Aretxabaletako hautagai-zerrendak

Udal hauteskundeetarako hautagaiak.

Partido Popular (PP)

  1.    Angel Santano Fanega jn.

  2.    Andrés Mª Gay-Pobes Vitoria jn.

  3.    Carlos Pérez De Camino Losada jn.

  4.    Silvia Peral Guerra and.

  5.    Mª Pilar Corrales Lantero and.

  6.    Jose Mª Erenas Godin jn.

  7.    Francisco De Borja Morillo Lopez-Roberts jn.

  8.    Ana Mª Gozalo Bernardo and.

  9.    Gregorio Arreytunandia Lipperheide jn.

10.    Marta Llavero Rodríguez-Porrero and.

11.    Mª Victoria Maher Arobes and.

12.    Jose Ignacio Gutierrez Cueto jn.

13.    Mª Rocío Macias Yagües and.

Ordezkoak:

  1.    Mª Luisa Martinez Osuna and.

  2.    Gerardo Ravassa Checa jn.

  3.    Mª Del Carmen Serrano Macias and.

  4.    Fernando Zori Molla jn.

Ezker Batua - Berdeak/ Zutik

  1.    Tomas Fernandez López jn.

  2.    Javie Abalde Galparsoro jn.

  3.    Jaime Mugica Elorza jn.

  4.    Sonia Galán Ramos and.

  5.    Mª Luisa Uriarte Pubiano and.

  6.    Gorka Uriarte Ruiz De Eguino jn. (Independiente).

  7.    Antonio Calvelo Teo jn.

  8.    Rosa Mª  Navajo De Frutos and.

  9.    Jesús Del Fresno Jiménez jn.

10.    Mª Isabel Olivenza Silva and.

11.    Julian Muñoz Rubio jn.

12.    Mª Teresa Lejarza Martinez and.

13.    Agustin Valor Caballero jn.

‑Partido Socialista de Euskadi-
Euskadiko Ezkerra (PSOE)

  1.    Ainhoa Sagarribay Martínez and.

  2.    Angel Sagarribay Gaztañaga jn.

  3.    Milagros Martínez Feijóo and.

  4.    Andrés Lorenzo Gutiérrez jn.

  5.    Lorenzo Fernandez Caballero jn.

  6.    Elena López De Guereñu Ucín and.

  7.    Julián Gabino Morgado jn.

  8.    Mª Inmaculada San Sebastián Esnaola and.

  9.    Francisco López Urbano jn.

10.    Antonia Boyero Carrasco and.

11.    Victoriano Sardón Pérez jn.

12.    Mª Lourdes Rodríguez Cabrero and.

13.    Valentín Luis Romero De La Cruz jn.

Aretxabaletako Abertzale Sozialistak

  1.    Josu Atxaga Irizar jn.

  2.    Ainara Bilbao Eraña and.

  3.    Josu Zaloña Fernández jn.

  4.    Irati Pagoaga Zaloña and.

  5.    Haritz Arrese Elorza jn.

  6.    Oier Amozarrain Sasiain jn.

  7.    Aiora Filarmendi Urrutia and.

  8.    Xavier Urzelai Gartziaetxabe jn.

  9.    Mª Azucena Cardenal Garcia and.

10.    Unai Altuna Arriola jn.

11.    Leire Urra Bengoa and.

12.    Gorka Uriarte Madinabeitia jn.

13.    Mª Asunción Bengoa Pagalday and.

Ordezkoak:

  1.    Antonio Miguel Quintero jn.

  2.    Ana Mª Arechaga Fernández De Retana and.

  3.    Garikoitz Iturbe Echevarria jn.

Aralar

  1.    Josefa Inaxio Garro Garcia Iturrospe and.            (Independiente).

  2.    Jose Angel Antxia Bolinaza jn.

  3.    Araceli Herran Montoya and.

  4.    Jon Ander Loidi Garitazo jn.

  5.    Laura Pérez Martinez De La Hidalga      (Independiente) and.

  6.    Peli Beltran De Heredia Pérez De Mendiguren jn.

  7.    Xavier Sarasua Maritxalar jn.

  8.    María Agurire Unzueta and.

  9.    Leire Arana Ruiz De Eguino and.            (Independiente)

10.    Kepa Gotzon Ancha Uribe Echeverria jn.    (Independiente).

11.    Luz Mª Rojas Bermudez and. (Independiente)

12.    Pedro Mª Azkargorta Belategi jn.

13.    Idota Mª Elespuru Ugarte and. (Independiente).

Ordezkoak:

