beltrán de Heredia.
  6. Alexander Dietmar Walter Seiler.
  7. María Pilar Leanizbarrutia Bizkarralegorra.
  8. Francisco Javier Mar Medina.
  9. María Pilar Gorostiaga Larrañaga.
  10. Ignacio Carlos Astiazaran Anchia.
  11. Nerea García Gil.
  12. Juan José Pereira García.
  13. María Carmen Hermosa Crespo.
Ordezkoak:
  1. Mikel Uribetxebarria Barrena.
  2. José Miguel Uribarren Azpiazu.
  3. Arritokieta Oliden Bergara.

EH Bildu

  1. Ion Albizu González.
  2. Miren Jasone García-Echave López.
  3. Mikel Uribeetxebarria Aldalur.
  4. Ione Ojea Ugarte.
  5. Gorka Gabilondo Jaurregui.
  6. Irati Pagoaga Zaloña.
  7. Naiara Olabarria Bengoa.
  8. Peli Beltrán De Heredia Pérez De Mendiguren.
  9. Miren Goretti Aiastui Antxia.
  10. Garikoitz Iturbe Etxebarría.
  11. Oihana Mata Oyanguren.
  12. Jon Murguiondo Elizburu.
  13. Andrés Leceta Abasolo.
Ordezkoak:
  1. Pedro Mendieta Garmendia.
  2. María Nieves Arana Gartziaetxabe.
  3. Josefa Rosado Carrasco.

ELKARREKIN PODEMOS

  1. Rafael Bernal Gato.
  2. Mario Romero Carames.
  3. Ana Maria Fernández Carrasco.
  4. Iker Carrasco Mendez.
  5. Ainhoa Gil Perez.
  6. Vicente Carrasco Talego.
  7. Alicia Ayuso Salazar.
  8. Xabier Villarreal Uriarte.
  9. Ana Maria Bernal Gato.
  10. Francisco Moreno Perez.
  11. Casilda Mendez Cid.
  12. Luis Mariano Gomez Sanchez.
  13. Rebeca Caballero Suarez.

PSE-EE

  1. Miren Lorea Lana Jauregui.
  2. Manuela Nerea Alustiza Alonso.
  3. Maximiliano Alonso Pérez.
  4. Jorge De Castro Del Bosque.
  5. Aurelia Alvarez Vidan.
  6. Francisco Blanco Rivero.
  7. Susana Burdell Rodriguez.
  8. Manuel Cámara Alvarez.
  9. Miguel Angel Castaño Alberdi.
  10. Olga Candia Rosales.
  11. Luis Vicente Castellanos De Abajo.
  12. María Candida Dominguez Murga.
  13. Pedro Luis Gabancho Fernandez.

PP

  1. Carlos Mozos Mozos.
  2. Jose Antonio García Garrido.
  3. Adolfo Hernán González.
  4. Angela Hormigo Sánchez.
  5. Ana María Machimbarrena Monedero.
  6. Antonio Gadea Almazan.
  7. Gonzalo De La Cruz De La Cueva.
  8. Mariela Peral Guerra.
  9. Carlos Barba Ruano.
  10. Laura Rodríguez García.
  11. Antonio Alonso Rodríguez.
  12. Sofía Del Rosal Velasquez.
  13. Isabel Alcón Seoane.