Aramaioko Udalerako hautagai zerrendak

Arabako Aldizkari Ofizialean argitaratu moduan.

PARTIDO POPULARRA

01 DON IÑAKI ORTEGA CACHÓN 02 DON HILARIO ALFARO MORENO 03 DOÑA CONCHI AGÜERA LÓPEZ 04 DON JUAN ONAINDIA ÁLAVA 05 DON FRANCISCO SAINZ DE MURIETA GUINDULAIN 06 DOÑA LOURDES HORTAS OGUETA 07 DOÑA BEATRIZ MAYLÍN SANTOLAYA 08 DON LUIS DOS SANTOS BATANETE 09 DOÑA Mª LUZ ZARASQUETA VALENCIAGA

Ordezkoak 01 DON RODOLFO DEL OLMO LÓPEZ 02 DON ANTONIO ASENSIO LAGUNA

EUZKO ALDERDI JELTZALEA

01 IÑAKI NAFARRATE KORTABARRIA 02 JOSÉ Mª VILCHES CUESTA INDEPENDIEN 03 ÁNGEL DÍAZ DE CERIO LOZANO INDEPENDIEN 04 JUAN MIGUEL LOITI HERREA INDEPENDIEN 05 PATXI UNZUETA ETXEBARRIA 06 PILI BEITIA ASPE INDEPENDIEN 07 ANA MARI JAUREGI LOITI INDEPENDIEN 08 JUAN ARRIOLA-BENGOA LASAGA INDEPENDIEN 09 JULIAN UNZUETA ETXEBARRIA

Ordezkoak 01 PEDRO MARI ALTUNA CILLAURREN INDEPENDIEN 02 PETRI LEIBAR ERRASTI INDEPENDIEN 03 FERNANDO NAFARRATE UNZUETA

EUSKO ALKARTASUNA

01 ANDRES OSINAGA LEIBAR 02 MIREN DORLETA BEITIA AIASTUI 03 JOSE FRANCISCO GORONAETA LARZANGUREN 04 YAGO GORONAETA GALINDEZ 05 IGNACIO ECHAVE MAIZTEGUI 06 ROSA MARIA CORTABARRIA ERRASTI 07 BENJAMIN FERNANDEZ PRIETO 08 Mª ESPERANZA URIZAR CILLAURREN 09 ENRIQUE IBABE ORTUETA

Ordsezkoak 01 FRANCISCO NAFARRATE ZABARTE 02 FCO. JAVIER BAILEZ PEÑIN 03 LUIS MARIA URCELAY JAUREGUI

PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA

01 Mª ASUNCION IRAZUSTABARRENA MENDIZABAL PSE-EE (PSOE) 02 EZKIOGA SAN JUAN IGARZA PSE-EE (PSOE) 03 JOSE Mª PRIETO SAN VICENTE PSE-EE (PSOE) 04 FLORENCIO MARTIARENA FAGOAGA PSE-EE (PSOE) 05 EDUARDO MARKINA NAGORE PSE-EE (PSOE) 06 GAIZKA MALO ELCORO-IRIBE PSE-EE (PSOE) 07 RAMON AGUIRRE EZKERRO PSE-EE (PSOE) 08 CRISTINA JUESAS ESCUDERO PSE-EE (PSOE) 09 MIGUEL MARIZCURRENA DESCARGA PSE-EE (PSOE)

ARAMAIOKO ABERTZALE SOZIALISTAK

01 LUIS MARI ERIZ ECHEVARRÍA 02 JON URIBARREN ERRASTI 03 AMAIA AXPE AXPE 04 JUAN JOSÉ PECIÑA SÁENZ 05 AGUSTÍN ARRIZABALAGA RUIZ DE AZÚA 06 OIER KORTABARRIA BARANDIARAN 07 JOSÉ CARRETERO LÓPEZ 08 JUAN SAIZAR AZPIROTZ 09 ALEX MENDIKUTE IBABE

Ordezkoak 01 IBAI BAILEZ KORTABARRIA 02 IÑAKI ISACELAYA INZA 03 TERE FUENTES AZCOITIA

EUSKO ABERTZALE EKINTZA

01 ASIER AGUIRRE MUGARZA 02 JOSEBA JAUREGI BENGOA 03 MARTIN ARRIOLABENGOA UNZUETA 04 JON ERRASTI ELGARRESTA 05 AINARA INUNCIAGA UGARTE 06 ALBERTO BARRONDO GOYOAGA 07 IKER AGUIRREURRETA ECHENAGUSIA 08 GILLEN AGIRRE ARRIOLABENGOA 09 PATXI XABIER BASTARRICA MUGICA

Ordezkoak 01 NAIARA UNAMUNO MARCOS 02 MIREN ERRASTI LARRAÑAGA 03 ROBERTO LASAGA ARRIARAN 236 EZKER BATUA-BERDEAK EB-B 01 JOSE MIGUEL FERNANDEZ LOPEZ DE URALDE - " FOTE" 02 NICOLAS CARDENAS NUÑEZ 03 XAIRA ALACID FERNANDEZ 04 ANTONIO MAESO MARTIN 05 LUIS JAIME PEREA RODRIGUEZ 06 NAGORE FERNANDEZ ROCHA 07 DAVID LOPEZ BARCO 08 JUAN MANUEL PEREZ PALACIOS 09 AGUSTIN QUESADA MARTINEZ

ALBISTEAK MUGIKORREAN

Debagoieneko albiste nabarmenenak eta azken ordukoak Whatsapp edo Telegram bidez jaso gura dituzu? Harpidetu zaitez doan!

WHATSAPP: Bidali ALTA 688 69 00 07 telefono zenbakira –Whatsapp bidez–.

TELEGRAM: Batu zaitez @GoienaAlbisteak kanalera.