  1.    Iker  Iglesias Guridi jn.

  2.    Mª Socorro Unanue Aretxaga and.          (Independiente)

  3.    Ángel Irure Espin jn. (Independiente).

Eusko Alkartasuna (EA)

  1.    Mª Lore Martínez Axpe and.

  2.    Edorta Mendieta Arregui jn.

  3.    Andrés Leceta Abasolo jn.

  4.    Ana Isabel Aranzadi Martín and. (Independiente).

  5.    Vicente Manuel Zubillaga Altube jn.

  6.    Elena Vazquez Álvarez and. (Independiente)

  7.    Iñigo Juan López De Armentia jn. (Independiente).

  8.    Mª Carmen Olave Azcarretazabal and.

  9.    Pedro Mendieta Garmendia jn.

10.    Jose Domingo Landaluce Arregui jn. (Independiente).

11.    Francisca Sasiain Beitia and.

12.    Miguel Angel Delgado Gonzalo jn.

13.    Jose Ignacio Altuna Aguirrebeña jn.

Eusko Abertzale Ekintza/
Acción Nacionalista Vasca (EAE-ANV)

  1.    Angel Mª Bergaretxe Agirregabiria jn.

  2.    Larraitz Arando Ilarduya and.

  3.    Jose Ignacio Iturri Pildain jn.

  4.    Nerea Altuna Arranz and.

  5.    Juan Mª Urrutia Madinabeitia jn.

  6.    Naiara Olavaria Bengoa and.

  7.    Francisco Javier Ormaechea Lasaga jn.

  8.    Marta Martínez Echapresto and.

  9.    Ane Arenaza Chinchurreta and.

10.    Lorea Serato Lasagabaster and.

11.    Igor Pedro Oscoz Arechaga jn.

12.    Enerito Urrutia Aranceta jn.

13.    Mª Isabel Echeverria Ibabe and.

Ordezkoak:

  1.    Joseba Iñaki Egia Jausoro jn.

  2.    Mª Asunción Zaloña Leanizbarrutia and.

  3.    Iñaki San Miguel Arenaza jn.

Euzko Alderdi Jeltzalea/
Partido Nacionalista Vasco (EAJ-PNV)

  1.    Arritxu Oliden Bergara and.

  2.    Juanan Gutiérrez Lazpita jn.

  3.    Neida Gabilondo Isasmendi and.

  4.    Pedro Mª Amallobieta Gogenola jn.

  5.    Jesús Mª Herraste Erlogorri jn.

  6.    Leire Solupe Urresti and.

  7.    Joseba Iñaki Saenz-Azcunaga Guerrero  jn.

  8.    Aitor Gabilondo Arenaza jn.

  9.    Isidoro Garcia Echave Pérez jn.

10.    Sabina Igartua Igartua and.

11.    Mª Pilar Leanizbarrutia De Bizkarralegorra and.

12.    Antonio Cortés Galarraga jn.

13.    Mikel Uribechevarria Barrena jn.

Ordezkoak:

  1.    Adoratriz Herraste Erlogorri and.

  2.    Mª Carmen Hermosa Crespo and.

3.    Iñaki Astiasaran Anchia jn.


Iturria: Gipuzkoako Aldizkari Ofiziala.

ALBISTEAK MUGIKORREAN

Debagoieneko albiste nabarmenenak eta azken ordukoak Whatsapp edo Telegram bidez jaso gura dituzu? Harpidetu zaitez doan!

WHATSAPP: Bidali ALTA 688 69 00 07 telefono zenbakira –Whatsapp bidez–.

TELEGRAM: Batu zaitez @GoienaAlbisteak kanalera.